Alfa

Pasinaudokite mano pagalba

Aš siunčiu savo šviesos srautą į jūsų gyvenimus. Aš sutelkiu savo minties jėgą į jūsų  kūnus. Aš išskleidžiu savo energiją jūsų energiniuose laukuose ir atgaivinu jumyse jūsų prigimtines savybes būti sveikiems, veikliems, tikintiems. Kiekvienas žemės lopinėlis atsigaus po jūsų kojomis, kai jūs žengsite per Žemę su tikėjimu ir pasitikėjimu Kūrėju. Kiekviena tyra jūsų emocija susijungs su mano meilės jėga ir įgaus galimybę paveikti kitą žmogų. Nuraminti jį, paguosti, suteikti viltį. Kiekvienas jūsų švelnus žodis bus pripildytas mano palaikymo ir suteiks galimybę nuraminti neramią širdį. Bendraukite su kitais žmonėmis, širdyje turėdami mane. Leiskite man per jūsų širdis sužadinti tikėjimą gyvenimu ir pasitikėjimą savimi kiekvienam, kuris šiuo laikotarpiu suabejojo savo gyvenimo prasme. Daug abejonių turi savo priežastis, nes žmogus daug kur klydo. Bet nėra pamirštas nei vienas klystantis žmogus, nėra nusisukta nei nuo vieno žmogaus, kuris elgėsi negarbingai ar neatsakingai. Žemės laukas buvo pripildytas daug neteisingų minčių ir jausmų, ir žmogus, pasinėręs į kolektyvinės sąmonės srautus, nuolat priimdavo neteisingus sprendimus. Susiformavo neteisingus gyvenimui keliamus lūkesčius, neteisingas vertybes iškėlė į pirmą vietą ir padarė daug klaidingų sprendimų. Ir dabar gyvena nežinioje, kas su juo bus. O kas gali būti su žmogumi? Jam reiks gyventi toliau ir daryti naujus pasirinkimus. Jis turi galimybę pervertinti savo siekius ir savo vertybių skalę, gali įsiklausyti į savo vidinį balsą ir rasti drąsos elgtis taip, kaip mano, kad reikėtų elgtis. O Aš suteiksiu jėgos žmogui save pažinti iš aukštesnių pozicijų. Ne iš kolektyvinės sąmonės srautų įtakos, o iš savo aukštesniosios sąmonės lygio. Todėl įsileiskite mane į savo širdis, leiskite man pakeisti jūsų energinį lauką, jūsų kūnų energetiką užpildyti aukštų vibracijų energija – ir jūs pajėgsite susivokti savo tiesose.

Virsmo kelias nėra lengvas, bet jūs buvote tam ilgai ruošiami. Jūs gaudavote laiškus tam, kad pakeistumėte požiūrį į savo senas vertybes, kad sutelktumėte dėmesį į savo nuolatinį pokytį. Ir būdami nuolatiniame pokytyje jūs galite gyventi komforto zonoje. Tai vidinio komforto zona. Kai sutelkiate dėmesį į išorinio komforto susikūrimą – tai jau sąstingio pradžia. Atsisakote virsmo, atsisakote savęs pažinimo. O kai esate vidinio komforto zonoje, bet kuri situacija jums bus tik naujas iššūkis susitvarkyti su savimi, nauja galimybė pažinti save, naujos gyvenimo kryptys.

Gyvenimas nebėra toks stabilus ir nekintantis, kaip kad norėtumėte tuo tikėti. Energijų srautai jau daro tokį stiprų pokytį, kad negebėjimas valdyti savo minčių ir jausmų gali jus pačius pražudyti. Juk pastebėjote, kad virusui dar nepasiekus jūsų realiai, jau susikėlėte tokią paniką, kad ji išderina jūsų vidinę harmoniją, išderina jūsų kūnus. Jūs kalbate apie viruso pasekmes ekonomikai, bet ar žinote, kokios pasekmės laukia jūsų kūno? Nuo tos įtampos, nuo jūsų nevaldomų minčių ir jausmų, jūsų kūnas patiria šoką. Jūsų imuninė sistema „užlūžta“. Nerviniai impulsai neteisingai perduoda signalus ir jumyse gali pradėti formuotis kitos ligos. Kiek laiko reikės, kol jūsų kūno sistema atsistatys? Tai priklausys individualiai, ir ne nuo amžiaus, o nuo žmogaus gebėjimo nesureikšminti dabartinės įtampos, nuo žmogaus gebėjimo susitelkti į savo gyvenimo pažangą, nuo gebėjimo toliau tikslingai gyventi. Taip, šis laikas reikalauja ypatingo dėmesingumo. Iš kai kurių žmonių bus pareikalauta daugiau energijos, daugiau laiko. Kaip politikai žada prisidėti prie ekonomikos atstatymo, taip ir mes, Pakylėtieji, suteiksime palaikymą tiems, kurie neišvengiamai įsilieja į dabartinius procesus. Bet dauguma iš jūsų tik kelia paniką, tik eskaluoja baimės kupinas žinias. Raminkitės ir prisiimkite atsakomybę už savo veiksmus. Kokias mintis skleidžiate dabar – tą turėsite ateityje. Ir ne Dievas bus kaltas dėl sugriauto jūsų gyvenimo, o jūs patys, nes nenorite savęs suvaldyti, nenorite atitraukti dėmesio nuo neigiamumo, kurio tiek daug aplinkoje, bet dar daugiau jumyse.

Ir jeigu siekiate prisidėti prie bendros gerovės, tai nustokite skaityti nerimastingas žinias, nustokite apie tai tiek daug kalbėti, o grįžkite prie savo gyvenimo, prie savo turimų pomėgių, savo siekių. Jūsų išorinė veikla apribota ne tam, kad liūdėtumėte ir pyktumėte, o tam, kad skirtumėte savo dėmesį savo proto lavinimui, savo emocijų valdymui, savo kūno formos palaikymui. Tas laikas nesitęs amžinai, bet jeigu dabar nepervertinsite savo gyvenimo tikslų ir nenusistatysite tinkamų prioritetų, jūs vėl panirsite į sumaišties erdves ir vėl darysite neteisingus sprendimus. Kam to reikia? Peržiūrėkite savo gyvenimą ir įvertinkite, ar tikrai viskas atitinka Visatos dėsnius? Ar gyvenate nuolatinio pokyčio energijoje, ar vidinėje stagnacijoje? O peržiūrėję, įleiskite mano energiją į savo mintis, į savo energinius kūnus ir Aš jums padėsiu pajusti gyvenimą iš aukštesnių sąmonės pozicijų.

Dalintis:

11 komentarų apie “Pasinaudokite mano pagalba”

  1. Noriu įsileisti jūsų energiją į savo mintis, į savo energinius kūnus. Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *