Be kategorijos

Kaip kuriamos idėjos subtiliajame pasaulyje

     Sveiki, aš esu Farenheitas. Mane domina ateities mokslas, tame tarpe ir medicina. Šiuolaikinė medicina leidžia nustatyti žmogaus sveikatą pagal kraujo tyrimus, bet daug efektyvesnis būdas – tai garų, kuriuos skleidžia žmogus, nuskaitymas. Kiekviena garo molekulė turi sukaupusi didžiulę informaciją apie žmogaus kūną. Jame atspindi ne tik cheminiai pokyčiai, bet ir būsimų ligų prognozė. Liga gali dar būti nesusiformavusi kūne, bet dėl pažeidimų mentaliniame ir emociniame lygmenyje, ji jau siunčia signalus į tam tikrus organus. Ir tie signalai užsifiksuoja vandens molekulėse. O kai šiluma garuoja, tai informacija iš vandens molekulės pereina į garo molekules. Garo molekulėse galima pastebėti pokyčius, kurie susiformavo kūne arba tik formuojasi. Žinoma, reikia išmokti nuskaityti garo molekulės perduodamą informaciją, bet tam galima pasiruošti ir naują metodiką tinkamai pritaikyti. Medikui nebūtinai gydyti  žmogaus įeinant į kūno vidų. Visą informaciją galima nuskaityti rankose esančiais imtuvais. Žmogaus rankos yra labai jautrios. Jos gali nuskaityti informaciją ne tik apie daiktus, bet ir tai, kas yra kūno viduje. Gali pajusti organų skleidžiamų virpesių pakitimus, suvokti siunčiamų garso dažnio virpesius ir suvokti ar tas organas dirba tiksliai, ar yra pakitimų. Kaip galima nuskaityti ligą, taip tą ligą galima ir išgydyti pritaikius virpesių dažnį prie sveiko organo virpesių dažnio. Visi tie gebėjimai yra žmogaus prigimtyje, tik žmogaus sąmoningumas dar neleidžia tuo pasinaudoti ir tam trukdo žmogaus nejautrumas aplinkai. Būti jautriu ir nuolat nuskaityti žmogaus psichinę ir fizinę būseną nėra labai malonu, nes dabartiniai žmonės yra labai nervingi, įsitempę, labai sergantys. Vadinai, jų skleidžiami virpesiai yra labai grubūs ir stiprūs. Jie greitai išderina jautraus žmogaus energetiką. Kodėl Pakylėtieji Valdovai negali būti arti žmogaus? Dėl tos pačios priežasties – dėl energetinio žmogaus išsibalansavimo, dėl per grubių ir skaudžių vibracijų išskleidimo į aplinką. Kol nepasikeis bendras Žemės energetinis lygis, tol gydyti žmogų rankų pagalba – yra sudėtinga ir tai gali kol kas vienetai. Bet pasikeitus bendram energetiniam laukui, atsivers daugybę žmogaus gebėjimų, kurie žymiai palengvins žmogaus buitį ir leis žmogui labiau pasinerti į metafizinius reiškinius, nes būtent jie yra ateities mokslo pagrindas.

Aš, Farenheitas, dabar esu energetiniame lygmenyje, kur kuriama Žemės ateitis. Žemės ateitis neatsiranda iš niekur. Jūsų kūryba labai ribota ir be mūsų pastangų naujovių sukurtumėte labai mažai. Nes dėliojant ir analizuojant tik seną medžiagą, atradimų daug nepadarysi. Turi į jūsų mintis nusėsti idėja, ateinanti iš subtiliojo pasaulio. Ir tą idėją jūs priimate kaip savo asmeninę idėją. Jokio blogumo tame nėra. Tiesiog nuskaitėte informaciją ir ja pasinaudodami, pagerinate (arba pabloginate) savo gyvenimo sąlygas. Mes vardan to ir dirbame, kad sukurtume tinkamas idėjas, kurias būtų įmanoma pritaikyti dabartinėse sąlygose ir pakreipiame žmonijos vystymosi tinkama linkme. Kai kurios idėjos yra panaudojamos blogiui formuoti. Bet kol Žemėje egzistuos negatyvumas, tol visados išliks rizika, kad mūsų geros idėjos bus pritaikytos blogiui. Bet tai nereiškia, kad mes nekursime idėjų ir nesistengsime jų perduoti jums. Daugybę mokslininkų, menininkų, pažengusios sielos „žmonių“ dirba kuriant Žemės ateitį. Tokios sielos ne reinkarnuojasi, bet jos dirba laboratorijose. Laboratorijų yra daugybė ir jos apima visas žemiškas sferas. Be to, jūs pažįstate tik labai mažą dalį Pakylėtųjų Valdovų, kurie dirba su jumis ir per jus. Yra daugybė Pakylėtųjų Valdovų, kurie tiesiogiai nebendradarbiauja su žmonėmis, bet labai daug dirba su sielomis, kurios ateina dirbti į laboratorijas. Žinoma, čia sutiksi ir Mocartą, ir M.K.Čiurlionį, sutiksite Nobelį, Einšteiną, Leonardą da Vinčį ir kitus. Jie nuolat tariasi tarpusavyje, kaip pritaikyti mokslo ir meno žinias ateities žmogui.

Jūsų gyvenimo stilius labai keisis, gebėjimai keisis. Tai turi būti numatyta ir mokslo pažangoje. Turi būti suformuotos ir Žemėje įtvirtintos naujos idėjos, kurios bus reikalingos ateities žmogui. Tai didžiulis naujų minčių potencialas. Problema tik ta, kad žmogus, gyvenantis Žemėje, nėra labai linkęs daug dirbti, kad susikoncentruoti ties kažkokiu darbu ir pasiektų prašviesėjimą – kad galėtų į savo sąmonę įleisti mintį, kurią norime perduoti iš subtiliojo pasaulio. Jūs jau konkrečiai susiduriate su savo sąmonės filtrais, priimdami paprastus laiškus apie savęs suvaldymą, apie gerumą, siekius.  O pagalvokite, kokia atlaisvėjusi sąmonė turi būti žmogaus, gebančio priimti tikslius mokslinius nurodymus. Kaip man, Violetai – Maitrėjai paaiškinti, kaip nuskaityti informaciją iš žmogaus skleidžiamų garų, jei ji neturi nei medicininių, nei chemijos mokslo žinių. Lieka tik perduoti pačią idėją, kad tai įmanoma ir ieškoti žmogaus, kuris su ta idėja dirbtų, pildytų savo mintis žiniomis ir kad tos žinios leistų mums tinkamai perteikti tikslią informaciją. Tiesa, J.Blavatskaja gebėjo priimti kai kurias mokslines žinias, bet kai pats žmogus neturi tinkamų žinių, tas žinias apginti ir įrodyti jų tiesą yra neįmanoma. Todėl nuoširdžiai sakau: mokykitės, domėkitės mokslo atradimais, domėkitės menu, muzika, skaitykite literatūrą plėskite savo akiratį, tik tada bus įmanoma jums perduoti naujas idėjas, kaip pritaikyti mokslą ateities gyvenimui. Be jūsų pastangų ir gebėjimo mąstyti, nesuformuosite naujų kūrinių, kurie atneštų pažangą žmonijai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *