Arkangelas Gabrielius

Turite sau pripažinti – gyvenimas jau pasikeitė

Gyvenimas vietoje nestovi. Kiekvienas jūsų veiksmas sukuria tam tikras pasekmes ir jeigu manote, kad gyvenimas sustojo ir niekas nevyksta – tai klystate. Vyksta veiksmas jūsų energiniuose laukuose. Kaip mąstėte, taip mąstote, kaip jautėte, taip ir jaučiate, o viskas kuria jūsų vidinę aplinką. Tai kodėl to nedarius sąmoningai ir tikslingai? Kodėl nesusitelkus į teigiamas mintis ir teigiamus jausmus? Kodėl nesusiliejus su aukštesniosios sąmonės srautais ir neįsiklausius į savo vidinį žinojimą, vidinius potyrius?

Aš, Arkangelas Gabrielius, atėjau pas jus, kad pakalbėčiau apie būtinybę susitelkti ir skleisti teigiamas mintis ir jausmus per savo veiksmus. Su savo pozityviu požiūriu į gyvenimą šiomis sudėtingomis akimirkomis, jūs sukursite galingą vidinį pokytį, kuris pasireikš ir jūsų gyvenimuose. Virsmo energija kiekvienam iš jūsų padeda greičiau transformuoti savo neigiamą požiūrį į teigiamą. Jūs tarsi perdirbate skausmingas sunkias mintis ir situacijas į pozityvą, į teigiamas energijas. Per savo asmeninius išgyvenimus valote ne vien savo asmeninę karmą, bet ir visos žmonijos karmą, kuri  susiaktyvino ir kurią būtina paleisti. O paleisti galima, tik susikaupus ir pakeitus savo neigiamą požiūrį į teigiamą požiūrį. Jūs per šiuos išgyvenimus transformuojate didžiulius neigiamos energijos srautus į teigiamą energiją, o tai iš esmės keis patį gyvenimo stilių.

Šiuo metu bus aktualu tai, kaip jūs gebate atsilaisvinti nuo prisirišimų ir įpročių? Jeigu to neišmokote daryti lengvuoju gyvenimo periodu, tai turėsite išmokti dabar, kai nebėra kur slėptis. Kai tiesiog atsiduriate pokytyje. Arba prie to pokyčio prisitaikote ir išgyvenate, arba save smarkiai pažeidžiate, laikydamiesi senų nuostatų, senų tiesų, įpročių.

Prisiminkite, virsmas vyksta didžiulis, gyvenimo stilius tikrai keisis ir jeigu manote, kad tik jūs teisingai suvokiate gyvenimo tiesas, tai turiu nuliūdinti: jūs klystate. Visos senos tiesos, kurios buvo paremtos jūsų asmenine patirtimi, jūsų tėvų patirtimi – nebeturi prasmės. Visos senos tiesos, kurias atsinešėte kaip sielos bagažą, kaip praeitų įsikūnijimų tiesas – nebeturi prasmės. Nustoja egzistuoti linijinis mąstymas ir linijinė programa, kai priežastys suformuodavo pasekmes, kai galėdavote numatyti savo ateitį. Kai galėdavote apskaičiuoti, kaip elgtis, ką daryti, kad pasiektumėte savo norimus tikslus. To nebebus. Jūs pereinate į tą lygmenį, kai naujos idėjos visiškai keis nusistovėjusias tvarkas, kai nauji gebėjimai, kurie atsiskleis tiems, kas juos lengvai priims, leis geriau išgyventi erdvėje, nei tai, ką jūs esate išmokę ir sukaupę kaip patirtį. Jūs turite atsiverti energinei informacijai, kuri jus palies iš aukštesniosios sąmonės lauko. Problema atsiras tada, kai vieni žmonės lengvai suvoks atsiskleidžiančius naujus Visatos dėsnius ir pagal juos kurs savo gyvenimą, o tie, kurie prisirišę prie senų tiesų, net nepajėgs suvokti, kokie tie dėsniai yra, iš kur jie kyla, kaip jie veikia. Ir nemokės prisiderinti prie jau pasikeitusio gyvenimo stiliaus.

Šiandieną aš noriu perspėti: mokykitės mąstyti ne tik pozityviai, bet ir plačiai. Priimkite daugybę idėjų, pažiūrėkite į situacijas iš pačių keisčiausių pozicijų ir priimkite sprendimus, apie kuriuos anksčiau net nedrįsote galvoti. Tik jūsų atvirumas pokyčiui ir gebėjimas prisitaikyti prie naujų sąlygų, leis jums mėgautis gyvenimu. Pasaulis keičiasi. Gyvenimo tempas dar labiau suaktyvės. Aš nekalbu apie skubėjimą ar judėjimą, kalbu apie naujų idėjų atsiradimą, naujų gyvenimo stilių sukūrimą. Kiekvienas žmogus išskleis savo naujas gyvenimo pozicijas, vadinasi, pokytis bus nuolatinis. Nespėsi prisiderinti ir išmokti gyventi vienose sąlygose, o jos jau bus kitokios, nes kiti žmonės jau atvers savo naujas tiesas, naujus pokyčius. Viskas tarpusavyje susiderins, bet reikės būti labai lankstiems, kad spėt patiems prisiderinti prie pokyčių. Šiuo metu, jei dar neišmokote tolerancijos, tai dabar mokykitės su didžiuliu tempu. Nes jūsų sena tiesa niekam nebeįdomi ir nebeveiksminga, ir jeigu vis dar neigsite naujas idėjas, jūs nebesuprasite, kaip gyventi dabartiniame pasaulyje. Tolerancija bus viena iš išgyvenimo taisyklių. Jei negebėsi tolerantiškai pažiūrėti į kito žmogaus idėjas, veiksmus, tu atsiliksi nuo gyvenimo tempo ir nebeišskleisi savo vidinio grožio.

Greitis pasireikš ne tik gyvenimo pokyčiuose, bet ir mąstyme. Jūsų erdvė plečiasi, turėsite daugiau apčiuopti, daugiau suprasti vienu metu. Vadinasi, turės būti didesnis greitis jūsų tikslingų minčių. Mokykitės valdyti mintis ir atsisakykite nereikalingų minčių jau dabar, nes ateityje jūs nebeturėsite laiko sužiūrėti visų tikslingų minčių, o ką jau kalbėti apie mintis – šiukšles. Pokyčiai jūsų laukia begaliniai, ir jeigu nebežinote, kaip spėti prie jų prisiderinti, tai atsipalaiduokite, atsiduokite Gyvenimo vedimui ir jūs „išplauksite“, jūsų aukštesnioji sąmonė pati jumis pasirūpins. Nebent blokuotumėte norą keistis. Bet ir vėl kartoju, turite atsisakyti prisirišimų prie senų, mažai kintančių tiesų. Tiesos kis ir smarkiai, gyvenimo stilius keisis, jūsų gyvenimo būdas taip pat keisis. Ir jūs turėsite galimybę dar šiame įsikūnijime išgyventi Aukso amžių, bet turite leisti sau priimti pokytį ir virsmo energijas. 
Turite sau pripažinti – gyvenimas jau pasikeitė.

Dalintis:

1 komentaras apie “Turite sau pripažinti – gyvenimas jau pasikeitė”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *