Be kategorijos

Nematomi kadrai

Labas, čia Salvadoras Dali.

Jeigu tau šiandieną iškeltų klausimą – kas yra suvokimas, kaip į tai atsakytum? Suvokimas – tai, kaip tu supranti ir įvertini tai, ką matai, girdi, pajauti. Nematomo pasaulio nematai, negirdi, gali tik pajausti širdimi. Suvokimas netenka tam tikrų komponentų ir žmogui sunku priimti tą pasaulį. Nematomas pasaulis yra matomas. Matomas vidiniu regėjimu, vidiniu išėjimu į kitą erdvę. Kasdien žmonės susiduria su nematomu pasauliu. Yra tam tikri „kadrai“, kuriuos žmogus iš tikrųjų mato, bet neįsisąmonina arba tai susieja su intuicija, nuojauta, išskaičiavimu. Tiesa ta, kad akis yra pajėgi užfiksuoti tam tikrą nematomo pasaulio dalį. Tai tarsi tas užslėptas kadras, kurį matai, bet neužfiksuoji matęs, nors jis vis tiek daro poveikį sąmonei. Vibracijos momentais keičiasi ir žmogus pastebi tai, ko realiai negali pamatyti. Paskui sako : „aš jaučiuosi tarsi jau buvau šioje akimirkoje“. Pritaikote tai intuicijai, bet iš tiesu, akis pamatė, o atmintis užfiksavo ateities vaizdinį. Yra daugybė momentų, kai akis pamato, atmintis užfiksuoja, o sąmonėje pasireiškia vėliau. Nes jūs patys atmetate gautą informaciją. Ta informacija neturi sąskambio su jūsų patirtimi, suvokimu, todėl dažniausiai ją ir atmetate. Bet jeigu ta informacija dar kartą pasirodo, jūs nustembate, nes jau ją žinojote.

Aš labai painiai papasakojau paprastą dalyką. Jūsų suvokimui nematomas pasaulis iš tiesu jau dabar yra matomas. Tik jūs griežtai nusiteikę ir suformavę mintį, kad tas pasaulis nematomas, arba dar griežčiau – jo tokio nėra. O kaip tada gali matyti tai, ko nėra? Todėl sąmonė ir nepriima gaunamos informacijos. Aš noriu pasakyti, kad nėra tokia didelė atskirtis tarp šių dviejų pasaulių, kaip kad jūs įsivaizduojate. Gyvenimas yra čia ir dabar. Todėl jūs galite pamatyti savo gyvenimo variantus arba kitų žmonių variantus. Bet visa tai, nors ir labai įdomu, bet neturi rimtos prasmės. Ypač žmogui, žengiančiam Visatos pažinimo link. Šis žmogus turi priimti į savo sąmonę žinią: nematomas pasaulis egzistuoja ir jis įsiterpia į jūsų matomą pasaulį. Jis įsiterpia tiek, kiek leidžiate jūs patys. Tai priklauso nuo jūsų noro įsileisti kitą pasaulį į savo kasdienybę, nuo jūsų vibracijų ir t.t. Iš tiesu, visi pasauliai egzistuoja čia ir dabar. Tik vibracijų lygiai skirtingi. Todėl ir nematote aukštesnio lygio pasaulių. Bet, teoriškai, tai įmanoma pamatyti. Užtenka pakelti vibracijas ir įeini į erdvę, kurioje yra savas gyvenimas. Pamatyti aukštesnių vibracijų pasaulį (ne astralinį) galima tik praplėtus savo suvokimą. Šiuos pasaulius galite ir pamatyti, ir pajusti, ir jie gali turėti tokią pačią įtaką jūsų jausmams, mintims, gyvensenai. Gali pajausti ir pamatyti bet kurią erdvę. Tame tarpe ir astralinio pasaulio erdvę, arba čia ir dabar Žemėje egzistuojančią įvairių egregorų erdvę. Jeigu rasis sąskambis su egregorais – tai jie gali labai stipriai užvaldyti. Juo žmogus stipresnis, juo labiau atsiveria kitiems pasauliams. Gali atsiverti aukštų vibracijų pasauliui, bet gali atsiverti ir žemų vibracijų pasauliui. Siūlau žmonėms, kurie yra sugebantys atsiverti pasauliams, labai kontroliuoti savo mintis ir emocijas. Galite prisišaukti daug negatyvumo, jeigu turėsite mintis ir jausmus nešvarius. Būkite atsargūs. Žingsnis po žingsnio ir įsiveliate į neigiamumą. Lieka keisti mintis momentaliai ir grįžti bent jau į pradinę padėtį, nusiraminti ir atsipalaiduoti, prisiminti Dievą ir jo apsaugą.

Pasaulis yra daugiaplanis. Bet kuriame lygmenyje yra didžiulė įvairovė. Čia nevyrauja vienodos taisyklės. Nors viskas turi griežtą tvarką, kartu yra ir absoliutus chaosas. Todėl žmogui suvokti daugiaplaniškumą neįmanoma dėl riboto proto. O kai nesupranti esmės, gali dažnai klysti ir prisišaukti bėdą. Todėl būkite atsargūs. Gerbkite kitą pasaulį ir stenkitės į jį eiti su švaria širdimi. Jeigu einate į tą pasaulį nepasiruošę, jus gali fiziškai sunaikinti, gali pažeisti protą, gali dvasiškai susilpninti. Todėl prisiminkite pagrindinę taisyklę (jau bent dėl to, kad išgyventumėte), negalima atverti energetinio kanalo nepasiruošus pačiam žmogui – netapus švariam. Jeigu tavyje vyrauja ambicijos, pripažinimo siekis, noras skirtis iš kitų, žodžiu, tau vadovauja tavasis ego – tai nekelk kojos į nematomą pasaulį. Tave sunaikins tame pasaulyje esančios tamsiosios jėgos. Nešvarus nešvarų traukia. Nepajusi, kaip tave užvaldys aistra, troškimai, baimės, nerimas ir tu žlugsi. Kanalas atviras, bet kai tu nepasiruošęs, neapsivalęs savo vidaus – prisijungs visi „nešvarumai“, ir tas kanalas bus panaudotas tamsiajai energijai stiprinti Žemės erdvėje.

Siekti Visatos pažinimo galima tik sumažinus savąjį ego, tik susitvarkius su savo jausmais ir mintimis, tik įrodžius sau ir mums, kad esate tvirti, esate pasiruošę įeiti į tą pasaulį. Egoizmas čia sužlugdytų ne tik jūsų gyvenimą, bet ir aplinkinių žmonių. Bet jeigu esi „švarus“, jeigu tu tiki Dievu, stengiesi suprasti jo pamokymus ir juos pritaikyti kasdienybėje, jeigu tu suvaldai savąjį ego, atsisakai prisirišimų prie kasdienio gyvenimo, tu, atverdamas savo kanalą gali prisijungti prie šviesių energijų ir pasaulį pamatysi nepakartojamą ir gražų. Būsi laimingas, galėdamas į tą pasaulį įžengti. Būsi laimingas, parsinešdamas į savąjį pasaulį teigiamas emocijas ir mintis. Tavo suvokimas plėsis – nes tu pamatysi ir įvertinsi nuostabų pasaulį. Pasaulį, kuris yra čia ir dabar, tik kurio neleidžia dabar pamatyti jūsų protas, jūsų žemos vibracijos.  Kai išvalysite savo energetinį lauką, apvalysite karmą, tai jūs pažinsite naują, gražų pasaulį. Būkite atidūs, švarūs ir teisingi.

„Savęs ir Visatos pažinimo link” II audio knyga

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *