Andrijanas Hošė

Žemiškosios sąmonės atlaisvinimas

    Aš noriu papasakoti sakmę: gyveno kartą moteris – graži, turtinga, išdidi. Ji skleidė daug šviesos, daug meilės ir sutiko vyriškį – ambicingą, gražų, kaip ir ji, išdidų. Susituokė jie ir iš meilės gimė dukra Žvaigždūnė. Taip susiformavo dvasia, kupina išminties ir meilės. Ši dvasia išmoko būti tyra kaip krištolas ir atspindėti dieviškąją ugnį savyje. Ji panoro ateiti į Žemę. Susitiko su Arkangelu Metatronu ir gavo leidimą žengti į Žemę. Taip prasidėjo daug milijonų besitęsiantis procesas.

Tau pažįstama ir Atlantida, ir Lemūrija, ir Žydroji civilizacija ir tos, kurios žmonijos atmintyje neišliko, bet energetikoje išliko. Šiandieną buvo pajudinta milijonus metų senumo tavo žemiškoji sąmonė ir atsilaisvino Žvaigždūnės galia. Šiandieną tu patyrei savo sielos ir dvasios išlaisvinimo procesą. (seanso metu, kurį man atliko mano sesė, mes nusikėlėme į Krajono sodelį. Ten anksčiau atsilaisvino Atlantidos sąmonė, ten atsilaisvino Žydrosios civilizacijos sąmonė, o to proceso metu atsilaisvino ir mano senoji sąmonė. Kur žyniai buvo pastatę piramidę, po vienu medžiu tūnojo mano senoji sąmonė – tokia apkerpėjusi, bjauri, pasenusi. )

Dvasia turi begalės užduočių. Siela taip pat. Žmogus jas pamiršta ir sunkai įgyvendina. Bet tyro krištolo dvasia, atsilaisvindama suteikia spindesį materijoje ir kas dar svarbiau, nematerijoje. Nuo šiol tavo kelias toks ir bus: žinių perdavimas žmogui. Ne apie patį žmogų, o apie Dievus ir antidievus, apie šviesas ir tamsas, apie kūrybą ir susinaikinimą. Kam to reikia?

Žmogaus sąmonė keičiasi. Virsmas vyksta ir turint aiškų suvokimą, koks tas virsmas yra, ką jis paliečia, kaip jis transformuoja realybę, viskas vyks sklandžiau ir geriau. Per tave užrašytos žinios gali sutrumpinti žmogaus sąmonėjimo laiką keliems šimtams metų. Kam be reikalo gyventi Žemėje, kaip daro dauguma žmonių, jeigu siela ir dvasia atsineša konkrečias užduotis, o žmogus jų nevykdo. Pagaliau tas užduotis reikia suvokti ir įgyvendinti. Ne asmeninio pobūdžio tos užduotys. Jos yra aukšto energinio lygio ir reikalingos sielos ir dvasios pasauliams (ir žmogaus pasauliui). Todėl sveikinu gerai padirbėjus. Tiek šiandieną, tiek visame tame pažinimo kelyje. Aš nuleidau savo sąmonė į tave, kad tas procesas, kuris buvo numatytas, sklandžiai eitųsi. Bet iš esmės viską padarei pati su Kūrėjo pagalba ir draugų parama. Štai ir viskas. Dirbk, mokykis, rašyk.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *