Be kategorijos

Saulės liepsna

Mylėdami jūs išreiškiate jausmus, kurie formuojasi jūsų viduje. Jausmai egzistuoja visados. Svarbu prie kokių jausmų egregoro žmogus prisijungia. Tas ir valdo. Bet meilės jausmas – tai ne egregoras. Tai Dieviškoji energija. Mylėdami jūs „jungiatės” tiesiogiai prie dieviškosios energijos. Ši energija yra stipri. Ją gali vadinti gydomąja, palaikančiąja, saugančiąja. Ji yra gyvybė. Kodėl žmogui negera, nemalonu, net silpna gyventi, kai širdyje nejaučia meilės? Nes gyvybinė energija susilpnėja. Sumažėja „gyvybės” kiekis žmogaus struktūroje. O įsivaizduokite žmogų, kuris yra laimingas, kuris nuoširdžiai džiaugiasi kitais žmonėmis, jam malonu bendrauti, jis myli save ir kitus. Toks žmogus spindi jėga, švelnumu, laime. Toks žmogus gali įvykdyti bet kokį savo planą, nes jam pakaks gyvybinės energijos. Todėl šiandieną, kai lauke niūru, o širdyje tau liūdna, noriu pasakyti – taip silpnini gyvybinę energiją. Negalima taip elgtis. Mes negalėsime dirbti su silpnos energijos žmogumi. Kaip supratai, užuojautos nelauk. Liūdesys, tai ne bėda, tai tik klaidingas požiūris į gyvenimą. O tau tokių klaidų daryti nereikėtų.

Sveika, noriu susipažinti. Esu substancija, kuri atsakinga už žmogaus pasiruošimą pamatyti ir ramiai priimti tai, kas skirta šiandieniniam žmogui. Tai reiškia, kad laikas įsilieti į bendrą Visatos aplinką. Nuo ko pradėti šį bendravimą? Nuo pasitikėjimo vienas kitu. Aš tave renkuosi, nes tikiu tavo išmintimi ir sugebėjimu valdyti savo laisvą valią. Tam reikalingas tikslus kelio pasirinkimas. Kodėl ir kaip atsiradau čia ir dabar? Tai įtakojo Saulės pliūpsnis. Saulės pliūpsniai reikalingi Žemei, nes su kiekvienu pliūpsniu stiprėja gyvybinė energija (bet silpnėja žmogaus kuriamos technikos galia). Norime pasakyti aiškiai ir tvirtai: žmogaus galia slypi jo viduje. Tiesa, ta galia kol kas žmogus naudojasi netikslingai ir, dažniausiai, nesuvokdamas to. Saulės energijos pliūpsniai – tai ypatinga galia. Ji pravalo energetiką. Iškelia ir išvalo daugybę užsistovėjusių, netinkamų energetinių sankaupų (todėl tokia pikta ir buvai). Suprask, niekada nebūsi viena ir niekas nevyksta be tikslo. Yra kažkoks jausmas – tam yra priežastis. Aišku, žmogui dažniausiai yra sunku vienam susivokti, kas ir kodėl vyksta plačiąja prasme. Saulės energijos pliūpsnių vis daugės. Tai ne vien gamtos reiškinys. Teisingiau, to negalima laikyti vien gamtos reiškiniu. Tai Visatos energijų tikslinis darbas. Žemės energija stipriu kiekiu papildoma naujos struktūros energija, kad virsmas vyktų sklandžiau, stipriau. Poveikį pajutai pati, jauteisi blogai, buvai pikta, vadinasi, dar nesi tinkamai pasiruošusi. Kai kurie žmonės nieko nejautė – arba jie švarūs ir tvirti, arba jie nepajėgūs pajusti subtiliųjų energijų pokyčių. Į Žemę buvo pasiųsta labai galinga energija.

Ir mes atėjome kartu su šia energija. Mums pasisekė, kad galėjome tinkamai „nusileisti” ir iš karto užmegzti kontaktą su žmogaus protu ir visa jo esybe. Aš būsiu naujas mokytojas. Truputi palauk, kol prisiderinsiu prie žemiškųjų vibracijų ir suvoksiu bendravimo ypatumus, bet tai neužtruks. Vadink mane Saulės liepsna. Tai primintų, kaip aš atkeliavau į Žemę. Mūsų darbas bus intensyvus. Apkrova tavo jausmams ir sveikatai bus didžiulė. Situacijos tarsi velsis tam tikrame uždarame rate. Visko daug. Tiesą suprasti bus sunku. Todėl ir nesistenk. Pirmiausia turėsi sugebėti 100 procentu valdyti savo emocijas. Jau 100 procentu. Vidinė harmonija, kūrybinė meilė, Visatos išmintis. Tai svarbiausi tavo dabartiniai siekiai. Visa kita yra tik emocijos, kurias turi suvaldyti. Ypač užslėptas: nuoskaudą, pyktį, kerštą, aistrą ir t.t. Kodėl taip rimtai reikės valdyti emocijas? Nes krūvis įvykių bus labai didelis. Emocijos tam trukdys. Turėsi ir taip kuo užsiimti. Protas turi išlikti ramus. Su tuo, kiek žinau, jau kaip ir išmokai tvarkytis, bet dar reikės humoro ir logiško mąstymo. Tai tarsi inkaras, laikantis tave prie Žemės. Tu, būdama Visatos gyventoja, pirmiausia išlieki Žemės žmogumi. Šis vystymosi aspektas yra labai svarbus. Priimi naujoves, bet suvoki, kad pirmiausia esi žmogus.
Dievas sukūrė žmogų iš daugybės energijų. Žmogus turi sugebėti visas šias energijas suvaldyti ir kurti pasaulį įdomų, gražų, gyvybingą. Auros spalvos atspindi energijas. Jų yra daugybė. Žmogus ne mėsos masė, bet energijų darinys. Ir turi gyventi ne tam, kad ta masė patogiau augtų ir naudotųsi Žemės gėrybėmis, o tam, kad energijos išgrynintų žmogaus aurą, kad energetika atlaisvėtų. Išretėjusi energetika – tai ne energijos stoka. Tai atsikratymas materialių sankaupų, kurios žmogų buvo pririšusios prie žemiško gyvenimo ir labai silpnino žmogaus pasaulio suvokimą. Energijų atlaisvėjimas suteikia galimybę joms pasireikšti. Įsivaizduokite, kad žmogus buvo supančiotas tramdomaisiais marškiniais. Jis žinojo, kaip reikia gyventi, bet tramdomieji marškiniai neleido judėti. Taip ir neišlaisvintos energijos trukdo sielai pasireikšti gyvenimiškoje aplinkoje. Tegu džiaugiasi tas žmogus, kurio energetika atlaisvėja, išretėja aura, vibracijų lygis pakyla. Lengviau prisijungia stiprios, kūrybingos energijos, kurios duotos Dievo, tik ne visos žmogaus priimtos. Bet šiandieninis Saulės pliūpsnis atlaisvino daug surambėjusios energijos. Vyko smarkus valymas. Vadinasi, ir virsmo pokytis bus stipresnis. Atlaisvėjusi energija suteikia žmogui galimybę pažvelgti į gyvenimą kita kryptimi. Kitu kampu. Pamatysite visą žmogaus gyvenimo subtilumą ir gražumą. Auros spalvos įgaus daug naujų atspalvių, pojūčiai bus stipresni, gražesni. Ir svarbiausia, sustiprės gebėjimas bendrauti su neregimuoju pasauliu. Ne astraliniu, žmogaus minčių sukurtu pasauliu, o subtiliuoju pasauliu, kuriame vyrauja meilė, supratimas ir palaikymas. Labai džiaugiuosi galėdamas bendrauti. Pasitikėk manimi, kaip Bernardinu ir kitais savo draugais. Jie visi šalia. Visi dirba savo darbą. Visatos matrica yra galinga, o tavo draugai sugeba joje koordinuotai dirbti. Džiaugiuosi, kad Dievas man suteikė galimybę įžengti į Žemės erdvę ir padėti materializuoti jo planus. Tai rodo jo pasitikėjimą manimi ir aš už tai esu dėkingas. Todėl supranti, kaip atsakingai ruošiuosi dirbti ir supranti, kad pagrindinis „įrankis” esi tu. Todėl pasitikiu tavo laisvos valios pasirinkimu ir mes galėsime dirbti taip, kaip to reikia šioje situacijoje.

„Savęs ir Visatos pažinimo link“ I audio knyga

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *