Be kategorijos

Naujas Mokymo etapas

Aš esu kosminė būtybė, atėjusi iš 9 dimensijos, vadinasi, jūsų pasaulyje niekados nebuvau gimusi, bet esu pakviesta jums padėti pažinti save subtiliajame pasaulyje. Mano žvaigždyne yra keletas pasaulių, kurių gyvybės formos perėjo tą etapą sėkmingai ir mokosi gyventi dviejuose pasauliuose. Mano žinios bus paremtos patirtimi iš kito žvaigždyno, bet jos tiks ir jums. Kodėl apie tai nekalba jūsų pažįstami Pakylėtieji Valdovai? Todėl, kad jie turi savo pareigas ir savo darbus. Jie išmokė jus to, ko reikėjo ir pasitraukė dirbti su kitomis grupėmis. O mane pakvietė kaip kitą dėstytoją iš kito universiteto. Aš, Eolita, turiu gebėjimą įsilieti į žmogaus žemiškąją sąmonę. Gebu suprasti, ką žmonės jaučia, išgyvena. Manęs nevaržo jūsų žemų vibracijų laukas, nes Aš esu gerai įvaldžiusi savo vibracijų keitimą. Jeigu jūs būsite mokomi su žemiškąją sąmone pereiti į subtiliuosius lygmenis ir juos suprasti, tai Aš, atvirkščiai, gebu su savo aukščiausiąja sąmone pereiti į grubią žemiškąją sąmonę ir ją pilnai suvokti. Kalbėdamasi su jumis, Aš nepažeisiu jūsų energinio-psichinio lauko, todėl jūs mane priimsite lengvai. O daromas pokytis bus sušvelnintas ir subalansuotas taip, kad kuo mažiau jus pažeistų jūsų pačių neigiamos mintys ir jausmai.

Suvokiu, kad pirmojo Mokymo etapo jūs iki galo neišmokote, todėl nemokate valdyti savo minčių, jausmų, negebate pilnai suvokti savo vidinės būsenos, nemokate transformuoti neigiamos energijos į teigiamą ir dar daug ko neišmokote, o visa tai apsunkina jūsų perėjimą į subtilųjį pasaulį. Kiekviena mano pateikiama žinia taps realybe jūsų pasaulyje. Taps realybe jums. Todėl turiu labai atsakingai kalbėti apie būsimus pokyčius, kad savo minties galia nepažeisčiau jūsų. Galbūt jūs jau pastebėjote, kaip greitai realizuojasi kai kurios jūsų mintys ir dažnai realizuojasi ne pačios geriausios mintys ir ta realizacija jus žeidžia. Mano minties ir žodžio galia yra dar didesnė, todėl kiekviena mintis jums bus kaip faktas. Ir jūs turėsite prie to prisiderinti. Tas faktas jūsų nežeis, jei gebėsite save suvaldyti. Bet, jeigu pamokos neišmoktos ir negebate savęs pažinti, tai visas naujas mokymas bus truputį apsunkintas. Dėl to Aš neliūdžiu, nes žinau, kad jūs gebėsite greitai daryti pokyčius. Aš kalbėsiu apie realųjį pasaulį, vadinasi, viskas jau yra faktas. Aš nekursiu jums kažkokių išbandymų ar pamokų. Tiesiog atskleisiu informaciją, kuri yra ir kuri darys įtaką jūsų gyvenime. O atskleisdama, kokia yra realybė, išmokysiu tinkamai prie jos prisitaikyti, kad tik jūsų protas ir fizinis kūnas ramiai prisiderintų prie kintančios aplinkos.

Štai taip ir pradėsime naują Mokymo etapą. Pirmas etapas truko apie 10 metų, šis etapas gali trukti dar ilgiau. Bet, palyginus su amžinybe, tai smulkmena. O mokydamiesi jūs galėsite padaryti didžiulę pažangą savęs pažinime visuose subtiliuosiuose lygmenyse. Pažinę save ir aplinką, jūs pradėsite mokytis kurti. Kurti bendrojoje erdvėje. Pirmasis žmonijos vystymosi ciklas – tai gebėjimas įsitvirtinti išoriniame pasaulyje. Pažinti savo kūną, savo protą, išvystyti intelektą. Antrajame cikle jūs jau įžengiate į savo vidinį pasaulį. Suvokiate, kad jūsų aplinka atspinti jūsų mintis ir jausmus. Suvokiate, kad egzistuoja subtilusis pasaulis, kuris pasiruošęs bendradarbiauti. Ir ateina  trečio ciklo pradžia – savęs pažinimas subtiliajame pasaulyje. Suvokimas savo vidinių galių, suvokimas savo tikslų, gebėjimas išjausti Kūrėjo valią ir pagal ją gyventi. Prasidės transformacija ne tik energijų, bet ir materijos. Prasidės pokyčiai fiziniame plane, kai materija taps pralaidesnė, labiau sugerianti subtilesnes energijas, o kartu ir sudaranti sąlygas keliauti po neregimąjį pasaulį. Prasidėjus šiam trečiam ciklui ir keičiasi mokymo temos bei Mokytojai. Su meile ir pagarba sieloms, esančios įsikūnijime, jūsų nauja Mokytoja Eolita

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *