Arkangelas Gabrielius

Tikėjimo spraga

Arkangelas Gabrielius

Tu esi atėjusi iš Šviesos Žemės, kuri yra labai atitolusi nuo šios Žemės tiek atstumu, tiek išsivystymu. Bet tu atėjai čia, kaip ir daugelis subrendusių sielų – padėti žmonėms nepaklysti savojoje tamsoje. Šviesos Žemė simbolizuoja susivienijimą. Susivienijimą subrendusių sielų, galinčių bet kur ir bet kada įsikūnyti materialioje aplinkoje. Ne kiekviena subrendusi siela renkasi naują gyvybės formą. Žemės gyvybės forma yra labai materiali ir labai apsunkintas jos vystymasis. Todėl šiandieną tau sunku. Tu pradedi – tavo subtilieji kūnai pradeda – prisiminti Šviesos Žemę. Iš tiesų, vibracijos ten aukštos, todėl dabartinis kraujo spaudimas tavo didesnis nei įprasta. Jis toks ir išliks. Nerimas, kuris tave kamuoja – nes tu gyveni labai „užterštoje“ aplinkoje. Tavo sąmonė dar neprasiplėtė tiek, kad tu tvirtai tikėtum, kas tu esi. Todėl tau sunku susivokti – kas tu ir ką tu iš tikro turi nuveikti čia ir dabar Žemėje. Tu gi matai, Žemėje netvarka: karai, terorizmas, pabėgėliai, nusikaltimai ir t.t. Chaosas prasidėjo, o tu dar nesi tokia stipri, kad išliktum rami kaip uola ir šviestum kitiems. Tu jautiesi sutrypta, sužeista. Laiške buvo rašoma – su savo sąmoningumu reikia susitvarkyti pačiam.

Taip, tu subrendusi siela iš Šviesos Žemės. Tavo tikslai labai aiškūs ir reikalaujantys daug ištvermės tavo kūnui ir tavo protui. Periodas – virtimas „iš bjauriojo ančiuko į gulbę“ tik prasidėjo. O tas periodas, iš tiesų, reikalauja virš-žmogiško susikaupimo, ryžto, tikėjimo ir pasitikėjimo. Aš visados esu šalia. Kai tavo sąmonė atlaisvės – tai galėsi su manimi bendrauti tiesiogiai, ne vien per mintis.

Tu vėl mėgini klausti, kam to reikia? Bet atsakymą ir pati žinai. Chaosas Žemėje prasideda ir Dievas buvo tai numatęs, todėl į Žemę pasiuntė daug subrendusių sielų, kad atitinkamu momentu jos prisimintų savo užduotis ir padėtų žmonėms išlikti gėrio pusėje. Kaip tą tamsą suvaldyti paprastam žmogui? Paprastam žmogui – neįmanoma. Jis gali tik stengtis į save neįsileisti tos tamsos. O suvaldyti gali tik išsiskleidusi Dievo šviesa. Vadinasi, tavo ir tavo draugų, skaitytojų pareiga yra rimtai priimti į širdį kiekvieną duotą mokymą ir kaip galima plačiau išskleisti Dievo šviesą per save. O Dievo šviesą galite išskleisti, kai to neblokuoja jūsų protas, jūsų gyvenimo suvokimas, jūsų prisirišimai. Vienu žodžiu – jūsų gyvensena ir jūsų suvokimas. Viskas daroma mažais žingsneliais. Bet sistemingai reikia eiti pirmyn ir neabejoti savo keliu. Sistemingai. Jūs kiekvienas iš savęs (ar per save) turėsite išskleisti daug naujovių į šią Žemės erdvę. Išskleisite ne tik meilę ir šviesą, bet ir kasdienybę įtakojančias vibracijas, kurios keis įprasto gyvenimo suvokimą. Žemė papildoma naujomis vibracijomis, naujomis galimybėmis. Visame tame tamsiame chaose tvirtinsis nauji išradimai, nauji atradimai, nauji požiūriai į gyvenimą. Nėra taip, kad senasis pasaulis būtų nušluojamas nuo Žemės paviršiaus ir susiformuotų kitas pasaulis. Viskas vyks čia ir dabar, dabartinėje padėtyje su čia gyvenančiais, karmiškai apsunkintais gyvenimais, žmonėmis.

Bet viskas nėra taip blogai, kaip jums dabar gali atrodyti. Mes matome, procesas yra toks, kokį numatėme, kokiam pasiruošė subtiliosios stipriosios energijos. Lieka tik tai išgyventi. Bet jūs negalite laukti to pažadėtojo pagerėjimo. Jūs atėjote tam, kad tas pagerėjimas ateitų. Jūs atėjote padėti. Jūs turite surasti laiko apmąstymams, įvertinimams savo gyvenimo, jo pritaikymui prie mūsų duodamų žinių ir, svarbiausia, turite mėgautis gyvenimu. Mėgautis. Tai šviesa. Kad ir kaip sunku būtų, reikia suvokti – tik nuo jūsų riboto sąmoningumo priklauso, kiek ilgai jums bus sunku. Nepykite, kad sakome „riboto sąmoningumo“. Riboto iš tiesų, bet žiūrint iš mūsų prizmės. Žiūrint iš žmonių prizmės – jūsų sąmoningumas daug aukštesnis nei daugumos žmonių. Bet, šiuo atveju, to nepakanka.

Jūs turite atsisakyti savo skausmo, abejonių, baimės ir tikėti.

Tikėti tuo, kas esate ir ką galite duoti aplinkai ir žmonėms.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *