Be kategorijos

Pažintis su savimi

Meditacija

Paprašiau Motinos Marijos aukščiausiosios sąmonės, kad padėtų pažinti save. Marija paragino mane pasiimti sąsiuvinį ir užsirašyti tam tikras frazes, nes kai grįžtu iš meditacijos, tai ne viską tiksliai prisimenu. Ir taip, aš atsiguliau į lovą, pasidėjau sąsiuvinį šalia ir nugrimzdau į regėjimą.

Pirmiausia norėjau suprasti, kas svarbiausia tame pažinime. Ir man išryškina frazę – pozityvumas.

Užsirašau: 1. Pozityvumas

  1. Dėmesio sutelktumas

Nusiteikiu pozityviai, sukalbu Jėzaus maldą ir jaučiu, kaip mane nukelia į erdvę, kur nėra žodžio „Privalu“. Suvokiu, kad „privalau“ – tai kažkieno lūkesčiai (mano ar kitų). Privalau – tai veiksmas, o man sako „būk“. Kai atmetu visus „privalau“ , išjaučiu save tokią, kokia esu. Išjaučiu tai, kas esu. O esu sąmonės kanalas į kurį įeina tikimybių srautai. Suvokiu, kad tikimybių srautai, kitų aukštos sąmonės spindulių srautai tik įeina į mano sąmonės kanalą ir jį papildo, o mano sąmonės kanalas yra konkrečiai mano savarankiška dalis.

Paneriu giliau ir suvokiu tiesą – kai aš susikūriau, pasaulis jau egzistavo. Egzistavo idėjos, egzistavo aukščiausioji sąmonė. Kai aš susikūriau, aš nesirinkau, kokia turėčiau būti, nes nebuvo suvokimo, kas esu ir ką turėčiau rinktis. Aukščiausioji sąmonė mane sukūrė iš savęs. Ji parinko konkrečias idėjas, skirtas man. Suvokiau, kad Kūrėjas laikas nuo laiko išspinduliuoja tam tikras idėjas ir sukurdamas mane (mano monadą) jis priskyrė tam tikras idėjas man, kurios tiesiog reikalingos tame laikotarpyje. Suvokiau, kad vienos idėjos yra amžinos ir nekintančios. O kitos idėjos yra kintančios. Ji, kaip idėja nelabai kinta, bet ją su laiku gali pakeisti kita idėja. O amžinos idėjos egzistuoja amžinai. Todėl yra sąmonės formos, kurios savyje laiko nekintančias idėjas ir yra sąmonės, kurios savyje neša į materializaciją kintančias idėjas. Aš esu jauna sąmonė ir manyje yra kintančios idėjos, atitinkančios tą kosminį laikmetį, kuriame aš susiformavau, ir aš su savo idėja formuoju pokytį, pažangą arba, tiesiog, virsmą. Sąmonė, savyje turinti nekintančias idėjas, dažniausiai nesimaterializuoja į žemiausią sluoksnį. Ji veika pačiame aukščiausiame sąmonės plane, kuriame formuojamos monados. O monada, kuri savyje patalpina kintančias idėjas, save sukonkretina ir materializuojasi. Bet tikimybių (idėjų) pasaulyje aš, kaip monada, galiu į save priimti ir kitas kintančias idėjas. Kai tam tikros idėjos materializuojasi ir padaro pokytį materijoje bei kituose planuose, tai ta idėja baigia savo kosminį gyvenimą ir aš, kaip monada, galiu priimti kitą kintančią idėją. Bėgant laikui, ar, kitaip tariant, man bręstant, aš galiu pasiketi į tokį lygį, kai savyje galiu patalpinti amžinąsias nekintančias idėjas ir, jei pageidausiu, daugiau nebesimaterializuoti į žemesnius planus.

Toliau ateina suvokimas, kas yra AŠ ESU.

AŠ ESU – neaprėpiama, didelė banguojant struktūra, tarsi platūs debesys aukščiausios sąmonės danguje. Tas AŠ ESU neturi konkretaus apibrėžtumo, bet forma vis tik yra, yra kontūrai, yra masė. Suvokiu, kad pagal metafiziką, tai monados pasaulio aukščiausias poplanis. Po to ateina suvokimas, KAS ESU. Atsiranda suvokimas savo išskirtinumo. Taip atsiranda AŠ ESU, KAS ESU. Dvasios pasaulyje, tikimybių debesyse, susiformuoja, ką aš galiu išreikšti, susiformuoja paskirtis. Atsiranda galimybių išraiška. Ir

debesis AŠ ESU iš aukščiausio dvasios plano poplanio nusileidžia žemyn, į žemesnįjį Dvasios plano poplantį ir pereina į sielos aukštesnįjį poplanį. AŠ ESU, KAS ESU persipina tarp dvasios pasaulio žemesniojo lygmens ir sielos pasaulio aukštesniojo lygmens. Yra suvokimas „KAS ESU“. O kai yra suvokimas „KAS ESU“, atsiranda suvokimas „Ką galiu”? „Ką veikiu”? Būdama dvasios pasaulio žemutiniame poplanyje aš kuriu, kas yra tikslinga, kas atitinka Aukščiausios sąmonės amžinas ir kintančias tiesas. Atsiranda saviraiška, bet kiekvienas veiksmas atitinka Kūrėjo valią. Saviraiška pasireiškia tik kūrybiniu veiksmu, kaip geriau išreikšti Kūrėjo valią, Kūrėjo idėjas. AŠ ESU, KAS ESU lygmenyje nėra mano idėjų, yra tik mano pasirenkamas veikimo būdas, kuriuo geriausiai išreikšiu Kūrėjo idėjas…

Kiekvieną užrašytą eilutę teko išgyventi, išjausti. Ir to jausmo perteikti žodžiu nėra paprasta. Teisingiau, užrašai žodį ir supranti, kaip jis supaprastina visą reikalą J bet kitaip informacijos neperduosi.

Dalintis:

1 komentaras apie “Pažintis su savimi”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *