Be kategorijos

Kodėl svarbu priimti mokymą, suformuotą jūsų šalyje?

Gal būt nustebote išgirdę mano vardą, bet ir aš turiu galimybę susisiekti su jumis per Arkangelą Gabrielių. Gabrieliaus energinis kanalas leidžia kontaktuoti su jumis ne Pakylėtiesiems Valdovams, o pažengusioms sieloms, kurios gali, nori ir turi teisę su jumis bendrauti, Arkangelo globoje.

Kiekvienas žmogus savaip suprantą vidinį pasaulį. Galimybės jį išjausti yra pačios įvairiausios ir tai priklauso tiek nuo buvusių patirčių praėjusiuose įsikūnijimuose, tiek nuo energinės įkrovos. Ką reiškia energinė įkrova? Tai gebėjimas suformuoti tam tikrą kiekį aukštos energijos, kuri leistų priimti į žmogaus sąmonę virpesius iš subtilesnio lygmens. Kiekvienas energinis sluoksnis turi savo informaciją, todėl vidinį pasaulį ir suvokiate pagal tai, kokį lygmenį pasiekia jūsų sukoncentruota dėmesio energija. Vieniems aktualu pažinti savo praeitus gyvenimus, aktualu stebėti pomirtinį gyvenimą, kitiems įdomu pajusti Pakylėtųjų Valdovų buveinę, savo sielos planą ir t.t.

Kadangi vidinis pasaulis be galo platus, tai ir žengimas į jo suvokimą irgi yra labai platus. Kiekvieno žmogaus tiesa yra jo tiesa ir ji neprieštarauja kito žmogaus tiesai, nes jos prasilenkia erdvėje. Jums svarbu rasti bendraminčių, kad galėtumėte žengti į vidinį pasaulį panašiu keliu. Šis, Pakylėtųjų Valdovų duodamas Mokymas ir leidžia tai jums daryti – žengti panašia kryptimi. Nes kuo daugiau žmonių žengia panašia kryptimi, tuo didesnė realizacija idėjų, kurias jums perduoda jūsų Mokytojai. Bet dar kartą pabrėžiu, kiekvienas žmogus turi savo kelią ir savo pajautimus. Juos reikia tik tolerantiškai palaikyti, net ir tada, kai jaučiate ir žinote, kad jie eina tuputį sudėtingesniu keliu, o jūs jau žinote lengvesnį kelią.

Galimybė duoti Mokymą per kontaktuotoją yra nuostabi. Dauguma pažengusių sielų svajojo užmegzti tiesioginį kontaktą su žemiškuoju pasauliu ir šią galimybę mums suteikia Arkangelas Gabrielius.

Labai džiaugiuosi ir vertinu savo žemiškojo mokymo pasekėjus, bet ir čia noriu pasakyti, kad mano duotas mokymas buvo pritaikytas prie Pietų Amerikos mentaliteto, istorinės kultūros ir papročių, todėl to mokymo nereikėtų taikyti europiečiams ar azijiečiams. Jūs gimėte Europoje ir jums sudarytos kitokios pažinimo sąlygos, nei Pietų Amerikos. Jūs galite pažinti daugybę mokymų iš įvairių pasaulio vietų, bet geriausiai veikia ir jus ugdo, tai Mokymas, kuris duodamas ar buvo duotas jūsų gyvenamoje teritorijoje. Ne veltui pasaulyje tiek daug religijų, kaip ir dvasinių mokymų. Viskas pritaikyta prie vietovės skleidžiamų vibracijų. Kiekvienas subtiliojo pasaulio sluoksnis turi savo erdves, kur geriausiai pasireiškia. Žmogus gimsta ten, kur jis turi pažinti tos vietovės kultūrą, papročius ir kur jo sielos pažanga atitinka vietovės energinį lygmenį. Todėl, jei gimėte Europoje, tai sekite Kristaus sąmonės keliu. Pakylėtieji Valdovai apjungia visą pasaulį, bet tai aukštesnio energinio lygmens atstovai ir jų mokymas tinka viso pasaulio žmonėms, bet ne visi žmonės yra pajėgūs pilnumoj tą mokymą priimti. Todėl pasaulyje yra daug mokymų, kurie yra iš truputį kitokio energinio lygmens (bet labai jums reikalingo). Tie mokymai labiau suprantami daugumai žmonių, jie truputį grubesnės vibracijos, bet vis tiek veda link subtiliojo pasaulio pažinimo, bet geriau randa atgarsį žmogaus širdyje.

Noriu, kad suprastumėte, jūs gimstate konkrečioje vietoje dėl energinių pasiekimų, dėl karmos sudėtingumo ir viskas, ten aukštai, yra tiksliai numatoma. Čia klaidų nėra. Yra tik suteikiama pati geriausia vieta augimui pagal esamą suvokimo lygmenį, energinį bagažą. Pati vietovė energiškai taip pat keičiasi skirtingai, nei kitos vietovės. Todėl yra numatoma, kokioje vietoje Žemėje gali geriausiai skleistis tam tikro dažnio vibracijos ir ten pasiunčiamos gimti tą lygmenį atitinkančios sielos. Jokiu būdu nesakau, kad viena vieta geresnė už kitą, taip nebūna. Kiekviena vieta yra svarbi Kūrėjui ir svarbi tam žmogui, kuris toj vietoj gimė. O jeigu jau gimei toje vietoje, tai ir stenkis priimti tą dvasinį mokymą, kuris prieinamas toje vietovėje.

Kitų kultūrų mokymu galite domėtis, analizuoti, skaityti, patirti, bet energinį poveikį jūsų virsmui padarys jūsų vietovės mokymas, nes subalansuotos energijos – jūsų, mokymo ir vietovės.

Sėkmės pažinti viso pasaulio mokymus, bet aukite ir tobulėkite, remiantis savo šalyje, savo kontinente duotu mokymu, nes jis pritaikytas jūsų energiniam laukui.

Dalintis:

2 komentarai apie “Kodėl svarbu priimti mokymą, suformuotą jūsų šalyje?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *