Be kategorijos

Pranašystės

Vykusio seanso metu, atėjusi energija, nuskaitė Žemės informaciją ir ją „įgarsino“. Negaliu įvardyti to, apie ką ji kalbėjo, pranašystėmis, nes tai buvo tiesiog informacijos pateikimas. Faktas. Faktas apie Žemės likimą.

Energija, kuri savęs neįvardijo (ją priimti buvo fiziškai sunku, vadinasi, ji buvo labai subtili), apžvelgė Žemės rutulį ir pradėjo dirbti su Vokietijos energetika. Tai šalis, kuri buvo suformavusi daug negatyvumo, bet jis dabar jau skaidosi. Informacija apie karo metu suformuotus negatyvumus, valėsi. Po kelių minučių, energija pradėjo „žvalgytis“ po pasaulį. Bermudo trikampis – buvo įvardyta kaip labai gera vieta. Vėliau žvilgsnis nukrypo į Rusiją. Rusijos žmonės priima labai daug geros energijos į save, bet nepajėgia jos išskleisti. Nes aplinkinis pasaulis labai ignoruoja Rusijos žmones, yra suformavę didžiulį neigiamumą. Rusijos žmonės iš erdvės priima švarią energiją ir ja galėtų pasidalinti su visu pasauliu, bet pasaulis to nepriima. Susidaro trintis, kibirkščiavimas. Tai Rusijos pasieniuose pasireiškia konfliktinėmis situacijomis – karų veiksmais. Jeigu pasienio šalys priimtų Rusiją kaip išsivysčiusią ir dvasingą šalį – tokio kibirkščiavimo nebūtų. Labai švari vieta Sibiro taigose. Čeliabinske užfiksuoti „stiprūs protai“.  (jautėsi labai dvasingų, aiškiai pasaulį suvokiančių, išsilavinusių žmonių būrys). Kinijos ir Indijos neužgavo, nes ten eina aukšto lygio virpesiai iš Tibeto kalnų. Japonija tiesiog išnyks nuo Žemės paviršiaus. O Azijos ir Europos žemynų dalį atskirs vanduo. Indijos vandenynas labiau įsiskverbs į žemyną, taip atskirdamas Azijos ir Europos žemynų rytinę pusę. Afrika užfiksuota kaip miręs žemynas. Šis žemynas pasauliui jau suteikė viską, ką turėjo ir galėjo suteikti, o likusią civilizacijos dalį sužlugdys nafta.

Kur, iš tikrųjų, formuosis dvasingumo pagrindas, dar neaišku: Australijoje ar Europoje. Kažkaip lygios galimybės abiems žemynams. Labai sudėtinga padėtis šiauriniame JAV žemyne, o pietinė dalis apgaubta stipriais blokais, bet juos įmanoma pralaužti. Su tuo žemynu reikia dirbti papildomai, bet padėtį galima pataisyti.

Vėliau, energija savo žvilgsnį nukreipė į Saulės orbitą, peržvelgė planetų išsidėstymą. Planetos yra išsidėsčiusios tam tikra tvarka, kad skleistų tam tikrus energetinius virpesius. Įtakoti tų virpesių pakeitimą kiekvienos planetos yra labai sudėtinga, bet reikia dėl Žemės energetikos performavimo. Todėl Saulės sistemą turėtų pasiekti milžiniška kometa, kuri išderintų planetų judėjimą ir suformuotų tinkamas vibracijas. Gal būt, tada įvyktų Žemės drebėjimai, kurie pakoreguotų žemynų padėtį.

Savo komentarų stengiausi neįrašyti. Gal tekstas ir nerišlus, bet mintis sekė mintį, žodžiai formavosi aiškiai. Tarsi kažkas ramiai analizuotų padėtį ir garsiai išreikštų mintis. Jokių pasvarstymų, ką reikėtų daryti, kad to neįvyktų, ar gali būti kažkas kitaip – nebuvo. Tai buvo faktų pateikimas. Analizė Žemės padėties.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *