Be kategorijos

Nesibaigiančios Meilės Šaltinis

Valdovė Adja.

Šiandien aš pakalbėsiu apie grožį, esantį žmoguje. Žmogus suformuotas iš energijų srautų ir spindi visomis vaivorykštės spalvomis. Kasdien jūs aktyvuojate šias spalvas, įliedami savo išgyvenimus, savo suvokimus, savo veiksmus. Anksčiau jūs švytėjote pačiomis gražiausiomis spalvomis ir jų buvo daugiau nei pagrindinės septynios. Tuo skyrėtės nuo daugybės kitų Visatos gyvybės formų – įvairove. Ta įvairovė ir atsispindi jūsų kūne, jūsų poelgiuose. Įvairovė negali egzistuoti be tolerancijos ir pagarbos. Todėl šie jausmai buvo išugdyti, teisingiau, duoti jums. Ir duota laisva valia elgtis taip, kad kiekvienas galėtumėte išskleisti savo skirtingumą, neužgaunant kito.

Aš atėjau į Žemę su visomis tomis spalvomis, kuriomis švytėjo žmogus, bet kurias jis pakeitė tamsiomis, niūriomis. Jūs tapote panašiai niūrūs, pikti, nemylintys nei savęs, nei kitų. Jūs formuojate kolektyvinę sąmonę ir ją pripildote savo minčių energija. Taip jūsų kolektyvinė sąmonė pamažu tamsėjo, jus užspausdamas į tam tikrus rėmus.

Bet ateina laikas, kai įmanoma suskaldyti tą tamsą ir į jūsų širdis įleisti gerumo ir meilės. Jūs visi prisimenate tą jausmą savo širdyse. Jūs visi norite būti mylimi, saugūs, suprasti. Tai jūsų prigimtyje. Tik ne visiems užtenka suvokimo, ryžto, sugebėjimų išskleisti tą jausmą patiems. O jeigu tu jo neišskleidi, tada ir kitas negauna tos meilės ir gerumo, kurio ir jūs norėtumėte. Vėl uždaras ratas. Tu neiškleidi – kitas negauna ir neišskleidžia – tu negauni. Taip ir silpsta jūsų tyrieji jausmai. Bet yra nesibaigiančios Meilės Šaltinis. Tai Dievas. Ir Jis yra kiekviename iš jūsų. Vadinasi, jūs galite pajausti tą tikrą meilės jausmą ir galite išmokti jį išskleisti, jeigu savo dėmesį, savo mintis ir pagarbą sutelktumėte į Dievo Meilę. Sužibtų kibirkštėlė gero jausmo jūsų širdyje ir jūs tikrai norėtumėte šį jausmą išskleisti į aplinką. Tas jausmas veršis iš jūsų krūtinės ir jūs norėsite jį padovanoti kitam – žmogui, gyvūnui, Žemei, Saulei ar pačiam Dievui. Nereikia manyti, kad Meilės nebereikia jūsų gyvenimui. Manote, kad reikia tik logikos, tik išsilavinimo, tik kovos. Ne. Jeigu tu manai, kad aplinkiniams nereikia meilės, vadinasi tave sukaustęs šaltis, pavydas ir neapykanta. Būtent tau labiausiai ir reikia meilės.

Ieškokite meilės savo širdyse, ten kur gyvena Dievas ir atverkite ją kitiems, atverkite ją sau.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *