Apie mane

Esu Violeta iš Plungės. Sąmoningai savęs (bei Visatos) pažinimo ir suvokimo keliu žengiu nuo 2008 metų, kai pradėjo užsirašyti Pakylėtųjų Valdovų laiškai. Šie laiškai atvėrė suvokimą apie subtilias dieviškas energijas, įtakojančias žmogaus gyvenimą, apie žmogaus santykį su Kūrėju, Dvasios Mokytojais bei savo artimais žmonėmis. Visi užrašyti laiškai yra sudėti į „Savęs ir Visatos pažinimo link“ serijos knygas. 2020 ir 2021 metais išleidau naujo pobūdžio knygas, kuriose dėmesys sutelkiamas į žmogaus sąmoningumo kėlimą. Tekstai taip pat yra padiktuoti subtilių kosminių būtybių, kurias vadinu elohimais. „7 sąmonės augimo ciklai“ padeda pažinti savo vidinį bei subtilųjį pasaulį, kalbama apie sąmonės lygius, apie žmogaus involiucinį ir evoliucinį procesus, apie kosmines būtybes, padedančias žmogui sąmonėti. Knygas (plačiau skyrelyje „Knygos“) išleido leidykla Mijalba, jas galima įsigyti Lietuvos knygynuose arba parašant man asmenine žinute.

Žinios, gautos iš subtilaus pasaulio, padeda susivokti kas esi, ką gali, kaip turėtum augti, tačiau augimas, sąmonėjimas jau priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualių pastangų, nuo įgytų patirčių. Esu labai dėkinga savo bendraminčiams, su kuriais kartu augome, dalijomės savo patirtimis, kiekvieną sekmadienį susitikdami savo žemiškame ašrame pas mano brolį Kazimierą, kur ir dabar vyksta užsiėmimai.
Tel. nr.: Kazys +37061516063
Adresas ir navigacinė nuoroda: Plungės r., Varkalių k.,  Žolynų g. 13

Mes socialiniuose tinkluose 

2017 m. sukūriau facebook puslapį „Žydrasis Lotosas“, kuriame skelbiu aktualias naujienas. Norėdami, kad Pakylėtųjų Valdovų mokymas pasiektų daugiau žmonių, o ašramo meditacijose galėtų dalyvauti ir toli gyvenantys, 2021 m. balandžio mėnesį sukūrėme uždarą facebook grupę „Virtualus Žydrojo Lotoso Ašramas“. Šioje grupėje skelbiu aktualias naujienas, kas antrą sekmadienį vedu tiesiogines transliacijas – meditacijas, kuriose galima dalyvauti tiesiogiai. Meditacijų įrašai saugomi grupėje, tad galima juos bet kada peržiūrėti vėliau.

Youtube kanale Savęs ir Visatos pažinimas galima rasti įgarsintas knygas, maldas, kai kurių seminarų įrašus.

Mokykla

Pasiūlius subtiliojo pasaulio mokytojams, 2021 m rugsėjo mėnesį kartu su Rimantu įkūrėme PRIGIMTINĖS TIESOS PAŽINIMO (PTP) mokyklą ir iš karto pradėjome dirbti su pirmos pakopos mokiniais. Pagrindinis šios mokyklos siekis yra atskleisti žmogaus vidinius gebėjimus, kurie stiprėja, išmokus įsiklausyti į savo širdies balsą, į aukščiausios sąmonės perduodamas mintis. Išgirsti ir suvokti savo naujus gebėjimus yra viena, visai kas kita, juos išskleisti, daryti tai, kas nauja, bet kas jau dabar džiugina širdį. Naujos grupės yra sudaromos nuolat, norinčius prisijungti, kviečiame rašyti asmenine žinute.