Arkangelas Gabrielius

Kada Išmintis atvers duris?

Mielieji, su jumis bendrausiu aš, Arkangelas Gabrielius. Pokytis reikalauja atidumo savo dienai. Visas Mokymas turi būti priimamas šią akimirką. Ne vėliau, ne rytoj, ne kada nors, o šią akimirką. Prabudote ir pirmiausia susikoncentruojate, kokią savybę šiandien ugdysite, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį. Ir kiekviename veiksme, kiekviename ištartame žodyje turite pastebėti, ar laikotės savo užsibrėžtų dienos tikslų. Lengva sakyti, kad aš pasikeisiu, ir nelengva tai daryti visą dieną. Visą dieną koncentruoti dėmesį į savo būseną ir gebėjimą valdyti savo senus įpročius, kurie neleidžia tam tikrai savybei augti. Bet jeigu nebus veiksmo būtent šią akimirką, jo nebus niekada, ir teorija liks tik noru gyventi geriau. Bet juk jūs galite save suvaldyti, jūs galite pasitelkti humorą ir padėti sau, kai nuolat pasielgiate neteisingai. Ne viskas paprasta, yra reikalingos didžiulės valios pastangos keičiant save. Įsivaizduokite, kokiu žmogumi norėtumėte būti. Paanalizuokite, kokios to žmogaus savybės jums patiktų ir kokias savybes turite jūs patys. Palyginkite save su tuo žmogumi ir susidarykite planą, ką turite keisti savyje, tobulinti, ugdyti – ir to siekite kiekvieną dieną. Pavyzdžiui: pagalvojate, aš esu niurzga, bet tokie žmonės net man pačiam nepatinka, vadinasi, aš turiu išmokti skleisti pozityvumą. Pozityvumą kiekvienoje savo mintyje, kiekviename savo jausme, veiksme. Tai ir dirbkite per dieną su tuo jausmu. Dažniausiai, dienos pabaigoje jūs pastebėsite, kad net pamiršote, jog mokotės. Vėliau įprasite save sukontroliuoti ir, bent jau prisimintą akimirką, išskleisti pozityvumą, o kai jau įprasite taip praleisti visą dieną, suvoksite, ką reiškia gyventi lengvai ir paprastai. Atkris daug sunkumų, vidinio skausmo, nerimo, įtampos. Tai atstatys jūsų nervinę būseną, o juk žinote, kad visos ligos nuo nervų, reiškia, sustiprės ir fizinis kūnas. Kasdienis gyvenimas taps lengvesnis ir paprastesnis. Ir tai didžiulė nauda jums. Bet čia slypi dar gilesnė tiesa – kai jūsų nespaudžia kasdienybės rūpesčiai, jūs pajėgiate į save įsileisti filosofines mintis, jūs gebate mąstyti, analizuoti. Gebate pamatyti, kas vyksta aplink jus, pradedate suvokti priežasties–pasekmės dėsnį. Ir dar svarbiau – pradedate pastebėti, kaip jus moko Mokytojai.

Ir viskas prasideda nuo tokios paprastos ryto minties: šiandien aš nusiteikęs pozityviai. Negi nemokate mąstyti pozityviai? Manau, tai sugebate visi. O kai tai padarysite, jau prieisite ir prie kito etapo – Mokytojo suvokimo. Aš noriu pabrėžti, kad mūsų siekis išmokyti jus bendrauti su Mokytojais – nėra neįmanoma jums įvykdyti užduotis. Viskas yra daug paprasčiau, tik dauguma jūsų išsigąsta arba nusivilia savimi ir nustoja to siekti. O siekti pajusti Mokytoją reikia pradėti nuo savo kasdieniškų veiksmų. Nuo gebėjimo pažinti savyje neigiamas, nereikalingas savybes ir jas pakeisti kitomis, kurios leidžia labiau atsipalaiduoti, nuimti įtampą nuo savo minčių ir pakylėjus nuotaiką pajusti šilumą ir gerumą, sklindantį ne tik nuo kito žmogaus ar gamtos, bet ir nuo Mokytojų.

Aš kalbu apie pirmuosius žingsnius, kuriuos turite atlikti savęs pažinimo ir keitimo kelyje – tai taip paprasta, ir kiekvienas tai galite padaryti. Tik reikia daryti. O darant negalima nusiminti ar save nuvertinti, kad neišeina. Pasitelkite humorą, pasijuokite smagiai iš savęs ir vėl dirbkite. Su meile sau ir geru humoro jausmu galite labai lengvai atsipalaiduoti ir vėl stebėti save ir keisti save. Tu esi savos Visatos centras. Ir viskas, kas vyksta tavo Visatoje, priklauso tik nuo tavo išspinduliuotos energijos. O išspinduliuojate tai, ką mąstote, ką jaučiate, kaip elgiatės paprastoje kasdienybėje. Bet prisiminkite, mes mokome jus ne tam, kad išmoktumėte lengviau ir paprasčiau gyventi, bet tam, kad, atsilaisvinę nuo vidinės įtampos, jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į Išmintį, ateinančią iš subtiliųjų planų. Nereikia būti ypatingu žmogumi, norint suvokti subtiliuosius planus, bet reikia būti darbščiu ir atsakingu savo veiksmuose. Perskaitei protingą mintį – įgyvendink ją savo gyvenime ir nuolat save keisk. Nuolat atsinaujink, nebijok būti ne toks, kaip visi. Būk išmintingas, būk atviras naujovėms, būk žingeidus, visados būk žmogumi, kurį pats vertintum ir gerbtum. Ir Išmintis atvers duris į savo pasaulį.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *