Andrijanas Hošė

Kaip išsilaisvinti iš praeities energijų

Žmogaus gyvenimą labai įtakoja energijos, kurios žmogų pasiekia iš jo buvusių įsikūnijimų. Dažniausiai siela ateina į įsikūnijimą su aiškia savo užduotimi, aiškia programa. Yra sumodeliuoti galimi įvykiai, galimos situacijos, kurios, vienaip ar kitaip, bet padėtų išsilaisvinti iš užstrigusių energijų. Kaip susidaro užstrigusios energijos? Tai neteisingų poelgių energija, kurią sudaro minčių, jausmų ir veiksmų energijos, nukreipta neteisinga linkme. Tos energijos niekur nedingsta. Jos egzistuoja prisiminimų lauke ir, sielai reinkarnuojantis, apgaubia tą sielą savo struktūra. O kadangi tai yra atmintis, tai automatiškai pritraukia įvykius, kurie atspindi tas energijas.

Sąmoningas žmogus gali valdyti šią situaciją. Jis gali išmokti atpažinti jį gaubiantį energijų debesį ir jį transformuoti. Štai jums ir dar vienas pažinimo aspektas. Turite pažinti ne tik save, bet ir kas yra aplink jus, nors tai jūsų dar ir nespėjo įtakoti, t.y. nespėjo pasireikšti tai, ko dar nebuvo galima atpažinti, kaip pasireiškusio veiksmo. Sąmoningas žmogus gali įžvelgti, koks jo energinis laukas. Ir turi išmokti įžvelgti ne tik savo vidinę būseną – ką jis pats iš savęs išskleidžia, bet ir kokia yra energinė aplinka, ateinanti iš atminties lauko. O ką  jau kalbėti apie pažinimą kitų žmonių energinių laukų, kurie jį įtakoja, apie kolektyvinės sąmonės įtaką, kosminių srautų įtaką. Žmogui nėra kada nuobodžiauti. Jis gali būti nuolat užsiėmęs, analizuodamas, kas vyksta aplink jį ir jame. Tiesa, nepamirškite tiesiog gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Nes mėgavimasis gyvenimu leidžia transformuoti daugybę negerų energijų į teigiamas. Bet mėgavimasis nereiškia malonumų siekimas. Tai tiesiog pagarba gyvenimui, dėkingumas Kūrėjui už galimybę kvėpuoti, matyti, girdėti, jausti, veikti ir t.t.

Bet kai kurie žmonės jau gali įvaldyti metodą, kaip pažinti jį supančias energijas, kurios ateina iš jo atminties lauko. Pirmiausia, jūs jau žinote, kad įmanoma minčių pagalba transformuoti savo sukurtas neigiamas minčių ir jausmų energijas, o veiksmą reikia transformuoti irgi atitinkamu veiksmu. Bet būna, kai jūs jaučiate tam tikrus jausmus, kurių priežasties nesuvokiate. Pirmiausia, pamąstykite, ar taip nesijaučia kas nors iš jums artimų žmonių, nes dažnai persiduoda nuotaikos ir būsenos artimų žmonių. O jeigu nerasite atitikmens, tai tiesiog susikaupę mėginkite įvardyti, koks tas jausmas. Reikia labai aiškiai suvokti, koks tas jausmas. Pamėginkite detaliai jį sau apibūdinti. Nes tik detalus darbas padeda apčiuopti tikrąsias energijas. Paviršutiniškai pasakę, kad aš transformuoju aplink mane esančias energijas – nieko neišspręsite. Turite suvokti, kokie jausmai, kokia būsena yra susikūrusi ir mėginti prieiti iki tikrojo suvokimo. Ta akimirka gali būti truputį skaudi. Tarsi kažkur viduje durtų su adata. Vadinasi, jūs jau apčiuopėte tą energiją, kurią reikia transformuoti. Sutelkite dėmesį ir pasistenkite suvokti to jausmo visus atspalvius. Ne analizuokite, iš kur jis galėjo kilti, nes jums to ir nesuprasti, bet išjauskite, koks tai jausmas, kokia tai būsena. Ir kai pajusite tą „adatos dūrį“, pasiųskite besąlyginę meilę į tą situaciją, kada galėjo atsirasti tas jausmas. Pirmiausia, jūs turite besąlygiška meile apgaubti save. Nesiaiškinti, iš kur kilo jausmas, ar blogai tu pats elgeisi, bet pasiųsti sau besąlyginę meilę. Tokiu atveju, jūs jau transformuosite buvusios praeities energinį lauką iš neigiamo į teigiamą. Transformacija vyksta savęs apgaubimu besąlygine meile. Nieko nepakeisi, jeigu savęs nemylėsi. Žinoma, jūs galite nemokėti savęs mylėti, bet tą akimirką turite save apgaubti nuostabia besąlyginės meilės energija. Turite viską sau atleisti, turite save mylėti  ir save laiminti.  Ir tada įvyks stebuklas. Atsilaisvinsite iš kančios, kuri jus persekiojo kelis įsikūnijimus. Taip gaunate dar vieną pamoką: išmokite įeiti į būseną, kur pažintumėte savo jausmus ir juos transformuokite, apgaubdami save besąlygine meile.

Dalintis:

2 komentarai apie “Kaip išsilaisvinti iš praeities energijų”

  1. kodėl manęs neapleidžia toks jausmas, kad jau kelintas laiškas tarsi man asmeniškai rašytas?? jaučiu, kad nevaldau savo pavydo, pykčio, kad noriu išlipti iš žemų vibracijų, bet nesugebu, kad nuvertinu save, kad man niekas nesigauna- ir ateina štai tokie Valdovų laiškai, kurie aiškiai mokina, padrąsina, palaiko. Dėkoju jums už šiuos laiškus, suprantu, kad nesu viena, kad mane tikrai kažkas palaiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *