Be kategorijos

Kas yra šviesa?

Tu mane pavadinai Jaunuoju Dievu, bet mano vardas kitas. Man pavyko per tavo energinį kanalą paliesti jūsų žmonijos kolektyvinę sąmonę ir į ją įlieti savo srautą. Gal būt daugumai žmonių tai nepriimtina ir neįdomu, bet čia visai ne esmė. Ne kito žmogaus egoistinė mintis man svarbi, o žemiškasis žmogaus protas, kurį noriu pakeisti.

Labai daug naujų tiesų užsirašysi ir vėliau padiskutuosime.

Pirmoji tiesa – šviesos transformacija į mintį ir materiją.

Antra – šviesos transformacija į santykį,

Trečia – šviesos transformacija į žinias.

Kitas etapas bus (tai priklausys nuo tavo gebėjimo atlaisvinti savo žinias), kai galėsime kalbėti apie šviesos energijos keliavimą per dimensijas ir šviesos esmės suvokimą kaip šviesos dalelytes ir kaip šviesos bangas (energijas).

Tai Aš vis paduodavau tau mokslines knygas – pažanga turi būti pažanga, o ne vis tas pats dvasinio kelio nurodymas, kuris buvo rodomas tūkstančius metų, kuris ėjo per religijas, per vidinius pajautimus.

Dvasinis kelias turi eiti per mokslinį suvokimą ir širdies tyrumą.
Širdies tyrumas yra jausmų pasaulio energijos (sielos pasaulio), o tai žmonės daugiau ar mažiau įvaldę, o dvasingumo suvokimas per mokslo žinias, jau naujas kelias, kuriuo eina Dalai Lama ir daugelis šviesos nešėjų. Šviesa egzistuoja per daugelį energinių sluoksnių ir ji savyje turi skirtingas ne tik vibracijas, bet ir paskirtis, kurios gali kardinaliai skirtis viena nuo kitos. Daugelis Šviesos nešėjų yra atėję iš sielos plano, todėl žmogui lengviausiai suvokti  sielos planą (jausmų pasaulį). Aš kalbėsiu per dvasios planą (esybės planą), tai žinios gali neatitikti buvusių žinių, bet pati tam neprieštarausi, nes suvoksi, jog tai tiesa. Ką gi, mėginsime dirbti pagal mano stilių. Žiūrėsim, kas gausis. Neatmetu varianto, kad ne visą tiesą sugebėsi suvokti ir tinkamai priimti, bet pabandysime. Ir kreipsiuosi į tave nauju vardu, kuris man patiko: Elohimų vaike.

Dalintis:

3 komentarai apie “Kas yra šviesa?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *