Andrijanas Hošė

Ėjimas išlikimo link

Andrijanas Hošė.

Aš atėjau pakalbėti apie gyvenimą naujojoje epochoje. Jums naujoje epochoje. Žmonija šį laikotarpį yra išgyvenusi keletą kartų. Būna civilizacijos pakilimas, būna ir žlugimas. Nesakome, kad šį kartą taip ir bus. Bet dabar atėjo civilizacijos pakilimo laikotarpio pradžia. Problema ta, kad vieniems žmonėms keičiant savo gyvenseną ir tobulėjant – kyla vibracijos, o kita žmonių dalis to atsisako ir vibracijos ne tik, kad nekyla, jos net žemėja. Taip būdavo visados. Problema gali iškilti tada, jei žemų vibracijų atstovų bus daugiau, nei aukštų vibracijų. Nes vyraujant žemų vibracijų atstovams, įsijungia tamsiosios jėgos ir yra užblokuojamos Šviesos energetiniai kanalai į Žemę. Taip vis nuolat įvykdavo ir to pasekoje įvykdavo civilizacijos žlugimas.

Kiek gi galima daryti tas pačias klaidas? Pagaliau susiimkite ir pradėkite didįjį  žygį – savo ego suvaldymo žygį. Tik suvaldant ego, įmanoma pakelti vibracijas. O to siekiame mes, to turėtumėte siekti ir jūs. Jeigu ne dėl savęs, tai dėl vaikų, anūkų, ar net dėl kito savo įsikūnijimo. Atotrūkis negalimas. Turi būti bendras žengimas į priekį. Todėl yra priimtas sprendimas, nenorinčius eiti toliau – pašalinti iš Žemės erdvės ir taip apsaugoti bendrą žmoniją nuo visiško žlugimo. Išbandymai laukia patys įvairiausi. Ir kiekviename lygyje. Atrodo, su vienu savo charakterio bruožu susitvarkei, susivaldei – yra išjudinamas kitas bruožas. Suformuojamos kitos situacijos, kur dar kitokesnis tavasis ego mėgins pasireikšti. Jeigu jūs save laikote „pažengusiais“, nemanykite, kad jūsų ego nesugebėjo prisitaikyti ir išgyventi. Būkite budrūs. Mes negąsdiname, tik sakome, keičiantis jums, keičiasi ir išbandymai.

Ugdykite vidinį pajautimą, vidinį suvokimą kas yra Dievas ir kokie yra dieviškumo principai. Tai, ką jūs deklaruojate savo žodžiuose ne visados atsispindi jūsų kasdienėje veikloje. Tolerancija ir pagarba. Ir jokiu būdu negalima susireikšminti net smulkmenose. Jūs, einantieji pirmosiose gretose, ypatingai turite būti švarūs. Jūsų emocijose, jūsų mintyse turi visados išlikti pagarba kitam. Nesvarbu, ką kitas veikia, kaip mąsto ir kaip klysta. Negali žmogaus priimti be vertinimo – tai vadinasi pas tave yra problema. Tas žmogus – tavo veidrodis. Jis turi kažką, kas tavyje yra ir tau tai nepatinka. Švaraus žmogaus neužgaus kitas žmogus, kad ir ką jis sakytų ar darytų, o gal nedarytų. Meilė ir Pagarba. Tai būtina sąlyga, norint kelti vibracijas visos žmonijos. Nes jei tu vienas eisi tobulėjimo keliu – tu neturėsi palaikymo toliau juo eiti. Tu neturėsi visai kur eiti, jei nesugebėsi uždegti kitų. Jei savo gyvenimo būdu neskatinsi kitų pasikeisti. Jeigu tu, savo gyvenimo būdu (ne pamokslais), neuždegsi kitų – vadinasi tavyje yra tam tikrų „nešvarumų“, tu turi senų įpročių, senų prisirišimų, tu dar nedegi žiburio šviesele ir neparodai kelio. Turi atsirasti sąskambis tavo širdies su kito žmogaus širdimi. Ir tai ne kito žmogaus problema, o tavo.

Gyvenimas suves visus, kam reikia susitikti. Ir jeigu žmogus, kurio tu nemėgsti vis dar šalia tavęs, vadinasi, tu dar neatlaisvinai tam tikrų savo įpročių. Susimąstykite. Jeigu tu susitvarkai su savo ydomis, tai žmogus, kurio tu nemėgsti arba pasikeičia, arba savaime pasitraukia, neatitikus vibracijoms. Jei jis šalia tavęs – tai kažkurios vibracijos vis tik atitinka (žemosios ar aukštosios). Bet, jei nemėgsti to žmogaus, tai atitinka žemosios vibracijos. Jei jaustum vidinį ryšį su kitu žmogumi – tai būtų aukštų vibracijų sąskambis. Jei nemėgsti – žemų vibracijų. Tai klausiu, kiek tavo aplinkoje yra nemėgstamų žmonių??? Turi darbo. Su savimi, ne su jais.

Atskiros rasės niekas neformuos. Ir niekas negali savęs laikyti išskirtinės rasės atstovu. Yra viena rasė – žmonių rasė. Ir jūs visi jai vienai priklausote. Todėl išsiugdykite toleranciją tiek artimam, tiek tolimam žmogui. Pagarba ir tolerancija – tai labai svarbu. Supraskite, be tokių paprastų dalykų jūs nežengsite toliau nei žingsnio. Visatos tiesų jums nesuvokt, jei nesilaikote paprastų tiesų. Pasaulis yra nuostabus, įvairus ir laikas jį pažinti. O pažinti galima tik pradėjus labai rimtai ugdyti savo charakterį, gludinti savo emocijas, jausmus ir analizuoti savo silpnybes, savo prisirišimus. Negali suvokti naujų žinių, jei tavo vibracijos per žemos. Tai tiesiog neįmanoma. Tu manysi, kad pasaulis labai aiškus ir nieko naujo jame nėra. Nes, iš tiesų, dėl žemų vibracijų tavo pasaulis ir yra labai žemas ir ribotas. Jis kitoks ir nebus, jei nesikeisi. O keistis yra privalu. Tik priimant nuolatinį pokytį į save, į savo vidinį gyvenimą, gali žengti pažinimo link. Ne tik pažinimo, bet ir išlikimo link.

Su meile, Adrijanas Hošė

Dalintis:

1 komentaras apie “Ėjimas išlikimo link”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *