Alfa

Jūsų apsisprendimo laikas

Štai pagaliau pasiekėme momentą, kai tvirtai galime pasakyti: Tu mūsų pasiuntinė Žemėje čia ir dabar. Tavo sąmonė ir tavo širdis atsivėrė prisiminimui to, ką tu pažadėjai prieš ateidama į įsikūnijimą. Tau dar liks klausimų kas iš tikro yra tavo esybė, tavo įsikūnijimai, kokių Pakylėtųjų Valdovų spinduliai yra tavyje ir kas tu iš esmės esi. Bet apie tai dar ilgai nebus kalbos, kad neprisirištum prie tam tikrų stereotipų ir kad žmonės tave vertintų tik kaip pasiuntinę. Mes žinojome, kad tau pavyks šis etapas, todėl taip drąsiai ir dirbome su tavimi, nors tu visiškai nesupratai, nei kas su tavimi vyksta, nei kas yra Pakylėtieji Valdovai, nei kas yra žengimas Kristaus keliu. Dabar tu jau pradedi išjausti Pakylėtųjų Valdovų energiją ir atėjus laikui mes tave pašauksime. Pašauksime diskusijai, bendravimui. Dabar tu priimi laiškus kaip informaciją, kaip energetinį užtaisą, bet atėjus laikui tu ateisi pas mus ir atsakinėsi į mūsų klausimus. Tu Žemėje įgyvendinsi tam tikras užduotis ir mums papasakosi, kaip tau sekasi. Ne viską tiesiogiai mes galime įvertinti pro jūsų negatyvumo šydą, o dabar mes turime tiesioginę tarpininkę tarp „Žemės ir Dangaus“.

Tavęs laukia įdomus, bet labai įtemptas etapas. Nesakau, kad fiziškai ar psichologiškai sunkus, bet bus labai daug darbo. Tu neturėsi laisvo laiko. Turėsi nuolat bendrauti su mumis, nuolat kelti informaciją į tinklapį (jau laikas susimąstyti apie tinklapį kitomis kalbomis, apmąstyk, kaip tai padaryti ir kai reikės – tai ir įvykdysi). Matai, jau pradedame aiškinti tavo darbus, o kur dar nuolatinė savišvieta, skaitymas, rašymas, apmąstymai, išėjimai pas mus ir, žinoma, bendravimas su savo komanda, bei kiti darbai, kuriuos pavesime atlikti. Bus įdarbinta visa tavo komanda, savanorių reikės dar daugiau. Savanorių – kurie savo laisva valia pasiryš tau padėti įgyvendinti mūsų siekius. Kam to reikia? Tikrai ne dėl to, kad dalis žmonijos taptų truputi sąmoningesni ir laimingesni. Nors ir to reikia.

Reikia atgaivinti žmogaus prigimtyje tikrąją žmogaus idėją. Tikrąją prasmę. Ją mes atskleisime, jūs turėsite tai suvokti, priimti ir išgyventi. Uždavinys labai didžiulio masto. Tam tikrai reikės daugelio žmonių indėlio. Štai ir pasirodys, kas tikrieji šviesos kariai, o kas tik siekė iš tavęs gauti Pakylėtųjų Valdovų energijos.

Visi, kurie dabar skaitysite šias eilutes, apmąstykite ar tikrai pasiruošę, atmetę savo vidinius troškimus ir siekius, bet kur ir bet kada padėti mūsų pasiuntinei. Ir kai apsispręsite, pasakykite tai jai, dėl to, kad atėjus laikui ji drąsiai galėtų į jus kreiptis ir nereikėtų aiškinti, kodėl kreipiasi, kodėl reikia pagalbos ir t.t. Jeigu pasakys, kad reikia būtent tokios pagalbos – tokią ir reikės suteikti. Be svarstymų ir be siekio būti įvertintam, pripažintam. Tai ne susireikšminimo kelias. Tai jūsų vystymosi kelias ir jums visiems suteikiama galimybė įsilieti į tą kelią, atlaisvinti savo sielą ir vykdyti Dievo planą. Jokio susireikšminimo, jokio tikėjimosi atlygio (nei finansinio, nei moralinio). Čia turi būti tik tyras nuolankus ketinimas padėti pasiuntinei įvykdyti Pakylėtųjų Valdovų nurodymus. Atėjo laikas ir jums priimti vidinį savo apsisprendimą labai atsakingai eiti kartu toliau arba jausdami neturintys tiek ryžto, pasitraukite. Jūsų laikas apsispręsti. Šiame kelyje sunkumų gali sudaryti tik jūsų ego, jūsų prisirišimas prie patogios kasdienybės. Jokių kitų sunkumų būti nebegali, nes pereinate į aukštesnių vibracijų pasaulį. Į nuostabų pažinimo, suvokimo, kūrybos pasaulį. Teisingai priimkite asmeninį apsisprendimą.

Prisiminkite, ne pasiuntinys turi paprašyti padėti išspręsti vieną ar kitą užduotį, o jūsų pareiga pasisiūlyti padėti. Už pagalbą pasiuntinys jums neprivalės pasakyti ačiū. Jūsų pareiga prisijungti prie bendro tikslo. Tai jūsų galimybė pakelti savo vibracijų lygį, padidinti savo pasiekimų momentumą. Jūs turite su džiaugsmu ir malonumu padėti pasiuntiniui. Tik tyri ketinimai pakels jūsų vibracijas. Užslėpti troškimai pataikauti pasiuntiniui – tik suformuos jums karmą. Užslėpti norai save sureikšminti, kad vykdote Pakylėtųjų Valdovų nurodymus – tik suformuos jums karmą.

Atsistokite prieš šviesos veidrodį  ir pasižiūrėkite, ko jūs iš tikrųjų siekiate, kokie tikrieji ketinimai ir tik tada apsispręskite padėti. Neprisidarykite sau problemų, nesusikurkite sau karmos. Nes prisilietimas prie pasiuntinio su netyru ketinimu – suformuoja galingą karmą. Ne dėl pačio pasiuntinio asmenybės, o dėl to, kad pasiuntinys išreiškia Dievo valią, išreiškia tiesioginius Pakylėtųjų Valdovų nurodymus. Ir prie šių nurodymų jūs turite žengti atsakingai, dar ir dar kartą pasitikrinę, kas jums svarbiausia jūsų gyvenime.

Bendravimas su pasiuntine savaime karmos nesukuria, bet jūsų priimtas sprendimas vykdyti pasiuntinio nurodymus, turi būti tyras, švarus kaip krištolas. Tai išbandymas jūsų brandai. Mes aiškiai pajusime jūsų ketinimų nuoširdumą. Karma suveiks akimirksniu. Jokiu būdu negąsdiname. Tiesiog informuojame apie būsimus faktus. Dirbti su pasiuntiniu gali tik tie, kurių ketinimai labai švarūs. Bet bus ir tokių, kurie nebus pajėgūs savęs teisingai įvertinti, bet mes padėsime tai suprasti ir vėl paklausime ar tikrai pasiruošę darbui? O darbai gali būti ir labai nereikšmingi. Suabejosite kam to reikia. Bet jei suabejosite – tai dar neturite ryžto eiti tuo keliu.

Aš, Alfa, atėjau per šią pasiuntinę pasveikinti jos su tikrosiomis jos gyvenimo pareigomis. Kviečiu visus, galinčius prisijungti prie naujų planų įgyvendinimo. Tai iš jūsų pareikalaus atsidavimo Meilei ir Išminčiai. Kviečiu į darbą. Bendrą Pakylėtųjų Valdovų ir jūsų darbą, vardan žmogaus brandos.

Su meile šypsena ir didžiuliu apkabinimu sveikinu su jūsų vidine pergale.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *