Andrijanas Hošė

Informacinis kodas iš Akašos kronikų

Aš, Andrijanas Hošė.

Noriu pakalbėti apie informacinį kodą, kuris yra nusodintas iš Akašos kronikų į jūsų erdvę. Tai ne vien informacija. Informacijos jūs gaunate per kontaktuotąją. Tai energetinis užtaisas, kuriam atsivėrus, keisis žmonijos informacijos priėmimo kodas. Jūs dabar priimate vienokią informaciją. Visą (arba dalį) informaciją, kuri pritaikyta dabartiniam žmogaus suvokimui. Tas kodas keis sugebėjimą priimti informaciją. Taip atsilaisvins ir sąmoningumas. Tą kodą įsivaizduokite kaip visiškai naujo pobūdžio imtuvus, kurie priima ir iššifruoja plataus diapazono informaciją. Kol kas jis nėra aktyvuotas, bet, kadangi parodytas (vieno seanso metu), tai suvokiate, kad jis išsiskleis dar to žmogaus gyvenimo laikotarpyje.

Šis kodas atvers galimybę priimti informaciją daug svarbesnę, rimtesnę. Tai reikalauja ne tik disciplinos, pagarbos, bet ir atsakomybės. Turite būti švarūs vidumi ir dar švaresni išore, kad gaunamos žinios, kartu su galia nepanaudotumėte neteisingai. Tai labai svarbus procesas. Ir jeigu žmogus neteisingai panaudos gaunamas žinias, lengviausia bus (ir tikslingiausia) jį pašalinti iš žemiškosios erdvės. O tada jis su didžiule karma grįžtų į kitą įsikūnijimą. Kad nebūtų masiškai „pašalinami“ žmonės, šis kodas neatsiveria, kol nesulauksime jūsų pilnutinio atsidavimo ir brandos. Ir tada, dar išlieka rizika. Bet vis mažesnė, vis labiau suvaldoma situacija. Kodas parodytas, jis aktyvuosis, vadinasi, reikia pasiruošti šiam procesui: atsakomybė už savo veiksmus ir mintis, visiškas pasitikėjimas Dievu ir besąlygiškas jo nurodymų vykdymas. Tada tas kodas įsitvirtins, išmoksite ne tik tinkamai priimti informaciją, bet ir ją panaudoti. Pagrindinė esmė – naujos informacijos panaudojimas. Tik čia negali būti jokio savanaudiškumo. Nei sąmoningo, nei nesąmoningo. Ego neturi figūruoti. Tai labai atsakinga informacija, nes ji suteikia didžiulę galią. Ją suvokdamas galėtum valdyti visą pasaulį, visą žmoniją ir ji nesuprastų, kad yra valdoma. Bet pajungimas sau viso pasaulio, suformuotų begalinę karmą. Galia tokia didžiulė, pagunda tokia didžiulė, kad jai atsilaikyti labai sunku.

Šiam kodui aktyvavus, naują galią pajus daug žmonių. Procesui įsijudinus, pavojaus dėl netinkamo žinių panaudojimo – nebebus. Čia tik pirmieji suvokimai galios bus staigmena ir iššūkis su kuriuo žmogus turės susitvarkyti. Mes sakėme: Tu esi Dievas. Vadinasi, ta galia prilygs Dievo galiai. Ar žmogus gali atlaikyti Dievo galią? Šiuo metu tikrai ne. Žinoma, ši galia niekados neprilygs Dievo galiai, bet ji bus labai galinga. Ir tam mes jus ruošiame.

Galia turės būti proporcinga Meilei ir Išminčiai, kurią sugebėsite išjausti per save. Norint išjausti šias energijas, reikia gyventi švariai, reikia susitvarkyti su savo ego ir sugebėti kelti vibracijas, bei jas derinti prie vis aukštesnių virpesių. Procesas vyksta rimtas. Visumos procesas vyksta rimtas. Tai ne žaidimų aikštelė. Jėgos veikia tokios stiprios, kad bet kuris neteisingas jūsų poelgis labai brangiai jums kainuos. Galite klysti, bet sąmoningai atmesti tai, ką žinote, sąmoningai pasirinkti neteisingą variantą – negalite. Būkite pasiruošę atėjus laikui ramiai ir su susikaupimu priimti naują sugebėjimą suvokti Visatos dėsnius, naują sugebėjimą gyventi.

 Čia kalbama ne vien apie informaciją. Čia kalbama apie informaciją ir gebėjimus, kurie formuos visai kitokį gyvenimo stilių. Žmogus Kūrėjas lygu Dievui Kūrėjui. Tik Dievas neturi savojo ego. O jūs jį turite, todėl ir išlieka pavojus, kurio mes negalime suvaldyti, nes jis susijęs su žmogiškuoju ego. Su struktūra, kuria suvaldyti turite jūs patys. Iš šio laiško turite suprasti, kaip svarbu save suvaldyti, save pažinti ir kaip svarbūs jūsų teisingi pasirinkimai, teisinga gyvenimo kryptis. Visa tai jums paties suteiks stiprybę ir jūs sugebėsite save suvaldyti. Dabar, kai supykstate ant žmogau, blogiausiu atveju, sugadinate jam nuotaiką, ar kažkokia nesėkmė jį užpuls. Ateities atveju jums supykus – tas žmogus mirs. Ar to norėtumėte? Tikrai ne. Bet nesąmoningas pyktis vis tiek gali išsišaukti, o jūs turite mokėti jį apčiuopti ir suvaldyti, dar net nepradėjus pykčiui formuotis. Tokios pat pasekmės laukia, kai tik pasiūsite žmogui kažkokį negatyvumą: neapykantą, didelį rūpestį, pavydą ir t.t. Jūsų mintys kaip žaibai, siautės erdvėje ir kirs visiems, kam paleisite savo negatyvią mintį.

Kai įvaldysite gerąją mintį – tada sąmoningai formuosite nuostabų pasaulį.

Su meile ir viltimi

Andrijanas Hošė

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *