Andrijanas Hošė

Kas vakar buvo neginčytina tiesa, šiandien tai jau nebetikslinga žinia

Yra vilties peržengti savo skausmo ribą, savo baimių, nevilties ribą.  Žmogus prisimena daug kančios, kurią patyrė per savo gyvenimus, bet kartu jį supa ir dieviškoji energija, kuri leidžia tą kančią transformuoti, pakeisti į viltį ir kūrybą. Neigiamas jausmas blokuoja žmogaus kūrybinius procesus, todėl yra suaktyvinamas karmos atidirbimo procesas visiems, kurie sėkmingai žengia savo sąmonėjimo keliu, bet kurie vis dar turi tam tikrų prisirišimų prie neigiamų minčių ir jausmų. Prisirišimas prie neigiamumo – tai atmintis to, kas buvo stipriai išgyventa, arba kam dabar nevalingai skiriate savo dėmesį. Tokie prisirišimai, tarsi inkarai, stabdo jūsų sąmonės atsilaisvinimą, o subtiliųjų energijų pokytis reikalauja didesnės jūsų atsiskleidimo pažangos. Todėl nenustebkite, kai karma jus užklups netikėtai per ligą ar kitas nesėkmes. Žinoma, ne visi sergantieji pakliūva į padidintos karmos atidirbimo etapą, bet dalis jų taip greičiau išdegina savyje esančius neigiamumo likučius.

Keiskitės, švelnėkite, džiaukitės gyvenimu, vertinkite kiekvieną to gyvenimo akimirką ir leiskite sau išsivalyti iš neigiamumo energijų, kurių vis dar turite savyje. Kai kurios neigiamumo energijos pasireiškia per įpročius, per kompleksus, per tam tikras charakterio savybes – ne vien per jausmus ar mintis. O charakterį įvertinti yra sudėtinga. Bet jeigu jums to padaryti nepavyksta, tai karmos procesai tai sėkmingai sutvarko. Todėl ir sergate, todėl ir nesveikuojate arba patiriate kitas nesėkmes.

Sąmonės augimas yra užprogramuotas žmogaus prigimtyje ir šis procesas visados bus tęstinis. Ir kiekvienu metu teks išsilaisvinti iš to, kas jumyse jau sena ir nereikalinga. Šiuo metu jūs stengiatės sukurti tam tikras savo patirtis, atskleisti savo suvokimus ir gebėjimus, o po kurio laiko ir tai jau bus sena ir nebereikalinga – ir vėl reikės tą energiją transformuoti, pakeisti, išvalyti. Gal metodai bus kiti, gal tai vyks lengviau ir paprasčiau, bet vis tiek vyks. Todėl suvokite, visados jumyse bus senų energijų, kurias reikia išlaisvinti arba transformuoti į kitas energijas, ar tiesiog jas tinkamai panaudoti savęs ugdymui.

Šiuo metu žmogaus sąmonėjimas įgauna didesnį pagreitį, nei kad būdavo anksčiau, todėl ir atsilaisvinimas iš tų senų energijų yra stipresnis. Norint priimti aukštesnių vibracijų energinius srautus, jūsų kūnai turi būti atitinkamai subalansuoti ir skleidžiantys aukštą energijos virpesių dažnį. O subalansuoti tuos virpesius nėra lengva dėl karminių pasekmių ir dėl prisirišimų prie senų tiesų. Supraskite, šiuo laikotarpiu, kai žmogus sąmonėja ir geba priimti teisingus sprendimus, jis savo karmos nebekuria, neteisingų veiksmų pasekmes greitai pajaučia ir su jomis susitvarko. Bet, kadangi sąmonėjimo pagreitis didėja, vadinasi, į jūsų laukus nusileidžia vis naujesnė energija, vis naujesnė tiesa ir seniau suvoktos tiesos gali jus blokuoti, jos tampa jums nebereikalingos. Vadinasi, mano dabartinis darbas labiau susietas ne su karmos atidirbimu, o su pagalba išlaisvinti jus iš nebereikalingų energinių srautų, kurios savo laiku jums padėjo tobulėti.

Pagreitis didėja. Gaunate vieną energiją, įvirtinate savyje tam tikras žinias, jumyse vyksta pokytis – ir turite neprisirišti nei prie naujų būsenų, nei prie naujų tiesų. Turite nuolat būti atviri ateinančiai informacijai, ateinantiems naujiems procesams. Ir jeigu jūs mėginsite juos išjausti pagal dabartines sau priimtas tiesas, tai jūs save blokuosite. Kas vakar buvo neginčytina tiesa, šiandien jau gali būti tau nebereikalinga ir nebetikslinga žinia. Neprisiriškite prie praeities, negyvenkite su tam tikrais mąstymo įpročiais, leiskite sau priimti vis naujus dalykus ir leiskite keistis savo charakteriui, gyvenimo būdui, pajautimų formoms. Priimkite idėją, kad turite keistis greičiau, nei keičiasi energinis jūsų vidinio pasaulio laukas. O tai jums didelis iššūkis, tačiau garantuotų sėkmingą atsinaujinimą ir pažangą savo sąmonės atlaisvinimo kelyje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *