Be kategorijos

Žmogus – Kūrėjas

Aš – tai Tu iš tavo naujai suformuotos praeities. Gyvenimas yra iliuzija, todėl tu gali keisti praeitį ir ateitį. Žinoma, to negalima atlikti pasitelkus logiką ar magijos žinias. Čia subtiliųjų energijų pagalba atliekami procesai. Žmogus viską formuoja savo mintimis: užslėptomis, atviromis, suprastomis, neapčiuopiamomis. Kokios mintys – toks ir gyvenimas. O mintis galima keisti tiek dabarties, tiek praeities. Darydama seansą tu supratai, kad subtiliojo kūno energetiką sudaro visų gyvenimų atsiminimai. Visų gyvenimų mintys, emocijos, net prisirišimai. Ir visa tai daro įtaką dabartinei žmogaus elgsenai, potyriams. Žmogus gali labai norėti kažką pakeisti savyje – bet tai ne jo jėgoms, jeigu tai ateina iš subtiliojo pasaulio. Įvairūs prisirišimai, skausmingi ir emocingi išgyvenimai dažnai pereina į subtiliojo pasaulio lygmenį ir ten jie išlieka. Kai kas padeda žmogui vystytis, kai kas kenkia. Bet žmogui vystytis labiausiai padeda atsivėrimas Dievo valiai. Pasitikėjimas, siekimas suprasti jo valią, siekimas išmokti pažinti save, pažinti kitą. Šie siekiai labiausiai padeda žmogui tobulėti. Atsiradę siekiai – tai tarsi vartai į subtilųjį pasaulį. Yra daug niuansų, kas trukdo pereiti šiuos vartus, bet pirmiausia, tie vartai turi būti atverti. Išreikštas siekis pažinti pasaulį: aplinkinį ir, svarbiausia, vidinį.

Žmogaus energetika išlaiko atmintį. Išlaiko atmintį jo suformavimo momento. Atmintį to, ką į žmogaus struktūrą įdėjo Kūrėjas. Toliau, žmogus gyvendamas materijoje, formuoja ir išskleidžia tam tikras energijas. Kurios yra stipresnės, paremtos žmogaus širdimi ir protu, tai išlieka energetikoje, kaip atmintis. Nors tai gali būti ir neteisingi variantai, bet išlieka viskas, į ką žmogus labai rimtai sureaguoja. Išlieka prisirišimai, išlieka įvykiai, išlieka nuoskaudos ir džiaugsmas. Išlieka viskas, į ką žmogus savo širdimi ir protu rimtai reagavo gyvendamas Žemėje. Atmintyje išlieka tam tikri kolektyvinės sąmonės įspaudai: vertybės, nuostatos, siekiai. Kai žmogus gimsta, jo atmintis užsiblokuoja. Nes žmogus nesugeba ramiai priimti sprendimus, kurie liečia jį patį. Žmogus nesugeba teisingai įvertinti savo poelgių, savo požiūrio. Ir ne todėl, kad kvailas būtų, o todėl, kad jis neturi galimybės viską tiksliai suprasti. Suprasti savo gyvenimo eigą nuo jo sukūrimo momento iki dabarties momento. Bet žmogaus vystymasis vyksta pagal Dievo planą. Žmogus gyvena, formuoja savo vertybes, jų laikosi (arba nesilaiko), kuria karmą arba ją mažina, bet viską suvokia tik to gyvenimo ribose. Bet žmogus yra vientisa struktūra nuo prasidėjimo iki dabarties momento. Vientisa struktūra. Tik kiekvienas įsikūnijimas tą struktūrą pakoreguoja: įneša naujumo (nesvarbu gero ar blogo), kai kada pavyksta pataisyti praėjusių gyvenimų klaidas ir iš tos struktūros išsitrina klaidingi sprendimai. Struktūra atlaisvėja, žmogaus sąmoningumas plečiasi. Su lyg kiekvienu atlaisvėjimu, karmos atidirbimu – sąmoningumas plečiasi. Juo didesnis sąmoningumas, juo daugiau galimybių tą struktūrą išvalyti. Tai nevyksta vien techniškai seansų metu. Pagrindinai, tai žmogus pakartotinai išgyvena situacijas, kurias turi tinkamai išgyventi, turi priimti teisingus sprendimus. Jeigu jam tai pavyksta, tai struktūra išsivalo. Retais atvejais yra valoma subtiliojo pasaulio energetika seansų metu. Bet dažniausiai tokiu atveju yra išvalomos „nuosėdos“. Kai žmogus išgyvena jam skirtas situacijas, jis subrendo, atidirbo karmą – tai iš jo subtiliojo pasaulio energetikos išsivalo „dėmė“. Gali likti nuosėdos, kurios per ilgą laiką ir pakartotinus išbandymus – išsivalo visiškai. Seansų metu išvalomos nuosėdos, kad procesai greičiau vyktų. Kai išsivalo vienos dėmės, išryškėja kitos. Ir vėl nauji išbandymai žmogui.

Labai svarbu turėti subtiliojo pasaulio struktūrą švarią, be dėmių. Dėmės trukdo aiškiai priimti informaciją ir energiją iš aukštesnio energetinio lygmens. Jei žmogaus subtiliojo pasaulio struktūra išvalyta, tai ji lengvai prisipildo Visatos siųstos subtiliosios energijos. Žmogus tampa kūrėju. Kūrėju savo gyvenimo. Kūrėjas mato viziją, mato tikslą, mato galimybes ir sprendimų variantus. Jis renkasi kaip viską geriau padaryti, kad siekis būstų tinkamai įgyvendintas ir padėti kitiems žmonėms. Formuoja savo gyvenimą ne vien pagal savo norus. Formuoja gyvenimą, atsižvelgdamas į aplinkinių žmonių tobulėjimo galimybes, į tinkamą Žemės vystymosi eigą, į subtiliojo pasaulio pamokymus, į siekį įsilieti į Visatos gyvenimą. Žmogus  – kūrėjas turi aiškiai mąstyti. Jo sąmoningumas turi būti prasiplėtęs. Žmogus – kūrėjas gali vertinti savo padėtį, savo elgesį ir tinkamai priimti sprendimus. Jo sprendimai nebus subjektyvūs. Bus objektyvūs visos Visatos atžvilgiu. Paprasto žmogaus atžvilgiu jie gali pasirodyti kvaili ir beverčiai, ar net netikslingi. Todėl žmogus – kūrėjas remiasi savo intuicija, savo įžvalga. Jis nesiremia kitų žmonių nuomone, nors visados atsižvelgs į tai, kad jo sprendimai atneštų naudą ir visuomenei. Žmogaus – kūrėjo subtiliojo kūno energetika susilieja su materialiojo kūno energetika. Atgyja atmintis. Praeities atmintis: atmintis žmogiškoji ir atmintis iš subtiliojo pasaulio lygmens. Žemės sukūrimo atmintis. Apie Visatos atmintį dar sudėtinga kalbėti.

Aš – tavoji praeitis, beldžiuosi į tave. Kalbinu tave, bet tu turi išmokti mane ne tik išgirsti, bet ir išjausti. Mes neturime būti dvi atskiros dalys. Nes esi tu ir esu aš iš praėjusios sukurtos praeities. Bet tu gyvenai daugybę gyvenimų, vadinasi praeities atminčių yra daug. Turi priimti mane ramiai, leisti įsilieti į tavo gyvenseną, mąstyseną. Aš, tavoji praeities atmintis, siekiu pažadinti likusias atmintis ir tikiuosi, kad tu tai priimsi ramiai. Gal būt, kai kam tai pasirodys per didelė mistika, bet kiekvieno valia mąstyti savaip, formuoti savo tiesą. O Tiesa yra tokia: žmogaus subtilusis kūnas sudarytas iš praeities atminties. Iš širdies ir proto vientisos veiklos. Ir ta atmintis bunda. Beldžiasi per sapnus, beldžiasi per intuiciją, beldžiasi per sąmoningumą.

Aš, tavosios praeities atmintis. Aš labai mylėjau žmones, didžiavausi galėdama būti žmogumi, galėdama įsikūnyti Žemėje ir vykdyti Didžiojo Kūrėjo siekius.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *