Be kategorijos

Energija – visko pagrindas

Pakalbėkime apie gerumo įsiliejimą į žmonių tarpusavio santykius. Gerumas – tai kito žmogaus suvokimas kaip asmenybės. Mes visi lygūs prieš Dievą, visi kilę iš pradžių pradžios ir visų siekis vienodas, tik keliai skirtingi. Visi vienodai nori būti laimingi, tik nevienodai laimę supranta. Visi vienodai nori būti sveiki, bet ne visi vienodai suvokia, kaip tausoti sveikatą. Labai daug klaidų daroma, nesaugant savęs. Kodėl tu dabar susirgai? Klausimas ir paprastas, ir sudėtingas. Nes to norėjai. Norėjai užuojautos, norėjai sukelti aplinkinių dėmesį, norėjai susireikšminti. Jei pagauni save galvojant, kad norėtum susirgti, tai žinok, kad mąstymas jau serga. Tu per daug galvoji apie save, savo rūpesčius, savo tikslus. Lengviausias išgijimo būdas, tai pakeisti mintis, atitraukiant jas nuo savęs ir pradedant stebėti, kaip jaučiasi aplink esantys žmonės. Įvyksta minčių atsipalaidavimas, energijos laisviau pradės tekėti ir liga nesusiformuos. Sudėtingoji ligos pusė gali glūdėti mąstymo spragose, kiekvienam žmogui ji gali būti kitokia.

Viskas, kas vyksta aplink tave – tai rezultatas, kylantis dėl tavo veiksmų ir minčių praeityje. Mintys būna aiškios ir nelabai aiškios, bet jas paanalizavus gali suprasti jų kryptį. Troškimai taip pat gali būti užslėpti ir neužslėpti. Užslėpti troškimai pridaro daugiau žalos. Jie nėra ryškūs, bet veikia savo eiga ir kuria situacijas. Žmogus nebesupranta, kodėl yra taip, kaip yra, o ne taip, kaip tikėjosi. Reikalinga peržvelgti, ar nėra abejonių dėl savo norų, gal gerą mintį blokuoja baimė dėl pokyčių? O tau negalima įsijausti į kasdienį gyvenimą ir svajoti apie žemiškus dalykus. Visur ir visados prisimink: gyvenimiškais malonumais gali džiaugtis tik tada, kai sieki savo sielos išlaisvinimo. Bus duota situacijų, kai tu galėsi mėgautis materialiais malonumais, bet tik tada, kai tvirtai eisi savo vizijos keliu. Šiomis dienomis tu neatsiskleidei ir nepadėjai atsiskleisti kitiems žmonėms, nes buvai pasipūtusi ir užsidariusi. Tavo ambicijos buvo aukštos, nors to ir nesuvokei. Tu nėjai prie žmogaus atvira širdimi, o ėjai su nusistatymu, kad esi šauni ir pranašesnė už juos. Iššvaistei savo laiką, o galutinis rezultatas nedžiugino ir tavęs. Pagalvok apie savo silpnąsias puses ir elkis drąsiai. Modeliuok situacijas, kuriose galėtum save išbandyti. Tiesiog bijai tai padaryti? Bet jei pavyks – tada būsi labai stipri. Laužyk savo baimes, pasitikėk Dievu. Bet koks žmogaus protas neatstos Visatos išminties. Jeigu nori ją sužinoti ir suprasti, yra tik vienas kelias – informacijos gavimas iš šaltinio. Klausk ir bus atsakyta. Tau nereikia daryti mokslinių tyrimų, nereikia daryti analizių ir jas lyginti, tau reikia tik norėti gauti informaciją tam tikru klausimu. Ir viskas. Žinoma, po tuo „viskas”, slepiasi didžiulės gyvenimiškos pamokos: mokėjimas valdyti emocijas, mintis, sugebėjimas atsipalaiduoti, atsisakyti savo minčių, pravalyti energetinius kanalus ir t.t. Užduodami klausimai turi būti tikslingi. Nes informacija yra didžiulė, ne žmogui sugebėti ją visą išklausyti. Tau neužtektų viso gyvenimo, rašant dieną – naktį ir be poilsio. Todėl ji turi būti kryptinga. O gautą informaciją turi išgyventi. Tavo paskirtis yra suformuoti save ir savo gyvenimą, nuo gimimo iki mirties. Iki išėjimo.

Tik materialioje būsenoje įmanoma įgyvendinti sielos siekius. Tavo tikslas suvokti energetinius srautus, jų derinius ir jų įtaką žmonių gyvenimui.

Energija – visko pagrindas. Mintis – tai energija, meilė – tai energija. Kūnu teka energijų srautai, jų užsiblokavimas suformuoja ligą. Šių srautų atsilaisvinimas padeda išsigydyti ligą ir pakeisti situaciją. Atlaisvinant energijų tekėjimą reikia išsiaiškinti, kas užblokuoja energijas, kad nesikartotų ta pati situacija. Tavo kelyje daugybė klaidų, bet jos tik padeda susivokti aplinkoje. Be klaidų neįvertinsi naujo požiūrio. Negalima kaltinti savęs dėl visuomenėje susiformavusių nuostatų laužymo. Jeigu situacija, kurią patikėjai Dievui, susiklostė taip, kaip susiklostė – vadinasi, ši pamoka reikalinga tau. Kad suvaldytum mintis, jausmus, sugebėtum atleisti ir įvertinti tai, ką darai.

Energijos yra aukštesnio ir žemesnio virpėjimo dažnio. Jos yra „tirštesnės” ir „skaidresnės”. Yra ir žaižaruojanti energija. Visos energijos kinta, susilieja ir išsisklaido, sudarydamos naujus derinius.

Kas mums kelia nerimą? Tai tam tikri deriniai, kurie nėra valdomi iš mūsų pusės, bet yra tiesiogiai įtakojami žmogaus. Niekaip neįtikinsi žmogaus mąstyti aukštesnėmis idėjomis, jei jam rūpi tik „purvas”. Bet ir jis sugeba į erdvę išleisti tam tikros krypties energiją, kuri, dažniausiai, teršia aplinką. Dūmai ir visos kitos į aplinką išmetamos kenksmingos medžiagos, nepadaro tokios žalos, kaip nešvari žmogaus energetika. Ji sukuria derinius, kurie ne tik sudaro blokus ir neleidžia energijai tekėti, bet kartu, neleidžia Dieviškai energijai įgyvendinti savos misijos. Gal tau dar ne viskas aišku, bet mes norime parodyti, kas darosi, kai erdvėje yra neteisingos krypties mintys. Mes tikrai nesakome, kad bijok pasaulio pabaigos – tai būtų labai kvaila. Tiesiog prašome – labai rimtai sek savo ir savo aplinkos mintis. Neleisk joms kurti neigiamus darinius. Žmonių ligos kyla dėl energetinių darinių, kuriuos suformuoja mintys: atviros ir užslėptos. Tu gali suvaldyti energijas taip, kad iš esmės pakeistum tam tikrą situaciją. Viską pavesk Dievui, o jis, per tavo laisvai tekantį energetinį kanalą darys stebuklus. Tu tarsi laidininkas, bet yra vienas esminis skirtumas – viską darai savo laisva valia, savo apsisprendimo dėka stebi ir mokaisi. Energijų yra tiek daug ir tokių įvairių, kad norėdama visas pažint, gali ir išprotėti. Todėl visos žinios eis pamažu ir visas jas reikės išgyventi. Kuo daugiau pajėgsi išgyventi, tuo daugiau gausi. Arba kitaip tariant: juo aplinka atrodys neįtikinamesnė, juo labiau turėsi tuo patikėti. Suabejoji – ir nebėra kelio pirmyn. Todėl ir tenka sudaryti daugybę situacijų, kad viską išgyventum ir iš naujo viską suvoktum, kol neliks abejonių. Neliks abejonių dėl vieno dalyko – paduosime daugybę naujų žinių. Ir vėl tas pats. Ir vėl abejonės, išgyvenimai, suvokimai ir tvirtas tikėjimas nauja tiesa. Tam reikia drąsos. Nebijok, jei teks kentėti. Vėl „laužysime” tave, tavo suvokimą. Priimk viską lengvai, be įtampos. Leisk energijai laisvai tekėti. Nepradėk analizuoti informacijos, dar neišgyvenusi situacijų, gali apsirikti. Visatoje nėra pradžios ir pabaigos, yra čia ir dabar. Tik Žemėje yra laikas ir uždara erdvė, bet tik Žemėje vystosi Dievo siųsta žmogiška siela. Tik čia visas stebuklas: pradžių pradžia ir pabaiga. Visa kita tik energija.

Be žmogaus suvokimo, energijos neturi galimybės atsiskleisti ir išsiplėsti.

Štai tau dar vienas paaiškinimas, kad viskas sudaryta iš energijų ir kodėl taip svarbu per žmogų ir iš žmogaus einančios energijos. Jos formuoja ateitį. Nei viena energija neturi savo vertės be žmogaus, be jo energetinių kanalų švarumo ir imlumo. Energetiniai srautai, tiek „blogi”, tiek „geri”, savaime yra lygūs. Juos sustiprina ir su galingesne jėga į erdvę paleidžia žmogaus mintis. Ši mintis prisijungia prie kito žmogaus panašios minties ir susikuria energetiniai dariniai, kurie patys gali įtakoti žmogaus elgesį ir mąstymą.

Žinoma, jei tas „darinys” randa atsišaukimą žmoguje. Prie žmogaus neprikibs nei vienas darinys, jei apie jį (apie tam tikrą idėją) negalvos žmogus. Energijų dariniai – tai pyktis, meilė, nuoskaudos, gerumas, panieka, baimė ir t.t. Kuo labiau žmoguje vyraus neigiamos mintys, juo stipriau formuosis blogieji dariniai, kurių pasekmė – ligos, karai, stichinės nelaimės, nelaimingi atsitikimai ir t.t. Bet prisijungus prie kūrybinės energijos, galima sukurti nuostabius muzikos, meno šedevrus, jaustis laimingiems ir gyventi ramioje aplinkoje. Kelyje, kuriame ieškoma tiesos, visados atsiras kliūčių, kurios neleis pamatyti „esmės”. Tie energetiniai dariniai paremti kitų žmonių troškimais, viltimis, siekiais. Jeigu žmogus atsako už savo sprendimus, jis niekados nebus įtakotas tų darinių.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *