Aš esu Dievas

Žmogus – tai jauna gyvybės forma (2)

Jūs pereinate į naują periodą. Žemės energetika keisis. Keisis žmogaus cheminė struktūra. Kai ko nebegalėsite valgyti, atsisakysite kai kurių gėrimų, nes jie paprasčiausiai sukels jums alergiją. Kodėl dabar tiek daug žmonių serga alergija? Struktūra žmogaus keičiasi, nebegali priimti visko iš aplinkos. Alergija – tai liga, kuri parodo, kas yra blogai. O blogai yra vartoti tam tikrus produktus. Alergiją gyvūnams ar gamtai iššaukia jūsų kūno neatsparumas besikeičiančiai aplinkai. Tai cheminis nesuderinamumas tarp jūsų jau kitaip besiformuojančio organizmo ir jūsų sukurtų produktų, cheminių dalių. Kiekvienas kūnas į pokyčius reaguoja skirtingai. Tai dėl jo išgyvento proceso ir to pasekmių. Kiekvienas žmogus pereis į savo atitinkamą lygmenį. Su vienomis karminėmis problemomis žmonės gims vienoje šalyje, su kitomis – kitose šalyse – tam, kad išgrynintų žmogaus sąmoningumą, tam, kad jis gyventų ten, kur nusipelnė. Jūs negalite įvertinti, kuri pasaulio šalis geriausiai tinka pagal mano viziją. Nes jūs galite įvertinti tik tam tikrus ekonominius, politinius, gamtinius rodiklius. O aš vertinu žmogaus gebėjimą atlaisvinti savo kūrybines galias, atlaisvinti sąmoningumą, atlaisvinti meilės energiją ir t.t.

Bus žmonių, kurie realiai pereis gyventi į kitokią Žemės erdvę. Medžiai tie patys, upės vagos tos pačios, bet gyvensena bus visai kitokia. Jūs prisiminsite dabartinį gyvenimą Žemėje tik kaip sudėtingą periodą. Ir džiaugsitės, kad nepalūžote, kad sugebėjote atsiverti man, Dievui, ir pripildyti save nuostabios gyvybinės energijos bei išsilaikyti žemų vibracijų lygmenyje. Į tą erdvę išeisite su subrendusiu sąmoningumu ir taip prasidės jūsų gražiosios jaunystės metai. Kursite šeimas, gerbsite vieni kitus. Bendrumas jausis kiekviename žingsnyje. Nebebus atskirties, kurią jūs dabar vertinate. Atskirties nuo kito žmogaus, atskirties nuo manęs, Dievo. Bendrojoje gyvybės formoje sužibės deimantas, išpranašaujantis naują jėgą Visatos erdvėje. Tas deimantas – tai žmogus. Pakitęs fiziškai, chemiškai, psichologiškai, bet su savo sąmone. Su savo atsiminimais, su bendru suvokimu, kas yra žmogus: ką pasiekė, ką išsiaiškino, kaip suprato savo gyvenimą. Suvokiantis, ką turėtų pakeisti savyje, kad galėtų žengti toliau. Sąmoningas žmogus sugebės įvertinti visus buvusius savo gyvenimus ir formuos dabartinį gyvenimą.

Dabar mirties ir gimimo momentu jūs prarandate sugebėjimą mąstyti plačiai. Nes jūsų ego neleidžia priimti teisingų sprendimų. Jumyse yra daug neigiamų emocijų – pavydo, keršto, pykčio ir t.t. Tai neleidžia adekvačiai įvertinti savo poelgių. Jūs daugiau linkę kaltinti kitus dėl jų neteisingų, negerų sprendimų. Bet tie sprendimai susiformuoja tik dėl jūsų ego neteisingo požiūrio į gyvenimą. Kol jus valdo jūsų suformuotas ego, tol jūs būsite nepajėgus pereiti į tą būsimą savąją Žemės erdvę. Jūs ir toliau sėkmingai ir sudėtingai gyvensite dabartinėje Žemės zonoje. O Žemės zonos bus jau dvi. Paralelinės. Žemų ir aukštų vibracijų. Ir jos realiai egzistuos kartu. Tame pačiame laike ir toje pačioje erdvėje, tik paraleliai prasilenkiančiame pasaulyje. Viskas realu. Tiek vienas pasaulis, tiek kitas. Tiek tas, kuriame dabar esate, tiek būsimasis, kuris jau formuojasi ir kai kurie sąmoningi žmonės  jau dabar pereina į tą erdvę. Jie žino savo paskirtį toje erdvėje ir žino, kad gali padėti kitam žmogui pereiti į tą erdvę. Ateis laikas, kai plačiau pakalbėsiu apie eilinį gyvenimą toje erdvėje. Bet negaliu per daug atskleisti tos informacijos, kad tai nepažeistų jūsų  psichikos. Skaudžiai išprotėję genijai ten jau yra. Jų psichika neatlaikė spaudimo, bet jie buvo genijai. Pvz. M.K.Čiurlionis, Einšteinas, Mocartas ir t.t. Jų žemiškoji sandara neatlaikė naujų vibracijų, bet tai netrukdė jų sąmoningumo perkelti į naująją erdvę.

Dabar laikai truputi lengvesni. Nebūtina išprotėti, norint pereiti į naująją erdvę. Dabar yra organizuojami žmogaus mokymai. Nepažeidžiant jų sąmonės molekulių, o einant tiesiogiai per žmogaus suvokimą, bus duodami žinių įterpimai į jūsų sąmonę. Į kitą erdvę jūs pereisite sąmoningai (nebūtinai šiame įsikūnijime), bet jūs suvoksite, vardan ko gyvenote šioje Žemėje tuos 100 metų (toks vidutinis žmogaus amžius Žemėje), ko turėjote išmokti ir ką turėjote pasiekti. Ir taip peržengsite į naują erdvę tolimesnei brandai. Tolimesnei kūrybai. Jūs praeinate tik pirmąsias pakopas. Viskas tik prasideda. Bet kiekviena pakopa turi savo charizmą, savo „šarmą”.

Žmogus yra stulbinančiai gajus. Jis visados gali pradėti nuo pradžių. Visados gali išgyventi. Tik turi atsiverti man, pasipildyti nauja gyvybine energija ir žengti drąsiai tolesniu keliu.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *