Armagedonas

Atsisakykite nereikalingo bagažo

     Aš esu Armagedonas. Kai žmogaus sąmonė atsiveria pokyčiams, ateina laikas atsisveikinti su savo senais įsitikinimais ir įpročiais. Bet tai nėra lengva padaryti, nes įpročiai ir prisirišimai yra dalis žmogaus. Savęs atsisakyti būna sunku, kol žmogus labai susiliejęs su įsitikinimu, kad jis yra nekintantis. Bet, žmogus yra kintanti būtybė, kaip ir kad viskas kinta jūsų pasaulyje. Jūs gebate save kurti ir save atnaujinti. Jūs gebate priimti sprendimus, kurie leidžia jums nuolat tobulėti. O tobulėjant – atrasti vis naujus savo gebėjimus, vis naujus potyrius. Todėl nustokite laikytis senų savo įpročių ir tiesų. Jeigu nori keistis, tai turi išsilaisvinti iš savo tiesų, iš savo patirties suformuotų tiesų. Kiekvienas žmogus tai gali padaryti priėmęs sprendimą keistis. Jūs esate unikalūs tuom, kad nuolat galite keisti savo gyvenimo situaciją, keisdami požiūrį į tai, kas jums reikšminga, skausminga ar įprasta. Jūs nuolat galite atsilaisvinti nuo savo prisirišimų ir įpročių, reikia tik pakeisti mintį ir situacija keisis iš esmės. Jūs turite ne tik norėti, bet ir pasiryžti keistis. Tada paduodamas signalas erdvei, kad jūs priimate naujas energetines bangas ir jūs esate pasiruošę save pažinti vis labiau, vis labiau galintys atskleisti savo naujus gebėjimus.

Aš, Armagedonas, stebiu kiekvieną, kuris įdeda pastangų savęs pakeitimui. Aš stoviu šalia ir padedu atsilaisvinti nuo to, kas šiame laikotarpyje jums visai nereikalinga. Tai gali būti ne tik prisirišimai ar įpročiai, bet tai gali būti jūsų draugai, kolegos, jūsų darbai, šeima ir t.t. Jeigu jūs priimate sprendimą, kad norite keistis ir norite žengti kaip galima sėkmingiau savęs pažinimo keliu, tai Aš pradedu šalinti iš jūsų aplinkos tai, kas gali trukdyti jūsų pokyčiams, kas nebeturi jokios vertės jūsų gyvenimui. Todėl nenustebkite, kai pradeda labai ryškiai keistis gyvenimas. Aš stengiuosi jus atvesti į tas situacijas, kur jūs save geriau pažinsite ir geriau save išreikšite. Nors tai gali pasirodyti ir nelabai gerai visuomenės normų atžvilgiu.

Pokyčių banga paliečia vis daugiau žmonių. Ir tie pokyčiai susiję su vidiniais pajautimais, su emocijomis, su norais giliau save suvokti ir išreikšti. Nebėra vien materialios gerovės siekio. Nebėra vien malonumo ir komforto siekio. Atsiranda troškimas vis labiau save suvokti, vis labiau įsigilinti į metafizinius dėsnius. Ir tai yra gerai, nes jūs žengiate į kito energetinio lygmens gyvenimo etapą ir jums paprasčiausiai reikia prie to lygmens prisiderinti, kad galėtumėte pilnai ir tikslingai save išreikšti. Man smagu matyti žmonių minčių pokyčius. Tuomet Aš galiu sutelkti savo jėgą į tokio žmogaus energetinį lauką ir padedu išdeginti seną informaciją, kuri tik trukdo, o ne skatina virsmo. Priimkite pokyčius lengvai ir paprastai. Leiskite savo jausmams, mintims apsiprasti su naujomis idėjomis ir nauju gyvenimo būdu. Nekaltinkite savęs, jei kažko nepadarote ir nesmerkite savęs, jei kažko nesuprantate. Nes gyvenime visados buvo ir bus tai, ko nesuprantate ir tai, ko nepadarėte. Tiesiog darykite, kas tuo laiku geriausiai pavyksta ir stenkitės kaip galima ramiau reaguoti į situacijas, kurios skatina elgtis ne taip, kaip esate įpratę.

Jus moko. Jums suteikiama galimybė save ne tik pažinti, bet ir išbandyti. Jūs nesate tokie sąmoningi, kad viską suvoktumėte, todėl Gyvenimas jus nuolat moko ir parodo jums jūsų klaidas, parodo silpnas vietas. Jus gundo ir jus moko. Tai viską priimkite ramiai, nes viskas vyksta vardan virsmo proceso. Žmogaus pagrindinė sudedamoji dalis gyvena amžinai. Ir jos siekis yra tobulėti, bei per kiekvieną savo žemišką gyvenimą vis labiau gebėti išreikšti subtiliąją savęs dalį. Ne vien materialus kūnas ir jo išgyvenimo galimybės yra svarbiausia šiuo laikotarpiu. Dabar svarbu laiku suvokti, kad žmogaus subtilioji dalis yra svarbiausia žmogaus struktūroje ir jos teisinga išraiška materijoje yra svarbiausi šios dienos uždaviniai. Rytoj bus kiti uždaviniai, bet šiandieną svarbiausia yra suvokti, kad giliai jumyse esanti jūsų vidinė dalis yra svarbiausia jūsų sudedamoji dalis ir laikas atsižvelgti į jos siekius ir jos saviraiškai turite sudaryti visas galimybes. Laikas atsilaisvinti nuo senų idėjų gniaužtų ir kitaip pažiūrėkite į savo gyvenimo prasmę. O tada liks tik pakeisti savo įpročius, savo norus, vertybes ir gyvenimo būdą. Sėkmės jums visiems, atsisakant nereikalingo bagažo.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *