Avicena

Vikšras ir drugelis

Avicena.

Mes norime pakeisti šiuolaikinį pasaulį iš mažo taškelio. Iš nedidelio būrio žmonių, kurie nesuvokė nei Visatos didingumo, nei pasižymėjo aiškia mąstysena, neit turėjo galingų siekių savo gyvenime. Tuo ir ypatingas šis procesas, kad pasirinkti įsikūnijimai, kurių išraiška buvo tokia, kaip daugumos.

Visi žmonės yra unikalūs. Kiekvienas savyje turi energijų derinius. Kiekvieno išgyventa istorija savita ir įdomi. Bet ne kiekvienas gali suvaldyti savąjį ego, suvaldyti savo žmogiškuosius jausmus ir pakeisti suvokimą. Bendrą suvokimą apie gyvenimą.

Šiuo atveju, mes nuoširdžiai stebimės vis gausėjančiu būriu žmonių, kurie atkreipė dėmesį į savo sielos šauksmą. Atkreipė dėmesį į vidinį balsą ir pradeda laužyti savo gyvenimo stereotipus. Pamažu, palengva, bet vis labiau keičia savo suvokimą apie savo ir visos aplinkos gyvenimą.

Džiugesys nuvilnija visame nematerialiame pasaulyje, todėl daugelis buvusių įsikūnijimų, kurių pasiekimų momentumas leidžia užmegzti ryšį iš nematerialaus pasaulio, siekia įsijungti į jūsų gretas ir taip padėti konkrečiai žmonėms labiau keisti savo vibracijas ir keisti savo mąstymą.

Mąstymo blokas yra labai stiprus. Žmonėms labai sunku atsisakyti savo stereotipų ir jūs vargstate šiuo klausimu labiau nei reikėtų. Bet tai nepriklauso vien nuo jūsų konkrečiai. Kolektyvinė sąmonė yra galingas įrankis. Ji užspaudė žmogaus sąmonę ir tiesiog neleidžia žmogui atsilaisvinti ir priimti kitokias idėjas. Viena – priimti teoriją. Žmogus tai gali ir nėra tam didelio pasipriešinimo. Sunkiau su teorijos įgyvendinimu. Kai žmogus pradeda iš esmės keisti savo mąstyseną, savo vertybes, tada iškyla vidiniai prieštaravimai, iškyla pasipriešinimas. Ir tas pasipriešinimas trukdo žmogui priimti visas jam siunčiamas dovanas „iš dangaus“. Mes norėtume kardinaliai pakeisti konkretaus žmogaus gyvenimą. Pvz. Rita. Ji kardinaliai keičia gyvenimą. Bet tai tik pradžia. Pokyčiai (vidiniai pokyčiai) bus dar stipresni nei lyg šiol. Pamažu keičia savo gyvenimus ir kiti aplinkiniai. Atsargiai, nenoriai, bet keičia mąstyseną, elgseną. Mums to nepakanka. Norisi, kad šis keitimosi procesas būtų intensyvesnis. Kai kurie tavo skaitytojai jaučia vidinį spaudimą, tiek fizinį, tiek psichologinį. Vadinasi, mes formuojame ir siunčiame stiprią jėgą. Tokią jėgą, kokią tas žmogus gali priimti. O jeigu jis nepriima, tai tegul rimtai apmąsto savo siekius, vertybes. Negalima piktnaudžiauti gaunama energija. Jeigu ji duodama, vadinasi reikia ja pasinaudoti. Ką daryti tokiam žmogui, kuris jaučia spaudimą ir nesupranta kas vyksta? Tai, pirmiausia, reikia įvertinti savo gyvenimo prioritetus, savo vertybes ir, kas svarbiausia, įvertinti savo poelgius. Nes jūs teoriškai daug ką priimate, suprantate, sutinkate, o elgiatės kitaip. Ir kol elgiatės kitaip, tol bus sunku. Nes mes matome, kad teoriškai jūs priimate informaciją ir ją siunčiame. O kad praktiškai elgiatės ne taip, tai jau jūsų klaida. Jūsų problema. Jūsų ego dar valdo jus. O su ego galite tik jūs patys susitvarkyti. Taip ir gaunasi priešprieša tarp to, ką suvokiate ir gaunate ir tarp to, ką išreiškiate savo gyvenime. Viskas turi būti lengvai ir paprastai. Taip nėra? Tai jau jūsų ego problema, jūsų asmenybės problema. Niekada nesakykite, kad nesuprantate ar nežinote kaip elgtis, kad energijas galėtumėte priimti. Ne jums kontroliuoti energijų priėmimą. Mes jums jas nuolat siunčiame ir siunčiame su didesne jėga, nei galite priimti, bet tam, kad laužytųsi blokai. Jei jaučiatės blogai ar nesuvokiate kas vyksta, tai problema tik su jūsų asmenybe. O čia jūs puikiai žinote kaip ir ką tvarkytis. Tai jūsų charakteris, tai jūsų vertybės, prisirišimai, įsitikinimai. Viskas, kas priklauso nuo jūsų. Ir viską jūs patys galite susitvarkyti lengvai ir paprastai. Ši sritis priklauso jums. Ir jeigu jaučiate vidinį sunkumą, pasimetimą ir nežinote ką daryti – tai atsigręžkite  į save. Į savo mintis, jausmus ir poelgius.

Ar jūsų kasdieniai poelgiai atitinka jūsų siekiamybę? Kaip jūs elgiatės kasdienybėje? Kuo vadovaujatės kasdieniame gyvenime? Nesakykite, kad neįmanoma priimti rimtų energijų. Įmanoma. Bet tai priklauso tik nuo jūsų pačių. Būkite sąžiningi, vertindami savo troškimus. Negausite dovanų, kol indas nebus švarus. Nebus kur jų įdėti.

Jeigu jūsų mintys, jausmai ir poelgiai vis dar kupini senų įsitikinimų, tai naujoms dovanoms pas jus vietos nėra. Mes jas jums siunčiame ir tos dovanos jus užspaudžia. O sakote, kad mes kalti, kad dovanojame, ko negalite priimti. Išsivalysite ir priimsite viską, ką duodame. Tikriausiai supratote, kaip svarbu išsiaiškinti ar jūs tikrai elgiatės pagal naujus gyvenimo principus. O kai tikrai taip elgsitės, tai tos dovanos kardinaliai pakeis jūsų gyvenimus. Atsiskleis gabumai, talentai, aiškiaregystės, gydymai, filosofiniai traktatai. Mokytojai su jumis dirbs visu pajėgumu ir jūs, būdami paprasti, eiliniai žmogeliai, tapsite subrendę, verti pagarbos, kūrybingi žmonės. Jūs esate vikšro vystymosi stadijoje. Bet, kažkada, tapsite drugeliais. O vikšrai nuo drugelio labai skiriasi. Turėsite priimti idėją, kad jūsų buvęs gyvenimas nuo netolimos ateities gyvenimo taip ir skirsis, kaip vikšras nuo drugelio.

Mes norime dirbti su jumis visu pajėgumu. To laukėme ilgus metus. Tai nuostabus procesas -įeiti į žmogaus gyvenimo veiklą ir dirbti kartu.

Aš, Avicena, taip pat jungiuosi į jūsų būrį ir savo sukaupta informacija padėsiu jums formuoti žmogaus ateitį.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *