Be kategorijos

Žmogaus tiesa turi atitikti Dievo tiesą

Zera – žmogaus tiesos atitikimo Dievo tiesai archetipo žynė.

Aš esu idėja, kuri formavo tikslų žmogaus vystymosi kelią. Šis kelias numatė visas gaires kaip žmogus gyvens Žemėje, ką jis veiks, kaip bendraus ir ką išgyvens. Žmogus Žemėje – tai ne vien kūnas materijoje. Tai dvasia, įgavusi jausmų pažinimo formą – sielą ir žemiškąjį kūną su galimybe realizuoti atėjusias idėjas iš dvasios plano.

Jūs suvokite, kad Žemė buvo suformuota tam, kad joje, kaip vienoje iš galimų materijų, galėtų įsitvirtinti idėjos iš dvasios plano. Tame plane yra milijardų milijardai idėjų. Jos formuojasi, skaidosi, apsijungia ir trokšta išraiškos. Todėl buvo formuojama materija – Žemė ir suformuojamas instrumentas dvasiai veikti – žmogus.

Neprisiriškite prie Atlantidos ar kitų žemynų. Viskas kartojasi ir klaidos daromos tos pačios. Atlantidoje vystėsi daugybę archetipų. Jie tvirtinosi įsikūnijimuose, formavosi pačiose įvairiausiose išraiškose. Tie archetipai veikia ir dabar, bet jie labai apriboti žmogaus žemiškosios sąmonės. Tiesiog žemi virpesiai neleidžia atsiskleisti idėjoms, kurios nuolat egzistavo ir egzistuoja žmogaus sąmonės lauke. Tik viskas turi  užsifiksuoti žmonių kolektyvinėje sąmonėje. Archetipai, tai idėjos, kurios turi įsitvirtinti kolektyvinėje sąmonėje. Bet dabartinė kolektyvinė sąmonė tiek apribota negatyvumo, kad nepajėgia į save priimti tam tikrų archetipų kaip idėjos, ką jau kalbėti apie tų idėjų įtvirtinimą gyvenime.

Kai žmogaus sąmonė bunda, ji pajėgi suvokti savo aukštesniosios sąmonės dalį. Gali apčiuopti tam tikras tiesas. Bet norint įtvirtinti archetipą, reikalinga bendruomenė, kuri pajėgtų įtvirtinti idėją bendroje kolektyvinėje sąmonėje. Jūsų bendruomenė suformavo tokio aukšto pobūdžio kolektyvinės sąmonės srautą, kad yra pajėgi įtraukti archetipą, kilusį iš aukštųjų planų ir buvusį aktyvų Atlantidoje: žmogaus tiesa turi atitikti Dievo tiesą.

Apie Atlantidos žynius plačiau paskaitykite https://gyvenimokeliu.wordpress.com/

 

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *