Arkangelas Metatronas

Sąmoninga mintis

Gyvenime nieko nereikia sureikšminti, net puikių švenčių ar patiriamo skausmo. Viskas yra tik patirtis ir džiaugsmo kūrimas savo elgesiu. Gyvenime kiekviena akimirka yra labai svarbi, todėl svarbu išmokti būti toje akimirkoje. Tik būnant akimirkoje gali išjausti vienybę su savimi, su aplinka, su Kūrėju. Kiekvienoje akimirkoje reikia pažvelgti į save. Į savo gebėjimą valdyti savo mintis ir emocijas, į gebėjimą išskleisti tai, ką norėtum, o ne tai, kas susiformuoja aplinkos dėka. Kiekvieną akimirką reikia išmokti kurti ir, svarbiausia, išmokti pamatyti save iš šono ir įvertinti, ką toje akimirkoje gali savyje keisti. Ugdykite tą naują įprotį – apčiuopti akimirką visumoje. Akimirką keičia akimirka. Situaciją keičia kita situacija ir tu nuolat turi būti budrus bei nuolat stebėti, kas vyksta su tavimi, šalia tavęs ir greitai rasti sprendimą ne tik kaip elgtis, bet kokias energijas iš savęs ištransliuoti, kad galėtum tikslingai keisti situaciją. Daug svarbiau išskleidžiama vidinė energija, nei pats veiksmas. Kai moki sąmoningai reaguoti į aplinką ir į save, gali suformuoti energiją, kuri įtakos turės daug daugiau nei konkretus veiksmas, žodis, gestas.

Sąmoninga vidinė mintis turi didžiulę galią kuriant materiją. Viskas pirmiausia susikuria sąmoningoje mintyje, tik po to ta mintis pereina į materializaciją. Sufokusavus teisingas mintis ir harmoningą būseną, gali kurti pasaulį tokį, kokio nori, ir tame pasaulyje bus gera gyventi visiems. Kodėl pabrėžiu, kad bus gera visiems? Nes sąmoninga mintis yra aukštų vibracijų ir ją įvaldant tavo egoistiniai norai visai nedominuos. Tau džiaugsmo suteiks gebėjimas suformuoti harmoniją aplink save ir savyje. Tai vidinės palaimos akimirkos ir tu nuolat norėsi jas iš naujo išgyventi.

Todėl nesureikšminkite tam tikrų dalykų. Reikia sureikšminti tik šią akimirką ir joje pilnai gyventi. Ar žmogus pajėgus pinai išgyventi akimirką, kai smegenys veikia tik 5- 10 proc.? Tikrai ne, bet mokantis sąmoningai kurti, sąmoningai formuoti kiekvienos akimirkos erdvę, tai ir smegenų veikla suaktyvės. Tai labai nuostabūs potyriai. Sunku juos jums įvertinti, kol nepatyrėte, bet, kai tai išgyvensite, džiaugsitės galimybe gyventi Žemėje ir kiekviena akimirka bus kaip Dievo dovana tau, tavo sielai, tavo sielos planams. Nereikia pamiršti, kodėl gyvenate Žemėje. Ir kai tik pradedate sureikšminti tam tikrus įvykius, tai jūs tiesiog pamirštate, kodėl gyvenate. Jūs tik siekiate tam tikrų gerų akimirkų ir siekiate įgyvendinti planus, kuriuos, jums atrodo, kad reikia įgyvendinti. Visai ne dėl to atėjote į Žemę, kad siektumėte tam tikrų tikslų ir kad gyventumėte pagal žmogaus nustatytas normas: mokslas, šeima, vaikai, karjera, atostogos, prabanga….

Tikrai ne dėl to jūsų siela atėjo į Žemę. Tik jūsų nebrandžios mintys suformavo ir vis dar formuoja netinkamą kolektyvinę sąmonę, kuri jus vėliau ir įtakoja. Pirmiausia reikia išmokti nuolat patirti kūrybos palaimą. Kiekvienoje akimirkoje. Ir jeigu tau tavo darbas ar šeima suteikia tą palaimą, tai puiku. Mėgaukitės tuom, bet tai neprivalu daryti. Neprivalu daryti to, ko nenori, tik dėl to, kad taip daro visi. Pamirškite tą „kaip visi“. Jūs galite elgtis kaip visi tik tada, kai širdis tam neprieštarauja, kai neturite kitų siekių, kitų svajonių. O jeigu turite kitų tikslų, nei dauguma žmonių, tai drąsiai juos ir įgyvendinkite. Neprivalu siekti mokslų, kurie tau neįdomūs, neprivalu dirbti darbus, kurie tau neprasmingi. Kai sakau „neprivalu“, tai nereiškia, kad galite tinginiauti, o iš gyvenimo reikalauti tik komforto. Neapsigaukite. Karmos dėsnis labai sėkmingai veikia kiekvieną nesąmoningą, tingų žmogų. Bet, jeigu esi drąsus ir pasitikintis savimi bei Kūrėju, jei išmoksti sąmoningai mąstyti ir įvertinti savo pokytį, gali drąsiai elgtis ne kaip visi. Net ta mintis, kad neprivalu gimdyti vaikų, jus gali šokiruoti. Bet tai neprivalu. Žemėje ir taip daug sielų, kurios įsikūnijo per klaidą. Vaikų turėti privalu tada, kai šeima to nori. Kai abu tėvai pasiruošę suteikti visišką dėmesį savo vaikui, o ne juos auginti, nes tokią normą nustatė jūsų kolektyvinė sąmonė.

Privalu išskleisti savo sielos planus, savo sielos sukurtas mintis, gebėjimus. Ir jeigu jaučiate, kad tai daryti geriau individualiai, be šeimos, ar tik su partneriu, tai ir puiku. Kurkite, pažinkite pasaulį, tobulinkite save. Jūs atėjote tam, kad išmoktumėte save realizuoti šimtu procentų. Ir, jeigu jau gebate sąmoningai gyventi šioje akimirkoje, nebėra privalu daryti tai, kas nustatyta jūsų kolektyvinėje sąmonėje.

Žinoma, rizikinga šias mintis skleisti į viešumą, nes dauguma iš jūsų jų prasmės nesuvokiate, bet nesinori, kad sąmoningi žmonės varžytų save kažkokiomis visuomenės normomis, nedrįsdami įgyvendinti didžiųjų savo siekių. Savo vidinės kūrybos, kuri nuostabiai įsipina į kasdienybės gyvenimą.

Džiaugiuosi, galėdamas išsakyti savo mintis, kurios turi keisti jūsų įpročius gyventi pagal kolektyvinės sąmonės normas. Jūs esate kūrėjai. Ir jūs galite sau pasakyti, kad esate laimingi, sveiki, ilgaamžiai, kūrybingi ir kuriantys visuotinę gerovę. Ir tik jūs patys prisiimate atsakomybę už tai, kad esate nelaimingi, ligoti, apkrauti rūpesčių. Net karmos dėsnis nebeveikia, kai tavo, žmogau, mintis tampa nuolatos sąmoninga ir kurianti tokią dieną, kokios tu nori.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *