Be kategorijos

Tolimesnė pažanga neįmanoma be suvokimo savo vidinio pasaulio

     Aš esu Šviesa, visaapimanti Kūrėjo Šviesa, aš skleidžiu šviesą per save, per žmogų, per jo protą ir širdį. Pasauliai kupini įvairovės, jie kupini žinių, kupini galimybių – tad susivienykite pasauliai ir leiskime žmogui kurti taip, kaip to tikisi pats Kūrėjas.

Aš esu Šviesa, aš esu visaapimanti Kūrėjo Šviesa, aš skleidžiuosi per žmogaus kūną, sielą ir jo aukščiausiosios struktūros sąmonę – dvasią (esybę). Aš žengiu į Žemę su suformuotomis galimybėmis padėti žmogui suvokti save, išjausti save ir kurti save.

Aš žengiu į materiją iš savo subtilaus pasaulio, iš Motinos Visatos okeano ir skleidžiu šviesą bei žinią jums. Ne informacija daro stebuklus, o jūsų gebėjimas priimti šviesą daro stebuklus. Jeigu jūsų kūnai leidžia priimti Kūrėjo šviesą ir meilę, vadinasi jūsų žemiškas protas priima informaciją iš subtiliojo pasaulio. Jūsų smegenyse pradeda veikti tam tikri neuronai ir jūsų suvokimas plečiasi, jūsų vidinis regėjimas plečiasi. Vidinis regėjimas yra svarbiau už išorinį regėjimą, bet žmogus dar nelabai įvaldęs to regėjimo labai sureikšmina išorinį regėjimą. Abu regėjimai turi vienodai suteikti žinių, kokie yra pasauliai: tiek vidinis, tiek išorinis. Vidinis suvokimas turi atskleisti vidinio pasaulio paslaptis ir nuo to momento, žmogaus suvokimas apie gyvenimą keičiasi. Nes į jo gyvenimą įeina nauji gyvenimo komponentai: vidinio pasaulio suvokimas, gebėjimas jį pažinti ir jame išskleisti savo kūrybą. Vadinasi, jūs turite ne tik bendrauti su Mokytojais, jūs turite tą vidinį pasaulį pamatyti ir išmokti jame gyventi taip, kaip gyvenate materialiame pasaulyje. Ir be viso to, jūs turite mokėti apjungti abiejų pasaulių gyvenimus taip, kad nebūtų priešpriešos, o tik kūryba bendrame lauke, bendrojoje erdvėje. Logiką atmeskite. Lieka protas, kuris turi išmokti dirbti abiejuose pasauliuose. Nuo šiol daugumai žmonių gali atrodyti, kad prasidėjo visiškai nesuvokiamas etapas ir atsiranda nepasitikėjimas tuo, kas vyksta. Atsakau ramiai, aš esu šviesa ir suvokiu esmę tų procesų, kurie vyksta su jumis. Viskas labai gerai sekasi. Jūs pamažu atsilaisvinate nuo seno suvokimo blokų ir priimate nuolat kintančią realybę. Mokate priimti naujas žinias ir pritaikyti savo kasdienybėje. Virsmas keičia jūsų DNR, keičia smegenų veiklą, keičia pojūčius. Todėl nebūkite prisirišę tik prie senų, tvirtų idėjų, koks yra pasaulis. Atsilaisvinkite ir ženkite toliau, į rytdieną, į kūrybą.

Aš džiaugiuosi, galėdama su jumis susisiekti ir atiduoti dalį savęs tam, kad jūs galėtumėte lengviau atsilaisvinti nuo savo senų pažiūrų. Suvokite pasaulį kitaip. Suvokite savo gyvenimo prasmę kitaip. Atsijunkite nuo prisirišimo prie materialumo. Kiekvienam savas laikas. Buvo laikas puoselėti materialų pasaulį, dabar laikas pažinti subtilųjį pasaulį. Neprisiriškite prie nekintamų gyvenimo normų. Jos jau atgyveno savo. Tai senojo pasaulio išmintis. Ji buvo teisinga, ji dar daug kam bus teisinga ir vienintelė, bet tai nereiškia, kad ji nekinta ir kad neateina naujas laikas, naujos galimybės ir nauji siekiai. Tik tie siekiai visiškai kitokio pobūdžio nei buvo šimtus metų. Iki šiol dominavo žemiškojo pasaulio siekiai, dabar pradeda dominuoti vidinio pasaulio siekiai ir tegul būna pašlovintas žmogus, kuris jau dabar geba suvokti ir priimti naują tiesą.

Aš esu Šviesa, visaapimanti Kūrėjo Šviesa, kuri siekia jus supažindinti su jūsų pačių vidiniu pasauliu. Pamažu eisime link naujo suvokimo. Gal kai kam tai seniai priimtina, o gal kai kam tai visai nauja, bet to siekti reikia. Reikia suvokti kas yra vidinis pasaulis. Tolimesnė pažanga neįmanoma be suvokimo savo vidinio pasaulio.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *