Be kategorijos

Apie moteriškumo pradą

Aš esu Pakylėtoji Valdovė Adja. Šiandien ateinu į jūsų pasaulį, kad išskleisčiau Meilės ir Šviesos spindulį jūsų širdims. Motina Marija, Guan In ir kitos Valdovės siekia atgaivinti moteriškumo pradą žmonėms. Moteriškumas ir vyriškumas, kaip In ir Jang būdamos priešybės sudaro vieną darinį. Todėl tarp šių derinių turi vyrauti harmonija ir pusiausvyra. Žemiškojoje erdvėje jau ilgą laiką vyrauja vyriškumo pradas. Šalies vadovai, išminčiai, pranašai – buvo vyrai. Jie tvirtino jėgą, galią, išmintį Žemėje. Bet vibracijos kinta, jos tampa subtilesnės ir Žemės erdvė pasipildo moteriška energija: švelnumu, atidumu, paprastumu, kuklumu ir meile. Moteriškas pradas įgauna savo jėgą. Vis daugiau moterų ateina į valdžią, vis daugiau jų pasireiškia tiek visuomeninėje, tiek humanitarinėje veikloje. Ir tai yra gerai. Tiesiog keičiantis Žemės vibracijoms jau reikia labiau atskleisti savo moteriškąjį pradą. Ir nesvarbu – vyras jus ar moteris. Svarbu išryškinti savyje moteriškąjį pradą. Meilė ir Gerumas yra švelnumo jėga. Ji eina per žmogaus moteriškąjį pradą. Todėl ir Aš ateinu į Žemę su savo moteriškojo prado jėga.

Aš atėjau iš žvaigždyno, kurio energijų srautai yra daug aukštesnio lygio nei Žemės. Mes prieš daugybę tūkstančių metų perėjome tą vystymosi stadiją, kurioje dabar yra Žemė. Todėl mūsų atmintyje yra išlikę visi tie išgyvenimai ir žinome, kokių klaidų geriau nedaryti, kad tas kelias būtų lengvesnis ir greitesnis. Ne viskas reikalauja didžiulių pastangų. Kai kada pakanka padaryti keletą teisingų sprendimų ir į priekį eisite lengvai ir paprastai. Žmogus visados galėjo ir gali rinktis kelią – eiti sunkiau, sudėtingiau, bet įprastu keliu ar surizikuoti, atsisakyti tam tikrų prisirišimų, atsisakyti tam tikro nusistovėjusio gyvenimo būdo ir keliauti nauju keliu lengvai ir paprastai. Žmogus renkasi ir, dažniausiai, sunkųjį kelią. Bet šiandieną mes, Pakylėtieji Valdovai labai nuoširdžiai siūlome – grįžkite į meilės ir laimės kelią. Pasirinkite teisingai. Būkite laimingi, džiaugsmingi ir jūs lengvai ir paprastai žengsite savo naujo suvokimo keliu.

Jūsų pasaulis keičiasi. Tai, kas atrodė savaime suprantama ir pagrįsta senomis tiesomis – dabar jau nebeturi prasmės. Viskas keičiasi ir jūsų tiesos praranda savo jėgą ir prasmę. Į viską reikia žiūrėti naujai. Juk ir materialusis pasaulis keičiasi. Žibalinę lempą pakeitė saulės baterijos. Seną nespalvotą televizorių pakeitė bevielis internetas. Kodėl manote, kad vidinis pasaulis nesikeičia. Jis keičiasi. Pati žmogaus esmė nesikeičia, nes jūs visados buvote tobuli, tik ne visados žmogus tai suvokė ir įvertino. Bet dabar ateina laikas, kai reikia tai įvertinti: žmogus yra tobulas. Jis gali kurti savo ateitį, gali formuoti norimus santykius, gali atskleisti vidinius talentus ir, svarbiausia, gali bendrauti su savo aukščiausiąja dalelyte – su savuoju Aš, kuris yra sujungtas su tobuliausiu kūriniu – Dievu. Dievas taip pat yra kūrinys. Jis nuolat save kuria. Ir mes visi prisidedame prie šios kūrybos. Mes nuolat atnaujiname Dievo energiją, Dievo galią. Nors Jis yra Absoliutas, bet šis Absoliutas nuolat atsinaujina. Kaip danguje, taip ir Žemėje. Jeigu žmogaus ląstelės nuolat atsinaujina, vadinasi ir Dievas nuolat atsinaujina. Tokia virsmo esmė. Nuolat atsinaujinti, nuolat tapti tobulesniam nei buvai prieš tai. Sakysite, ląstelės atsinaujina, bet žmogus sensta. Nes jis nekuria vien šviesos, nekuria vien meilės ir jis pažeidžia savo kūno vystymosi eigą. Žmogus gali gyventi Žemėje tiek, kiek jam reikalinga. Jis gali gyventi daugybę metų, kol sąmoningai suvokia savo gyvenimo prasmę ir kol jo širdyje dega džiaugsmo ugnis. Bet Žemės energetika persisunkusi negatyvumu, kuris užspaudžia džiaugsmo ugnį ir žmogus nusilpsta, pavargsta. Kol kas jūs dar neįvaldėte visiško atsinaujinimo metodo ir nesate prisitaikę gyventi amžinai. Bet procesai keičiasi ir vieną dieną tai ateis. Jūsų kūnas pasikeis, sąmonė pasikeis, gyvenama erdvė pasikeis. Ir jūs gyvensite amžinai. Sąmoningai keliaudami per pasaulius ir prisimindami savo buvusius įsikūnijimus, siekius ir užduotis. Jūs išliksite sąmoningi bet kurioje erdvėje. Jeigu materiali erdvė ir prislopins jūsų prisiminimus, bet išėjus į subtilųjį pasaulį, viską prisiminsite ir patys rinksitės kur ir kaip gyventi. Jūsų nebevaržys karmos dėsniai, nes sąmoninga būtybė nebekuria karmos. Klaidingi sprendimai išryškėja iš karto ir iš karto yra priimamos pasekmės.

Gyvenimas yra nuostabus. Žmogus yra tobula gyvybės forma. Aš tai žinau ir kai tai suvoksite ir jūs, jūs tapsite laimingais, išmintingais, paprastais bei kukliais Visatos gyventojais. Moteriškoji energija veda link atsilaisvinimo, link lengvumo, link karmos sunaikinimo. Išgryninkite Džiaugsmą ir Meilę. Būkite palaiminti, aš jus visus apgaubsiu savo Meile ir Gerumu. Visus…

Dalintis:

1 komentaras apie “Apie moteriškumo pradą”

  1. Prasidėjo Moters Epocha, laikas moters tobulėjimui, išsiskleidimui ir kūrybai. Priimant ir tranformuojant gaunamas energijas savyje, mes turime galimybę, šią energiją plačiau skleisti savo aplinkoje. Kuo mūsų daugiau, tuo greitesnė transformacija vyksta šiame materijos pasaulyje. Nuostabu, kad Jūs per save, taip plačiai skleidžiate šią žinią pasauliui, o mes ją dauginsime per save. Didžiulių galimybių laikas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *