Andrijanas Hošė

Rutina – tai užslėpta griaunančioji bomba

Andrijanas Hošė.

Ateina laikas įvertinti savo pasiekimus. Jūs jau daug laiko skaitote laiškus, todėl reikia įvertinti savo pasiekimus. Kas pasikeitė nuo to laiko, kai pradėjote skaityti, kaip pasikeitė požiūris į kasdienybę, į kasdienę savo veiklą. Manau, kad kiekvienas rasite kuo pasidžiaugti pažvelgę į save. Nes mes matome pokyčius. Didesni ar mažesni, bet kiekvienoje iš jūsų energetikoje atsirado naujų šviesių atspalvių. Tai nėra daug pagal mūsų lūkesčius, bet tai yra daug pagal jūsų galimybes. Pasaulis keičiasi, nes keičiatės ir jūs. Nemanykite, kad tyliai gyvendami savo paprastą, įprastą, gal kiek ir nuobodų gyvenimą, jūs neįnešate savo gražaus indėlio į bendrą žmonijos gyvenimą. Įnešate. Jeigu jūsų aura keičiasi, tai jūs jau keičiate savo aplinką, o kartu keičiate ir ateitį. Todėl mes džiaugiamės kiekviena jūsų asmenine pergale prieš save, prieš savo senus įpročius, prieš prisirišimus, prieš senas tiesas.

Taip, pasidžiaugus jūsų pergalėmis, noriu pakalbėti apie tolimesnę jūsų kelionę savęs ir Visatos pažinimo link. Procesas juda, energetiniai laukai labai keičiasi, vadinasi, mes galime į jūsų gyvenimą įleisti dar daugiau šviesos ir stiprios, virsmą skatinančios energijos. Kiekvienas jūsų darbas turi atspindėti virsmą. Turi skatinti procesą tobulėjimo link. Jeigu jūsų darbas (veikla) neskatina virsmo, o tiesiog tampa rutina – tai reikėtų labai rimtai apie tai susimąstyti. Nes rutinos formavimas formuoja ir blokus, kurie nepraleidžia kūrybinės energijos tekėjimo. O Žemėje svarbiausia, kad visur ir visados  pratekėtų kūrybinė energija. Visa energija paremta gyvybe. Nes energijų šaltinis yra Dievas, o Dievas – tai gyvybė. Bet yra kuriančioji ir griaunančioji energija. Rutina formuoja griaunančiąją energiją. Vadinasi jūs kiekvienas galite lengvai įvertinti ar jūsų veikla paremta kuriančiąja energija, kuri skatina virsmą, skatina teigiamą proceso eigą ar griaunančiąja energija, kuri jei negriauna, tai stabdo virsmą. Sustabdyti virsmą yra blogai. Todėl įvertinkite savo veiklą – ar joje įnešate ką nors naujo, gražaus, prasmingo ar tai tapo rutina, kur nebesvarbu ne tik kūryba, bet prarandamas paprastas žmogiškumas. Juk daugelį darbų dirbate tam, kad uždirbtumėte, bet neįdedate meilės, supratingumo, plataus ir gero požiūrio. Dirbate tam, kad to reikia – „ darbas laukia“. Darbas neturi laukti, neturi valdyti jūsų gyvenimo, neturi jo sužlugdyti ir sunaikinti. Deja, ne visi ir pastebite, kaip leidžiate rutinai save sužlugdyti. Palaipsniui tampate abejingi, niurzgantys, gal net pikti. Tai užslėpta griaunančioji bomba. Atrodo, viskas gerai jūsų gyvenime, o nesijaučiate laimingi. Darbe rutina, namuose rutina. Rytą – vakarą tas pats. Pavargstate nuo tų pačių problemų, emocijų. Rutina suformuoja žemų vibracijų bloką, energijos nebeprateka. O tai reiškia, kad žmogus gyvena žemų vibracijų lygmenyje, kur „gyvena“ nesėkmės, ligos, barniai ir t.t. Ir dėl to kalta jūsų suformuota rutina.

Kas skaitote laiškus, jūs jau išeinate iš rutinos, jūs jau pradedate  mąstyti ką keisti savyje, ką keisti savo kasdienybėje. Atsiranda šviesa tunelio gale. Bet jūs matote, kiek žmonių abejingai žiūri į savo kasdienius darbus, kiek jų nelaimingų savo veikloje ir kaip neatsakingai yra dirbama. O reikėtų tik truputėlį daugiau meilės išskleisti savo širdyje ir darbe rasti vietų, kur galima išskleisti šį jausmą: kūryboje, bendravime. Jūs nebūtinai turite būti kūrėjais tiesiogine prasme savo darbe, bet jūs galite būti bendravimo kūrėjais. Visur ir visados vadovautis principu: aš gerbiu kitą žmogų ir jame matau Dievo kūrinį. Gyvenimas taptų daug lengvesnis ir paprastesnis jei kiekvienas vadovautumėtės šiuo principu. Ir visados, o ne tada, kai prisimenate, kad einate tobulėjimo keliu.

Jėzus rašė, kad vienintelis stebuklas Žemėje yra žmogus. Vadinasi, žmogus ir gali tuos stebuklus suformuoti. Padarykite po mažą stebuklą per dieną ir jūsų gyvenimas sutviks nuostabiausiomis auros spalvomis.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *