Arkangelas Gabrielius

Savęs pažinimas subtiliajame pasaulyje

Mokymo sklaida yra labai svarbus procesas. Pakylėtosios sielos stengiasi padėti sieloms, esančioms įsikūnijime, pažinti tiek regimą, tiek neregimą pasaulį. Todėl procesas, kai yra duodamos žinios iš subtiliojo pasaulio, tęsis. Pakylėtieji Valdovai suformavo mokymo pagrindus, kaip žmogus turi elgtis savo kasdienybėje, kad geriau pažintų save ir jį supantį pasaulį. Kitos kosminės būtybės, bet tame tarpe ir Pakylėtieji Valdovai, duos žinias, kaip pažinti save subtiliajame pasaulyje, kaip prisiderinti prie aukštų vibracijų erdvės. Jums dar nėra būtinybės dirbti sielos plane, ar dvasios plane, bet jums tikrai reikia suvokti, ką jaučiate įžengę į aukštesnių vibracijų erdvę. Jeigu iki šiol Mokymas vadinosi „Savęs ir Visatos pažinimo link“, tai dabar Mokymas įgauna kitą kryptį ir jį galima pavadinti „Pažink save subtiliajame pasaulyje“. Ir vėl vyksta mokymas ir vėl reikalinga formuoti mokymo sklaidą. Šis mokymas turi savo svarbą. Gal jis nebus aktualus žmonėms, kurie visiškai nesidomi savimi neregimajame pasaulyje, bet jis bus reikalingas tiems, kurie jau susidūrė su subtiliuoju pasauliu, kurie jau patyrė būsenas, kurios nėra jiems suprantamos ir pažįstamos. O ko nesupranti ir nežinai, tai kelia nerimą. O kai sukeli sau nerimą, tai savo aurą pripildai žemų vibracijų mintimis ir jos susikibirkščiuoja su tavyje jau bundančiomis aukštesnėmis vibracijomis. Ir tai dar labiau sukelia nerimą, nepasitikėjimą. Kai bus suformuotos žinios, kas jūsų laukia, susiliejus pasauliams, jums bus lengviau viską išgyventi. Tiesiog žinosite, kad taip būna, kad tai turi savo prasmę ir, žinodami, kaip tokiu momentu reikia elgtis, jūs nurimsite ir lengviau pereisite virsmo laikotarpį.

Šio mokymo ir visų mokymų, kurie formuosis ateityje, žinios nebus aktualios visiems žmonėms. Dauguma tas žinias skaitys kaip mistiką, kaip fantaziją. Tokiems patariu arba skaityti tai ramiai, atsipalaidavus, arba visai neskaityti, kad savęs nežeistumėte.  Tos žinios bus suprantamos tiems, kas jas išgyvens. Teisingiau, kas jau gebės išgyventi būsenas, apie kurias kalbėsime. Etapas laukia nepasakysiu, kad sudėtingas, bet tikrai kitoks. Ir, žinoma, užrašant tiesas, visas jas reiks išgyventi ir suvokti, ką jos reiškia praktiškai. Daugelis žmonių, siekiančių išprusimo dvasiniame lygmenyje, jau moka išgyventi daugybę naujų būsenų, moka formuoti savo gyvenimą, geba sau padėti. Ar visas jums prieinamas žinias mes aptarsime? Vargu. Greičiau, mes duosime tikslingas žinias, pagal planą, suformuotą „dangaus knygose“. Tai reiškia, kad yra numatytos žmogaus gyvenimo gairės, kurios leis jam greičiau sutvirtėti subtiliajame pasaulyje. Ir apie tas gaires pakalbėsime. Tekstus duos tiek arkangelai, tiek tam tikros jums naujos kosminės būtybės, o kad geriau jas pritaikytume prie dabartinio žmogaus mąstymo, tai savo pasiūlymus, patarimus išdėstys ir jums jau žinomi Pakylėtieji Valdovai.

Šviesos fokuso dėka jūs užaugote: pakėlėte ne tik vibracijas, bet ir atlaisvinote suvokimą, nusiėmėte daug mąstymo blokų. Viešpats Maitrėja suformavo stiprią meilės erdvę, kurioje jūs augote, o Mokytojai galėjo ramiai dirbti. Ta erdve Mokytojai ir toliau pasinaudos, kai jiems (arba jums) to reiks. Bet būtent su jumis ir per šį kanalą bus formuojamos naujos žinios, kaip pažinti save subtiliajame pasaulyje. Įdirbis su jumis yra didžiulis, pasekmės geros, tad nieko nuostabaus, kad Mokymas eis toliau.

Dalintis:

1 komentaras apie “Savęs pažinimas subtiliajame pasaulyje”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *