Arkangelas Metatronas

Pasitikėkite naujomis idėjomis, kurios kyla jūsų mintyse ir bunda jūsų nuojautose.

Kūrėjo šviesoje skleidžiasi gyvenimas kupinas grožio, įdomumo ir intrigos. Intrigos gerąja prasme, nes ateinančios naujos idėjos iš Kūrėjo sąmonės, sužadina žmoguje naujas galimybes pažinti savyje vis naujus mąstymo ir patyrimo atspalvius. Ir tai yra gražioji intriga – kaip jūs sugebėsite visas tas dovanas išskleisti per save į savo gyvenimą ir savo gyvenimą pripildyti naujų įvykių. Kiekvienas iš jūsų kuriate savo gyvenimus su savo mintimis, su savo mąstyme suformuotomis naujomis idėjomis. Man norisi, kad jūs dažniau savimi pasitikėtumėte ir leistumėte toms naujoms idėjoms jumyse atsiskleisti. Šiuo metu jūs su savo ketinimo energija kažką suvokti, kažką daryti, užblokuojate link jūsų ateinančias naujas energines bangas, kurios pasiruošusios atskleisti naujas idėjas kaip gyventi ir kaip kurti savo gyvenimą. Bet kai sufokusuojate dėmesį į tai, ką norėtumėte daryti, užspaudžiate mintis, ką galėtumėte daryti. Jūsų ketinimo energija dažnai fokusuoja dėmesį į tai, kas jums pažįstama, kas priimtina, o naujos idėjos yra atstumiamos. Todėl norisi, kad leistumėte pasireikšti jūsų vidiniam balsui ir kartu norisi, kad atsirastų didesnis pasitikėjimas tuo, ką jaučiate ir ką reikėtų daryti. Atsilaisvinkite nuo tam tikrų šablonų kaip reikia gyventi, kaip teisinga gyventi, kaip privalu gyventi. Įleiskite į savo širdis naujas idėjas, kurios jums suteiks intrigos pojūtį: o kas įvyktų jeigu gyvenčiau kitaip? Ką aš patirčiau? Ką išmokčiau?

Labai sustatote save į tam tikrus rėmus ir nebeleidžiate improvizuoti sau nei naujais potyriais, nei naujomis galimybėmis. Jūs įstatote į rėmus idėjas kaip turite nugyventi gyvenimą ir jomis vadovaujatės, atsisakydami daugybės naujų dalykų. Bet juk esmė ne nugyventi ramaus tikslingo gyvenimo, bet pažinti save įvairiose situacijose, suformuoti didesnį pasitikėjimą savimi, kuris leistų išbandyti daugiau naujų dalykų. Esmė yra jūsų tobulėjime, augime, save formavime, o ne rutinoje, kai praėjusi diena panaši į ateinančią dieną. Išlaisvinkite savyje tūnančias naujas idėjas, pažiūrėkite kaip jos keistų jūsų gyvenimą, gal jos tik patobulintų jūsų suformuotą gyvenimą, o gal suteiktų tokių potyrių, apie kuriuos ir supratimo neturėjote. Išbandykite laimę gyvendami kitaip. Teisingiau, kitaip vertindami savo gyvenimą ir kitaip įsiklausydami į savo vidinio balso pasiūlymus.

Aš, Arkangelas Metatronas, žinau, kad Žemei ir žmogui Dievas yra sukūręs daug naujų dalykų, bet jie neateis iš oro, jie gali ateiti tik per jūsų širdį ir protą. Per jūsų norą sukurti kažką naujo, neįprasto. Leiskite sau pažinti tai, kas yra jumyse naujo, dar neišskleisto, bet norinčio veržtis į pasaulį. Ir kai jūs jaučiate, kad savęs gerai nerealizuojate, kad savęs neišskleidžiate visa jėga, tai sugrįžkite į savo vidų ir pasižiūrėkite ką galite kurti savo vidiniame pasaulyje ir ką galėtumėte kurti išoriniame pasaulyje. Leiskite išplaukti naujoms jūsų idėjoms per jūsų vidinę nuojautą, per netikėtai atėjusias mintis, galiausiai, per sapnus ir meditacijas. Leiskite sau save pažinti ir neapribokite savęs savo baimėmis rizikuoti. Visas gyvenimas yra tik patirties formavimas, ji gali būti pati įvairiausia, bet tik ją formuojant suvoksite ką galite, ko negalite, ką mokate, o ką geriau palikti kitiems atlikti. Pamirškite frazę, kuri sukelia jums abejones: kas būtų, jeigu būtų. Prisijaukinkite kitą frazę: yra tas, kas turi būti. Taip jūs leidžiate per gyvenimą tekėti ir Dievo valiai, ir savo kūrybai. Tai yra, yra tai, ką Dievas siūlo ir yra tai, ką patys kuriate. Pasitikėkite naujomis idėjomis, kurios kyla jūsų mintyse ir bunda jūsų nuojautose.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *