Apie mane

Esu Violeta iš Plungės. Sąmoningai savęs (bei Visatos) pažinimo ir suvokimo keliu žengiu nuo 2008 metų, kai pradėjo užsirašyti Pakylėtųjų Valdovų laiškai. Šie laiškai atvėrė suvokimą apie subtilias dieviškas energijas, įtakojančias žmogaus gyvenimą, apie žmogaus santykį su Kūrėju, Dvasios Mokytojais bei savo artimais žmonėmis. Visi užrašyti laiškai yra sudėti į „Savęs ir Visatos pažinimo link“ serijos knygas. 2020 ir 2021 metais išleidau naujo pobūdžio knygas, kuriose dėmesys sutelkiamas į žmogaus sąmoningumo kėlimą. Tekstai taip pat yra padiktuoti subtilių kosminių būtybių, kurias vadinu elohimais. „7 sąmonės augimo ciklai“ padeda pažinti savo vidinį bei subtilųjį pasaulį, kalbama apie sąmonės lygius, apie žmogaus involiucinį ir evoliucinį procesus, apie kosmines būtybes, padedančias žmogui sąmonėti. Knygas (plačiau skyrelyje „Knygos“) išleido leidykla Mijalba, jas galima įsigyti Lietuvos knygynuose arba parašant man asmenine žinute.

Žinios, gautos iš subtilaus pasaulio, padeda susivokti, kas esi, ką gali, kaip turėtum augti, tačiau augimas, sąmonėjimas jau priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualių pastangų, nuo įgytų patirčių. Esu dėkinga savo bendraminčiams, su kuriais kartu gilinamės į Visatos dėsnius ir principus, kartu susitelkiame į bendrystę su subtiliuoju pasauliu kupolo užsiėmimuose ir Būties Kūrybos namuose.

Mes socialiniuose tinkluose 

2017 m. sukūriau facebook puslapį Būties transformacija, kuriame skelbiu aktualias naujienas. Norėdami, kad Pakylėtųjų Valdovų mokymas pasiektų daugiau žmonių, o ašramo meditacijose galėtų dalyvauti ir toli gyvenantys, 2021 m. balandžio mėnesį sukūrėme uždarą facebook grupę Virtualus Žydrojo Lotoso Ašramas, į kurią kviečiu prisijungti, norinčius kartą per mėnesį dalyvauti tiesioginėse transliacijose – meditacijose. Meditacijų įrašai saugomi grupėje, tad galima juos peržiūrėti jums patogiu laiku vėliau.

Youtube kanale Savęs ir Visatos pažinimas galite rasti įgarsintas knygas, maldas, meditacijas ir kai kurių seminarų įrašus.

Mokymai

Pasiūlius subtiliojo pasaulio mokytojams, 2023 m. birželį pradėjau naują savo projektą – mokymo kursą „Būties kūryba”.
BŪTIES KŪRYBA – tai projektas, kuris skatina žmogų save priimti kaip sąmonę, kuriančią savo gyvenimo realybę, o kai savo kūrybą apjungi su kosminėmis sąmonėmis, prasideda Būties kūryba. Nors šis projektas neturi konkrečios baigties taško, jis turi tam tikrus etapus. Kiekvienas etapas veda į vis gilesnį savęs ir Visatos suvokimą, į naujų įgūdžių kūrimą, subtilėjančių dėsnių priėmimą į savo realybę. Norintys jungtis į šiuos mokymus rašykite man asmeninę žinutę: Violeta Petraitienė (messenger).