Andrijanas Hošė

Didžiulė netektis, kai žlunga civilizacija

Klausi, kam reikalingi savaitgaliniai seansai? Juo metu susiformuoja labai stiprios energijos ir keliems žmonėms, keliems įsikūnijimams galima perduoti informaciją ir energiją tiesiogiai į biolauką. Su kai kuriais žmonėmis dirbdama individualiai, nesuformuotum tokių stiprių energijų priėmimo ir jie negautų to, ką reikalinga gauti ar, kas dar reikalingiau, – pakeisti subtiliojo pasaulio erdvę. Kiekvieno seanso metu yra  paliečiama subtiliojo pasaulio erdvė. Nors ji tau ir neatsiskleidžia visu savo pajėgumu, nes sąmoningumas trukdo priimti esamą informaciją, bet pojūčiai išlieka. Kai išėjai į subtiliojo pasaulio erdvę, kurioje sąmoningumas yra tokio  aukšto lygio, kur žmogaus sąmoningumas tiesiog išsiskaido, tau buvo sunku. Tavo sąmoningumas taip pat skaidėsi. Visiškai keičiasi žmogaus struktūra. Žmogus stiprus, kol jis turi savo „asmenybę“, savo apribotą sąmoningumą. O toje erdvėje žmogaus sąmoningumas skaidosi. Įeina į bendrą sąmoningumą. Logiška, kad tavęs konkrečiai nebelieka ir tau sunku save, kaip formą, išlaikyti. Tą erdvę galima pavadinti „mirties erdve“. Nes mirusio žmogaus sąmoningumas pakyla į tą erdvę. Jis susilieja su didžiąja Išmintimi ir toje erdvėje formuoja naują ateitį, naujas užduotis. Dirbame darbą, kurį logiškai pagalvojus, neįmanoma padaryti. Išskaidome žmogaus sąmoningumą ir padedame vėl jį surinkti. Tai sudėtingas procesas. Ir tau jis ypatingai nepatinka. Todėl tiek daug apie jį ir kalbame. To reikia, norint suderinti žmogaus sąmoningumo dalelytes su bendrosios erdvės dalelytėmis. Tu, grįždama į savo erdvę, parsineši informaciją apie tikrąjį suvokimą. Nes žodžiais apibūdinti tai sunku. Suformuoti informacijos neišeina. Lieka techniškai tas dalelytes įleisti į tavo sąmoningumą ir įleisti į Žemę. Prisimeni, kas visados sakoma: kai žmoguje nėra tam tikro sąskambio, kai žmogui kažkas yra visai nepažįstama – jis tos informacijos nepriima. Visiškai neužsifiksuoja. Taip erdvėje prapuola daug informacijos, kurią mes norime perduoti, bet žmogus nepriima, nes jam tai visai svetima. Nelieka jo struktūroje nei mažiausios dalelytės pasiūlytos naujos informacijos.

Todėl tave įleidžiame į subtiliąją erdvę. Tu savo sąmoningu protu priėmei  mažai informacijos, bet pasąmonėje liko labai daug informacijos. Ir kai tau laiškuose ar seanso metu kalbėsime apie visiškai naujus dalykus žmogui, tu tai pajėgsi priimti ir net suvokti ir ta mintis užsifiksuos kolektyvinėje sąmonėje. Kaip seanso metu dalelytės užsifiksavo tavo materialiame suvokime, taip tu tą informaciją įtvirtinsi kolektyvinėje sąmonėje. Ir kitiems atsiras galimybė priimti žinią. Juk jautei, kad toje erdvėje labai daug kas vyksta. Tik apdoroti nesugebėjai, nes reikėjo išgyventi. Išlikti. Atrodo, kad pati nutraukei seansą. Ne, mes mėginome laiku nutraukti, kad tau lengviau būtų fiziškai save surinkti. Ir, beje, mes tave labai rimtai laikėme „už rankos“, kad į tą erdvę įeitum kaip struktūra, kaip žmogus, o ne išsiskaidytum. Saugome tave.

Labai sudėtingas darbas prasideda. Iki šiol kalbėjome ir mokėme: valdyti mintis, susitvarkyti su blokais, prisirišimais, valdyti savo ego. Darbas buvo su savimi ir toje įprastoje erdvėje. Jis buvo ir yra sudėtingas, bet viskas jūsų energetiniame lygmenyje. Tai, lengviau ar sunkiau, bet susitvarkoma visiems. Dabar darbas prasideda kitame lygmenyje ir jūs jo nepažįstate. Nežinote. Ir jis yra kitoks tiek struktūriškai, tiek informatiškai. Todėl jis fiziškai ir psichologiškai daug sudėtingesnis. Todėl ir sakome: neskubėkite, atsipalaiduokite. Pokytis toks stiprus, kad išgyventi reikia jėgos. Jūsų buvę įsikūnijimai labai stiprūs, jūsų patirtis labai rimta, todėl ir priimti įsipareigojimai yra daug didesni, nei kitų žmonių. Atmeskite mintį – o kam to reikia. Jūs priėmėte įsipareigojimus dirbti vardan didžiojo Išlikimo. Arba civilizacija eina žlugimo link arba išlikimo link. Yra netenkama daug energijos ir daug laiko, kol susiformuoja nauja civilizacija, kol užauga sąmoningumas. Tai didžiulės energetinės netektys – kai žlunga civilizacija. Todėl ieškoma galimybių Išlikti. Išlikti viskam, kas buvo suformuota, išlikti visoms energijoms, visų įsikūnijimų informacijai. Tiek daug mąstytojų buvo šioje civilizacijoje, tiek nuostabių dailininkų, kompozitorių, sielos vadovų, kiek daug tyros meilės suformavo mylinčios mamos, kiek pagarbos ir stiprybės suformavo tėvai. Yra labai daug gražios energijos suformuota ir ji visa gali egzistuoti materialioje plotmėje. Ji gali išreikšti save ir pripildyti bendrąją erdvę. O kai žlunga civilizacija – žlunga visa ši nuostabi energija. Viską, ką gražaus ir nuostabaus (ir ką blogo) sukūrė žmogus – viskas žlunga. Išnyksta. Aukšto energetinio lygio energija dar sugeba save apsaugoti, pakildama į labai aukštą lygmenį. Bet didžioji dalis energijų – žlunga. Išnyksta.

Todėl, praeito seanso metu, tik po kelių tūkstančių metų, pavyko vieną stiprią, gražią energiją sugrąžinti į Žemę. Saulės deivės energija. Apie ją pakalbėsime vėliau. Iki susitikimų, Andrijanas Hošė.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *