Andrijanas Hošė

Ateities pokyčiai

     Ateinantis šviesos srautas, kuris apgaubs Žemę ir įsilies į žmonių širdis ir protą, pakeis žmogaus virsmo galimybes. Mes daug kalbėjome apie tai, kaip žmogui gyventi, ką daryti ir ko nedaryti. Dabar ateina laikas suprasti kaip keičiasi jūsų informacinis – energetinis laukas ir kaip jums reikės prie to prisiderinti. Šviesos srautas (taip sutartinai pavadinkime tą galingą procesą, kuris nulemtas Kūrėjo ir kuris įsitvirtina Žemės erdvėje prasidėjus naujai epochai) jau dabar įtakoja jūsų subtiliuosius kūnus, ir, svarbiausia, įtakoja pačios Žemės informacinį – energetinį lauką. Pokyčiai jau formuojasi tame lygmenyje ir jie, atėjus laikui, paveiks žmogaus mąstymą ir gebėjimą gyventi.  Įsivaizduokite kompiuterį, kuriam nustatyta konkreti programa ir jis pagal tą programą veikia. Bet ateina žmogus ir išderina tą programą – kompiuteris nebeatlieka savo funkcijos, jis kuria chaosą. Taip gali būti ir su žmogumi. Dabar žmogus gyvena pagal tam tikrą Kūrėjo suformuotą programą: gimsta – auga, kuria, mokosi, dirba, ir t.t., kol atėjus laikui – miršta. Vėl įsikūnija ir taip ratu per amžinybę. Tokia nustatyta programa ir žmogus pagal ją gyveną, neišeidamas iš rėmų. Bet, ateinantis šviesos srautas išderins tą programą. Visai keisis žmogaus gyvenimo prasmė ir jeigu tam nebus pasiruošta ir suprasti nauji procesai, prasidės chaosas. Bet žmogus yra ypač protingas instrumentas, jis visados moka prisitaikyti, todėl, kad pokyčiai pirmiausia vyksta žmogaus protui nepažįstamame lygmenyje ir tie pokyčiai jau keičia žmogaus elgseną, jo vidinę struktūrą. Ir jeigu žmogui nėra sunku priimti naujoves, jeigu jis nėra labai prisirišęs prie šios kasdienybės taisyklių, tai jo neišderins tas šviesos srautas. Atvirkščiai, suteiks naujų galimybių ir gyvenimas taps įdomesnis, bei nepririštas laike ir erdvėje.

Ką reiškia nepririštas laike ir erdvėje? Žmogaus valia suteiks galimybę žmogui būti įsikūnijime tiek, kiek jis to norės. Žmogaus sąmonė susilies su jo aukštesniąja sąmone ir žmogus, būdamas įsikūnijime, prisimins ne tik visus savo išgyvenimus Žemėje, bet ir laikotarpius tarp įsikūnijimų. Aukštesnioji sąmonė leis ne tik prisiminti kas buvo, bet leis daryti išvadas, prisimenant visus savo įsikūnijimus. Leis aprėpti savo karmines skolas nuo pirmosios gyvenimo dienos Žemėje iki dabarties akimirkos. Leis suvokti galimą ateitį ir galimus ateities pakeitimų variantus. Leis žmogui telepatiškai bendrauti su bent kuriuo žmogumi Žemėje, ar su siela, kuri tą akimirką dar nėra įsikūnijime, bet planuoja įsikūnyti. Žmogaus sąmonei nebus ribos suvokti žemišką gyvenimą ir kūryba bus begalinė. Todėl tai negalės būti apribota laiku ir erdve. Žmogus bus įsikūnijime tiek, kiek tam turės energijos ir kiek to norės. Energijos kiekis visados yra ribotas, nes tai priklauso nuo karmos ir gebėjimo formuoti gerąją energiją. Jei gebėjimų tokių neturi (teisingiau jų atsisako), tai gali pritrūkti energijos gyventi Žemėje amžinai ir tada siela turi išeiti į neveiklos zoną. Toje neveiklos zonoje vyks daugybė procesų, bet tik kūrybos nebus. Bet analizė, planavimai, Visatos dėsnių suvokimai – ten vyks ir tuo pasinaudojant, siela pasiruošia naujam įsikūnijimui, bei atgauna savo energetinius srautus.

Suvokiate, kad prasidėjus tokiam gyvenimui, visiškai nebetenka prasmės dabartinės jūsų gyvenimo sukurtos sistemos, tiek sveikatos, mokslo, valdžios, policijos ir t.t. Viskas netenka prasmės. To dar Žemėje nebuvo, kad kažkuriame civilizuoto žmogaus gyvavimo laikotarpyje neveiktų tam tikros sistemos. O ateityje jos (pagal dabartinį stilių) bus visai nereikalingos. Bet įsivyraus nauji bendravimo stiliai, nauji įsipareigojimai, nauji siekiai, naujos struktūros. Kol kas jums tai atrodo nerealu. Bet pokyčiai energetiniame – informaciniame lauke jau prasidėjo ir nekalbėtume apie tai, ko jau nėra. Apie ką kalbame – tai jau egzistuoja Visatos kolektyvinėje sąmonėje ir tai įsitvirtins žmonių kolektyvinėje sąmonėje. Kalbame apie tai ir todėl, kad pagaliau suvoktumėte: nereikia prisirišti prie dabartinių sąlygų, taisyklių, tiesų. Pasaulis yra kintantis ir tik mokant prisiderinti prie pokyčių, bus galima sėkmingai įsitvirtinti naujose sąlygose. Ir tas įsitvirtinimas nebus reikalingas po tūkstančių metų. Pokyčius pradėsite justi jau šio įsikūnijimo laikotarpyje. Kai kas sugebės įvaldyti savo fiziologinį laiką ir pratęsti savo gyvenimo Žemėje laikotarpį iki kelių šimtų metų. Kai kas sugebės prisiminti buvusius gyvenimus ir suvokti savo ateities gyvenimą. Kai kam atsivers gebėjimai pajusti neregimąją erdvę ir kosmose vyraujančias sistemas. Pokyčiai jau įeina į jūsų dabartinę struktūrą, DNR keičiasi. Jūs tik tų pokyčių dar nepastebite, nes nemokate sąmoningai gyventi ir nepastebite, net to kas ir kodėl vyksta su jumis šiandieną. Mokykitės gyventi sąmoningai. Stebėkite savo mintis ir jausmus, stebėkite, kas vyksta jūsų gyvenime, analizuokite, kodėl tai vyksta ir kelkite savo energetinio lauko vibracijas, nes be vibracijų pokyčio, neįmanomas teigiamas virsmas.

Andrijanas Hošė

 

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *