Be kategorijos

Laiškas Mokytojams

Jau daugiau nei 10 metų laiškus man rašo Mokytojai. Šiandieną aš noriu Jiems parašyti laišką. Laišką, kupiną padėkos, pagarbos, meilės. Kiek daug jie man davė gėrio… Jų dėka suvokiau, kas yra džiaugsmo energija, kas yra dėkingumo energija, kas yra meilės energija. Jų dėka mano gyvenime atsirado daug nuostabių žmonių. Jų dėka atsiskleidė tiesos, kurios padeda gyventi vidinėje harmonijoje. Aš mėginau mintimis grįžti į tą savo gyvenimo laikotarpį, kol dar nepažinau Mokytojų ir pamėginau įsivaizduoti, kaip būtų susiklostęs mano gyvenimas ir kaip būčiau toliau gyvenusi, pasiremdama tik savo protu ir savo širdimi. Ir tas vaizdinys manęs nedžiugino. Mano žemiškas protas per silpnas padaryti tuos darbus, kuriuos galiu atlikti dabar, pasinaudodama Mokytojų suteiktomis žiniomis ir galiomis. Kad ir kiek seminarų būčiau lankiusi, kad ir kiek gerų knygų būčiau perskaičiusi, bet tų žinių, kurios atėjo per laiškus ir per mano aukštesniosios sąmonės išsiskleidimą, nebūčiau suvokusi ir nebūčiau gebėjusi teisingai panaudoti savo gyvenime.

Todėl tariu nuoširdžiausią AČIŪ savo MOKYTOJAMS, kurie taip kantriai vedė mane savęs ir Visatos pažinimo keliu. Labai tikiu, kad ši mūsų bendrystė tęsis ilgai ir kartu mes pasieksime ne vieną širdutę, kuriai reikia palaikymo, kuriai reikia suteikti vilties ir pasitikėjimo savimi. Tikiu, kad mes kartu atskleisime kiekvieno skaitytojo vidinę galią ir vidinį suvokimą kas jis yra. Aš galiu nuoširdžiai prisipažinti, kad su savo protu ir pačia atviriausia širdimi nebūčiau pajėgus padaryti to, ką padariau kartu su Mokytojais. Suprantu, kad Mokytojai sužadino mano aukštesniosios sąmonės lauką ir padėjo jam išsiskleisti per mano mintis ir veiksmus. Sąmonė tikrai yra aukščiau proto. Protas tik žemiškas įrankis, leidžiantis geriausiu būdu atlikti tai, ką atlikti paskatina sąmonė. O pažinti Sąmonę padėjo Mokytojai. Aš visus Pakylėtuosius Valdovus, visus arkangelus ir elohimus, visas kitas kosmines būtybes vadinu vienu paprastu vardu – Dvasios Mokytojai. Ir jei jūs mane girdite, o tikiu, kad girdite kiekvieną mano mintį, tai labai garsiai sakau: AŠ JUS MYLIU IR LABAI DĖKOJU UŽ BENDRYSTĘ. UŽ PARAMĄ IR MEILĘ ŠIRDINGAI JUMS DĖKOJU. Ir esu pasiruošusi toliau keliauti kartu su Jumis.

Dalintis:

4 komentarai apie “Laiškas Mokytojams”

  1. Dėkoju už suteiktą galimybę gyventi ramybėje ir susitaikyme. Kiekviename žingsnyje jaučiu Aukšiausiojo vedimą. Nuolankiai ir su didele meile dėkoju. Pranešimai nebeateina į e-paštą, bet turbūt taip turi būti…Persiuntinėju nuorodas žmonėms, kurių e-raštingumas yra silpnesnis…
    Be jūsų nebenoriu gyventi. Ačiū.

    1. Ačiū už gražų atsiliepimą. Pranešimai apie naujus laiškus ateina kiekvienam mūsų tinklalapio naujienų prenumeratoriui. Jei negaunate pranešimų, patikrinkite savo el.pašto šlamšto (Spam) arba reklamos skirsnį. Arba atnaujinkite prenumeratą (ją reikia patvirtinti, spaudžiant ant gautos nuorodos).

  2. 🤍🤍🤍🤍🤍🙏🙏🙏🙏🙏🙏 DEKOJU DEKOJU DEKOJU Dvasios Mokytojams, Visam subtiliam pasauliui ir tau Violeta-Maitreja is visos sirdies, is visos sielos gelmes. Dekoju visiems bendrazygiams kurie ejo , eina ir tiems kurie tik dar eis siuo nepakartojamu nauju patirciu ir atradimu keliu. 💜🌸🌸🌸🌸

  3. Kaip gražu!
    Dėkojam už Mokytojų ir Jūsų tokį nuostabų ryšį, šilumą ir šviesą, kurių spinduliuos ir mes galime pasišildyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *