Aš esu Dievas

AŠ ESU

Aš esu Dievas.

Ar tu žinai, ką reiškia bendrauti su Dievu? Ar tau teko pajusti mano prisilietimą,, mano šilumą ir meilę? Kasdien aš aplankau žmogų, aplankau jį kiekvieną gyvenimo akimirką ir kiekvieną akimirką aš tikiuosi, kad jis pažins mane.

Aš esu Dievas. Aš kasdien džiaugiuosi tais, kurie siekia pažinti save, pažinti mane, pažinti pasaulį, mažą visatos sandaros dalį ir, žinoma, visą Visatą. Kosmosą. Kasdien aš tikiuosi žmogaus sąmonės blyksnių. Tikiuosi, kad žmogus suvoks savąją paskirtį. Kodėl aš šiandien atėjau pas tave? Kad tu patikėtum – Dievas yra. Ir tai, ką tu sužinai apie žmogų ir visatą – yra Tiesa. Aš noriu tą Tiesą atskleisti žmogui. Ne atskleisti, o paraginti ją pažinti ir suvokti. Užtenka žmogui kentėti, raudoti ir apgailestauti, kad gyvena. Tai žmogaus vidinės tamsos problema. Aš niekados nekūriau Tamsos. Yra Meilė. Yra daugybė atspalvių, bet viską apimančios ir žlugdančios Tamsos nėra. Yra alternatyva. Bet juodąją tamsą suformavo pats žmogus. Ir jis apsimeta esąs laimingas toje tamsoje. Tamsa – tai jūsų nesugebėjimas išskleisti šviesos. Jūsų saviapgaulė, jūsų sumenkinimas žmogaus, kaip Dievo kūrinio.

Aš esu Dievas. Aš Esu. Tu negali netikėti tuo, kas esi. O tu esi mano kūrinys. Mano idėja. Mano išraiška.

AŠ ESU. Būk žmogumi, gerbk save ir tikėk žodžiu, kurį tariu aš šiandieną ir ir kurį tardavau nuolat: AŠ ESU. Aš ne buvau ir ne būsiu. AŠ ESU. Vakar, šiandien, rytoj. AŠ ESU Visaapimanti Tiesa ir Visaapimanti Meilė. Tik aš galiu suformuoti šią žinią, tau žmogau, kad ją pajustum, kad tu įsisąmonintum ir suvoktum : AŠ ESU. Nesvarbu, kaip tu mąstysi, nesvarbu, kokią religiją išpažinsi, nesvarbu, kaip tu gyvensi ir kokių vertybių laikysiesi: Aš visados ESU. Tik tu gali tai priimti arba nepriimti. Tu gali gyventi pagal savo tiesą. Bet dalis tavo tiesos, tik tavo iliuzija apie gyvenimą. Tu negali manęs paneigti, nes AŠ ESU. Tau patinka tai ar nepatinka, bet AŠ ESU. Ir, jeigu, tu nori, aš tau galiu padėti suvokti, kaip tu turėtum gyventi. Galiu padėti suprasti, kas yra Tiesa. Kas yra Tiesa žmogaus atžvilgiu. Aš galiu tau parodyti savo idėją, vardan ko sukūriau žmogų. Ir jeigu tau svarbu, galiu tave palaiminti ir pasakyti AŠ TAVE MYLIU. Ir tai mano Tiesa. Kokia tavo tiesa? Ar ji padeda tau gyventi? Ar tu jautiesi gerai, išgyvendamas savo Tiesą. O gal tau, mano kūrinį, reikėtų pripažinti, kad tu galėtum rasti laimę, žengdamas mano dovanotu keliu Tau. AŠ ESU DIEVAS.

Šiandieną žengiu į tavo erdvę, tariu tau Ačiū. O kaip tu priimsi šią žinią, priklausys tik nuo tavęs. Ir būtinai tai parašyk viešai. Jeigu žmonės tiki tavo užrašytais laiškais, tegu aiškiai suvokia: Aš stengiuosi jūsų kalba, jūsų suvokimo lygmenyje, paaiškinti kas yra Tiesa ir kaip žmogus tą Tiesą turi suvokti ir išgyventi.

Atsibuskite ir atsimerkite. AŠ ESU.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *