Andrijanas Hošė

Akašos kronikos

Aš, Andrijanas Hošė.

Papasakosiu apie Akašos kronikas. Dievas formuoja savęs materialiąją išraišką. Yra formuojami pasauliai, kurie, įgiję savo sąmoningumą, vysto gyvenimą ir kartu sukuria energijas, kurios padeda vystytis kitiems pasauliams. Į tai labai nesigilinant, noriu papasakoti, kaip formuojama užduotis žmonijai. Žmogus turi išgyventi gyvenimą, kad pasiektų jam skirtą užduoties viršutinę ribą. Akašos kronika – tai visa bendra žmonijos vystymosi sistema. Nustatoma, kas turi vykti, kada, kokios pasekmės ir kas iš to toliau vystysis. Todėl, labai bendrai paėmus, tai šiose kronikose yra numatomos visos gairės žmogaus vystymosi. Ir jose numatyta, kad ateis laikotarpis, kai subtiliosios energijos įsilies į žmonių gyvenimą ir žmogaus fizinis gyvenimas keisis. Taip žmogaus gyvenimas nuolat ir kito: pradedant pirmykščiu žmogumi, kilusiu iš beždžionės ir iki šios akimirkos, ir žinoma, iki tolimosios akimirkos. Dievas nustatė tokią vystymosi eigą. Todėl, Darvino teorija tik padėjo atskleisti, kaip įspūdingai vystėsi žmogus.

Akašos kronikose yra numatytos visos vystymosi gairės. Todėl, jei nėra labai nukrypstama nuo tų gairių, tai, kai kurie aiškiaregiai gali labai tiksliai nusakyti ateitį. Nes įeina į erdvę, kurioje nuskaito informaciją pagal Akašos kronikos gaires. Tai viena dalis informacijos. Kita – viskas, kas vyksta, kodėl vyksta, kaip vyksta, kokios pasekmės, kokie pasiekimai – viskas tiksliai įrašyta Akašos kronikose. Ten „aprašytas“ kiekvieno žmogaus gyvenimas. Pradedant nuo pirmykščio ir baigiant ateities žmogumi. Aprašytas kiekvienas įsikūnijimas, kiekvieno žmogaus aplinkos ratas susietas su kito įsikūnijimo ratu. Persipina vienos situacijos su kitų laikmečių situacijomis. Akašos kronikose užfiksuota Matrica. Matrica Žemės gyvenimo, kuri persipina su Matrica kitų pasaulių, bei bendros Visatos Matrica.

Žmogaus protas nėra pajėgus suvokti bendrą Akašos kronikų informaciją. Jis gali mėginti suprasti tam tikrą visumos dalį. Bet dalis informacijos ir teatspindi dalį tiesos. Todėl turite pasitikėti savo vidiniu balsu ir gyventi pagal jį. Nes jis intuityviai žino, kas žmogui geriausia, kas žmogui reikalingiausia. Žmogus su savo teisingai priimtais sprendimais dažnai keičia savo vystymosi eigą, todėl informacija Akašos kronikose nuolat kinta. Kinta ne tik to žmogaus informacinis laukas, bet ir visų aplinkinių, kuriuos tas sprendimas gali paveikti. Pvz. Tu nuolat gilini savo žinias, priimi tam tikrus sprendimus. Tavo linijoje yra padaromi pakeitimai, bet jie automatiškai daro pakeitimus ir kitų žmonių gyvenimuose. Šiandieną, kai tu priėmei aukštų vibracijų energiją į savo energetinį lauką, tai tu padarei pokytį ne tik sau, bei ir aplinkiniams. Ir tiems su kuriais bendrauji ir tiems, su kuriais dar nebendrauji, bet jie įsijungs į tą ratą (kaip skaitytojai arba tiesiogiai susitiksite). Kodėl turite susitikti? Tokia yra programa. Padedant vystytis vakarietiško pasaulio gyventojams teisinga linkme yra reikalinga atgaminti prisiminimus kas yra žmogus, kas yra Dievas, koks ryšys tarp tų dviejų skirtingų sferų ir kaip tai betarpiškai susiję. Jūsų pasaulyje yra mažai žmonių, sugebančių suprasti Dievo Išmintį. Rytų pasaulyje šios tradicijos yra gilios ir neiškreiptos.

Andrijanas Hošė

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *