Blavatskaja

Asmeniškumo nebėra

Blavackaja.

Gyvenimas kupinas netikėtumų, kol jį vertini iš žmogaus pozicijų. Riboto sąmoningumo, sukaustyto blokų žmogaus sąmoningumo. Bet, ateina laikas, kai įsikūnijusi siela pradeda įgyvendinti savo kelią. Pagrindinį savo įsikūnijimų kelią. Šis kelias prasidėjo ir tau. Tu klausei, kaip reikia išgyventi pasiuntiniui, kurio įsikūnijimą sudaro tik 20 proc. esybės ir 80 proc. didžiosios energijos? Toks kelias buvo ir mano. Labai sudėtinga perduoti žmonijai žinią, kurią iš principo buvo sunkiai suvokiama, o ją dar reikėjo užkoduoti, kad ja nepasinaudotų tamsiosios jėgos. Tavo kelias, gal ir panašus į mano, bet kitoks. Kai Pakylėtieji Valdovai nusprendžia savo energiją išskleisti materialioje erdvėje, siela tam paklūsta. Kai energiją išskleisti susiruošia Didysis Buda, tam paklūsta ir esybė. Šiuo metu tavo esybė atsivėrė didžiajai energijai.

Kiekvienas žmogaus įsikūnijimas siekia atsiverti esybei. Bet dar svarbesnė užduotis, tai esybės atsivėrimas didžiajai energijai. Tu paklūsti aukščiausiai valiai. Mano gyvenimas taip pat buvo visiškas atsidavimas Aukščiausiajai Valiai. Pamiršk savo siekius, savo malonumą gyventi. Viskas nebeturi prasmės. Suprask, atėjo laikas nulenkti galvą prieš Dievą. Tu bendrausi, teisingiau, per tave su žmonija bendraus Dievas. Jis pasirinko formą – Viešpats Maitrėjos energiją. Vadinasi, tavo tikslas bus perduoti šią energiją, perduoti mokymą kaip eiti Dieviškosios Tiesos link.

Kelias sunkus bus tol, kol mąstysi asmeniškai, kaip Violeta. Kai mąstysi, kaip Maitrėja, viską suprasi ir viską atskleisi kitiems. Nesvarbu, kiek bus pasekėjų, svarbu išreikšti tą energiją, kuri tavyje susiformavo. Visiškai nebėra tavo siekių, nebėra tavo buvusių įsikūnijimų karmos. Supranti, ką reiškia, kai tavojoje sandaroje lieka tik 20 proc. visos esybės sandaros. Tavo dabartinio asmeniškumo joje praktiškai nebelieka. Kol kas tu dar jausi asmeniškumą. Bet su laiku, tai išnyks. Prie to turėsi prisiderinti ne tik tu pati, bet ir aplinkiniai. Tu priklausai žmonijai. Dievas suformavo energiją ir ją atskleidė per tavo įsikūnijimą. Ši energija pradės „veikti“. Nepasiruošusiems aplinkiniams bus sunku. O tu savyje ištrink asmeniškumą: aš bijau, aš negaliu, aš noriu… Nebėra žodžio „Aš“. Tu pradedi įgyvendinti didįjį žmogaus kelią. Šį kelią aš praėjau, todėl su tavimi ir kalbuosi. Kalbuosi tam, kad neužblokuotum to, kas vyksta, kad atsipalaiduotum ir keistum savo gyvenimą taip, kaip lieps Maitrėjos energija.

Šiandieną, Viešpats Maitrėja išskleidė savo energiją per tavo kūną. Tu žinai, ką tai reiškia. Supranti svarbą ir to užtenka. Aš pas tave dar ateisiu. Kol kas trūksta energijos, nes tai mano pirmieji kontaktai. Sėkmės tau.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *