Andrijanas Hošė

Kviečiame jus labiau susikaupti

Laikmetis įdomus ir labai prasmingas. Kiekvienas žmogus siekia suvokimo, kaip jam gyventi, ko siekti ir kaip išpildyti savo tikslus. Svarbu, kad jūs tikėtumėte ir pasitikėtumėte Dievu ir atsipalaiduotumėte. Kūrėjas yra visagalis, jis visados ras būdą kaip padėti to prašančiam žmogui. Tik prisiminkite: yra Visatos dėsniai – Karmos dėsnis, kuris neleidžia žmogui neteisingai elgtis. Tenka atidirbti už padarytus neteisingus sprendimus, už savo šeimos ir šalies padarytus neteisingus sprendimus. Žmogus susijęs su kitu žmogumi, susijęs su savo šalimi, su savo pasaulio energetika. Bet žmogus susijęs ir su Dievo energija, todėl jis visados gali prašyti pagalbos, kad būtų palengvinta žmogaus karma. Tai nėra tik paprasti žodžiai. Iš tiesų, žmogus savo dabartiniame įsikūnijime gali nesuvokti, kokia yra jo praėjusių gyvenimų karma. Todėl žmogui iškyla daugybę klausimų, kodėl jo gyvenimas susiklostė būtent taip, o ne kitaip. Kodėl vieniems gyvenimas eina lengvai ir paprastai, o kitiems nuo gimimo tenka išgyventi daug skausmo, netekčių, vienatvės. Todėl jūs ir prašykite Dievo, prašykite mūsų, Pakylėtųjų Valdovų, kad jums padėtume atlaisvinti karmos pančius. Jūsų prašymai – tai raktas į jūsų tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu. O tai ir yra svarbiausia jūsų gyvenime. Jei matome, kad to siekiate ir tai išreiškiate savo ketinimu, tada mes suteikiame jums galimybę atlaisvinti karmos programą ir suteikiame galimybę formuoti savo laimingą gyvenimą.

Ateinantis laikotarpis pareikalaus dar didesnio susikaupimo. Ką tai reiškia? Tikimės, kad nesiblaškysite kasdienėse problemose, neiššvaistysite savo energijos negeriems jausmams ir mintims. Kai prašome susikaupimo, tai mes tikimės, kad jūs sukoncentruosite savo dėmesį ir savo energiją į naujų žinių įsisavinimą, į naujų idėjų įtvirtinimą savo kasdieniame gyvenime. Šis susikaupimas padės išsaugoti jūsų energetinius resursus ir jūs galėsite išskleisti savo naujas galimybes visa jėga. Blaškymasis kasdienėse problemose ir neigiamų jausmų, bei minčių palaikymas naikina jūsų energiją. Tada suvokimas tampa sukaustytas. Neįmanoma suprasti duodamos informacijos. Suvokimo lygis tampa žemas. Jūs nepajėgiate išskaityti informacijos širdimi. Tada lieka laiškų skaitymas – kaip romano skaitymas. Tai naudos duoda labai mažai. Mes duodame žinią, dovanojame savo energiją ir labai tikimės, kad šią dovaną priimsite atvira širdimi.

Duodami laiškai – nėra savaime suprantamas dalykas. Tai yra labai stipri energija, kuri sugeba išjudinti jūsų gyvenimo sustingimą. Ir jų netekimas nebeleistų jums sustiprėti, atsipalaiduoti ir pamilti Dievą. Prarastumėte daugiau, nei tai dabar suvokiate. Todėl nuolat jūsų ir prašome: susikaupkite. Nešvaistykite savo energijos. Naudokite ją labai tikslingai ir branginkite ją. Nes dieviškoji energija praplečia jūsų suvokimą, sąmoningumą. Jūs galite daugiau suvokti, suprasti, geriau įvertinti aplinką. Supraskite, jeigu jūsų automobilis taupo degalus, tai su juo galite toliau nuvažiuoti. O jeigu jis netvarkingas ir degalai taškosi – tai toli nenuvažiuosite ir savo tikslo nepasieksite. Taip ir su jūsų vidine energija. Jeigu ją iššvaistysite negatyviems jausmams formuoti, negatyvioms mintims brandinti ar nereikalingoms problemoms kurti – tai greitai iššvaistysite savo energiją. O jos pritrūks ne tik tikslui pasiekti, bet ir sveikam kūnui išlaikyti, geriems santykiams formuoti.

Susikaupkite. Tai nereiškia, kad gyvenkite įtampoje. Jokiu būdu. Atsipalaiduokite ir įvertinkite savo gyvenimo prioritetus. Kai nusistatysite, kas iš tikro jums svarbiausia, tai žinosite, kaip naudoti savo energiją. Kada ja atvirai dalintis su kitais, o kada jos neatiduoti. Neatiduokite energijos pykčiui, susierzinimui, skausmui, liūdesiui. Nedovanokite energijos tiems, kurie jus įskaudino, negalvokite apie juos. Jie nėra verti tokios jūsų dovanos – jūsų energijos. Dovanokite energiją tam, kas gera ir gražu jūsų gyvenime. O tai tikrai galite suprasti. Ir nepamirškite savo energijos šaltinio – Dievo.

Būkite mylimi ir saugomi savo Kūrėjo. Mylėkite Jį, pažinkite Jį ir jūsų karma atlaisvės. Jūs galėsite lengviau ir paprasčiau gyventi savo kasdienį gyvenimą, galėsite formuoti savo gyvenimo tikslus. Visų savo gyvenimų tikslus.

Su meile, Andrijanas Hošė

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *