AŠ ESU, KAS ESU

Apie asmenines pastangas

AŠ ESU, KAS ESU.

Žmogaus likimas yra jo rankose. Jis formuoja savo gyvenimą. Iškelia savo tikslus, jų siekia, klysta ir vėl kyla. Žmogaus gyvenimą apriboja jo troškimai, aistros, egoistiniai siekiai. Jo vystymosi suvaržo nevaldomos emocijos. Žmogui duotas protas, kad jis sugebėtų suvaldyti savo emocijas, savo egoistinius siekius. Bet žmogus taip dažnai įsivelia į tas emocijas, kad nebepajėgia įvertinti savo gyvenimo padėties teisingai. Jis mato tamsiąją savo gyvenimo pusę. Bet visados yra dvi gyvenimo dalys – šviesa ir tamsa. Gėris ir blogis. Kur sukoncentruoji savo dėmesį, ten teka tavo energija. O kur teka tavo energija – tą ir kuri, tas ir atsispindi tavo gyvenime. Žmoniją kausto depresija, liūdesys, nesugebėjimas matyti gerumo, paprastumo, grožio. Veikia ambicijos, vyksta kovos su savimi ir su visu pasauliu. Ir tai pasireiškia ne tik šeimyniniuose santykiuose, bet ir valstybiniuose. Bet viso to pagrindas yra konkretaus žmogaus sugebėjimas suvaldyti savo mintis ir jausmus. Sugebėjimas išeiti iš uždaro rato, sugebėjimas įvertinti žmogaus gyvenimą platesniu požiūriu. O platesnis požiūris – tai visos Žemės vystymasis: visos žmonijos vystymasis viena tobulėjimo kryptimi. Ar to kas nors dabar siekia? Norėtų dauguma, bet kas įdeda pastangų, kad formuotųsi bendra pažanga? Dauguma įsijaučiate į savo kasdienes problemas ir nematote reikalo dirbti vardan žmonijos, vardan jos atsigavimo, vibracijų pakėlimo. Šis laikotarpis nėra lengvas žmonijai, o dėl tam tikrų politinių sprendimų jis bus dar sunkesnis. Bet visa tai veda į tą aplinką, kurią patys formuojate: į baimę, nerimą, pavydą, neapykantą.

Kiek galima kartoti – susikaupkite ir nusišypsokite sau. Jūs jau pamiršote kaip save mylėti, kaip mylėti kitą. Rūpinatės kitais? Taip, žinoma. Mylite save? Taip, žinoma. Bet viskas padengta egoizmo banga. Jei save tikrai mylėtumėte, neleistumėte sau jausti nerimo, baimės, nevilties, kančios. Tai žemų vibracijų jausmai ir jie apsunkina jūsų gyvenimą. Kam to reikia? Kodėl sau kenkiate? Įvarote save į žemų vibracijų lygį, o paskui nuogąstaujate – nepavyko išjausti Dievo. Gyvenant tokioje būsenoje, kurioje dabar esate, tikrai neįmanoma išjausti nei dieviškos meilės, nei suvokti dieviškąją išmintį. Turite pasinaudoti savitaiga.  Pradėkite rytą per save išskleisdami šviesą ir meilę. Tegu ši energija pereina per jūsų fizinį kūną, emocinį ir mentalinį kūną. Tada keisis ir eterinis kūnas, kurio pagalba galite geriau priimti šviesą ir meilę iš aplinkos. Sugebėdami save apvalyti nuo sunkių jausmų, jūs sugebėsite atitrūkti nuo jus kaustančių problemų. Situacija gal iš karto ir nesikeis, bet pakeisti požiūrį  į situaciją galite. Galite iš šono pažvelgti į savo gyvenimą ir pagalvoti ar to tikrai siekėte, ar apie tai svajojote ir kur padarėte klaidą, kad to nėra. Susikaupkite ir suformuokite naują požiūrį be kaltės, be įsiskaudinimų, be kančios. Praeitis praėjo, ateities dar nėra, lieka dabartis su dabartine būsena. O ją dabar ir galite pakeisti. Tik pakėlus vibracijas galite išjudinti esamą negerą situaciją. O kaip kelti vibracijas žinote – judėkite, bendraukite su maloniais žmonėmis, kam nors padėkite, klausykitės geros muzikos, pasimelskite. Darykite bet ką, kad tik sugebėtumėte sau pakelti nuotaiką ir išskleisti gerumą. Jeigu gerumas liejasi iš širdies, jūs jau pakėlėte vibracijas ir atsiribojate nuo esamos situacijos. Pagalvokite, ką patartumėte tokiu atveju kitam, gal taip surasite ir savo sprendimus.

Kodėl pabrėžiu apie gebėjimą valdyti savo emocijas ir mintis? Todėl, kad visuminė situacija Žemėje tik kels sumaištį, chaosą ir be atspirties taško, be vidinės ramybės, be vidinės šviesos bus sunku atlaikyti. Išorinis pasaulis nėra palankus jums. O vidinio pasaulio dar nesuformavote stipraus ir gilaus. Todėl atsiduriate tarsi beviltiškoje padėtyje, bet taip nėra. Dievas juk suteikė jums galimybę kurti savo gyvenimą. Jis nesikiša į jūsų kūrybą. Tai kas liepia kurti tokią sumaištį? Žinoma, kolektyvinė sąmonė, tamsos egregorai suformuoja negatyvią aplinką, bet jūs turite galimybę ją keisti, jūs esate savo gyvenimo kūrėjai, tik tai sau pripažinkite ir įdėkite pastangų, kad gyvenimas formuotųsi gerai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *