Andrijanas Hošė

Valdyti jausmus ir mintis privaloma, einant dvasingumo keliu

Andrijanas Hošė.

Žmogui pateikiama tiek informacijos, kiek jis gali priimti, nepažeisdamas savo proto. Jeigu manote, kad galite priimti bet kokią informaciją, tai klystate. Informaciją skaityti kaip fantastinį romaną galite bet kokią, bet „priimti“ bet kokios informacijos negalite. Informacija – tai ne vien žinia. Tai energijos srautas, kuri įtakoja jūsų sąmonę, kuri įtakoja jūsų kūno energetiką. O toje energetikoje yra prisiminimai apie buvusius gyvenimus, yra daug blokų, daug prisirišimų, kompleksų, visuomenės normų, kolektyvinės sąmonės įtakos. O priimant informaciją visa tai išsijudina. Išsijudina tai, kas jums buvo savaime suprantama, tikra, priimtina. Kai tai judinasi, atsiranda baimė, realybės nesuvokimas, keisti pojūčiai, kurie kelia nerimą. Todėl, „priimti“ informaciją tikrai nėra paprasta ir lengva. Gerai, jeigu jūs sugebate valdyti savo protą ir suvokiate, kad pasaulis iš esmės kitoks, nei įpratę matyti ir jausti. Kad vertybės yra kitos ir veikimo jėga yra ne išoriniame gyvenime, o vidiniame gyvenime. Jeigu tai suvokiate, jūs atsipalaiduojate ir susikaupę mėginate priimti pokyčius į save ramiai, tvirtai tikėdami saugumu ir patikimumu. Jei jūs „priimate“ informaciją būdami nelabai stabilios psichinės būsenos – iki išprotėjimo tik vienas žingsnis. Todėl jūs turite savo kasdieniame gyvenime išmokti išlaikyti šimtaprocentinę ramybę, šaltumą, susitvardymą. Jeigu esate labai emocingi – tiek greitai supykstantys, įsižeidžiantys, tiek greitai susigraudinantys – jūs negalite siekti „priimti“ informacijos. Nes tas siekimas dar labiau išbalansuos jūsų ir taip nestabilią būseną.

Jokiu būdu negąsdinu, bet turite suvokti – „šaltas protas“ yra įrankis suvaldantis  emocijas, keistus potyrius. Jo pagalba sugebėsite suvaldyti tai, kas netikėtai iškils iš jūsų atminties, iš jūsų vidinių prisiminimų. Kaip žinoti, kada galite „priimti“ informaciją? Tada, kai paprastame kasdieniame buitiškame gyvenime mokate suvaldyti savo emocijas, mokate blaiviai mąstyti, žinote savo silpnąsias vietas, suvokiate, kas gali jus „išmušti iš vėžių“ ir tai mokate suvaldyti. Tada galite siekti „priimti“ informaciją. Jeigu esate ramūs, laimingi, džiaugiatės, galėdami išjausti tikėjimo ir pasitikėjimo Dievu jausmą – viskas labai gerai, jūs pasiruošę priimti ir informaciją, ir energiją iš subtiliojo pasaulio.

Kodėl žmonės linkę taip greitai išprotėti? Todėl, kad Žemės energetinis laukas yra labai negatyvus. Kolektyvinė sąmonė labai užteršta, žmogaus energetika užblokuota. O norint priimti subtiliąją energiją, visus tuos blokus ir negerumus reikia išjudinti – sutrupinti. Kai negerumai pradeda stipriai judintis – žmogui darosi per sunku. Jeigu žmogus pakankamai susipažinęs su Visatos dėsniais ir suvokia, kaip jie įtakoja žmogų, jis palaipsniui plečia savo sąmoningumą, palaipsniui keičia savo gyvenimo būdą. Visa tai leidžia pamažu ir lengvai atvalyti žmogaus energetiką, paruošti jį stiprioms energijoms  įsilieti į jo sąmonę, į kūną. Nebėra tokio rimto pasipriešinimo. Pirmiausia reikia savo sąmoningumą praplėsti, savo įpročius keisti, savo charakterį valdyti, o tik po to per meditacijas ar kitus būdus, atsiverti stipriai subtiliai energijai.

Dar kartą kartoju: kiekvienas blogas jausmas – tai negatyvi energija. Kol ji jus valdo nerekomenduojama priimti subtilios energijos. Įvyks susikibirkščiavimas ir jūsų kūnui bei protui bus blogai.

Valdyti jausmus ir mintis privalu. Tik tada galite galvoti apie dvasingumą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *