Blavatskaja

Matysite ne formą, o esmę

Aš toliau kalbėsiu apie visatą. Gyvenimas, kuris vyksta visatoje yra panašus į gyvenimą Žemėje. Čia tos pačios sąlygos ir tos pačios taisyklės: reikia gerbti viską, kas egzistuoja šiame gyvenime. Pagarba padės tinkamai suprasti kitus. Jeigu tu negerbsi kitų, tai tu nepajėgsi jų išgirsti. Kaip gali įvykti pokalbis, jeigu tu jo negirdi. Gal ir girdėsi, bet nesuprasi apie ką jis kalba. jeigu negerbsi kito, tai tu nepriimsi jo pateikiamos informacijos. Arba ją suprasi iš savų pozicijų. Ir tai bus neteisingai išgirsta informacija. Jūsų gyvenimo pozicija negali trukdyti jums vystytis. Būtybė, kuri neturi tolerancijos, negalės priimti labai svarbios informacijos ir negalės teisingai vystytis. Pagalvokite apie tai, prieš pradėdami kalbėtis su mumis. Jeigu jums neįdomus mūsų mokslas, tai mes jums ir nepadėsime. Jeigu nori suprasti kažką naują, reikia stengtis suprasti kitą, nes jis mąsto kitaip. Taip gali vystytis tavasis supratimas. Jeigu tu visados ir viską vertinsi tik iš savo pozicijų, tai tau nepavyks suprasti tai kas nauja. Tau nepavyks priimti informacijos ne tik apie save, bet ir apie visatą. Kaip mums jus supažindinti su visatos gyvenimu, jeigu jums trūksta tolerancijos, jeigu jūs nenorite atsiverti ir priimti kitokios informacijos. Protu suvokiate, kad gal ir norėtumėte žinoti, kaip ten yra, bet į savo gyvenimą naujos idėjos įleisti nenorite. Ir kam mums kalbėti apie visatą, jeigu jūs nepriimate idėjos, kad gyventi reikia kitaip, nei dabar. Mums nėra apie ką kalbėti, jeigu jūs neįsileidžiate naujos informacijos į savo gyvenimą. Mūsų informacija – tai ne romanas. Neužtenka jos tik perskaityti. Ją reikia išgyventi. Ir jeigu to nedarote – tai aš su jumis nekalbėsiu. Ir perskaitę nieko nesuprasite, nes aš jūsų sąmonei neatversiu pagrindinės informacijos.

Bet su tais, kurie ne tik pasiruošę priimti energiją, bet ir teisingai ją naudoti, tai su tais aš bendrausiu. Anksčiau to nebuvo, bet dabar vieniems informacija iš karto blokuosis jo sąmonėje, o kiti viską gerai supras. Ir jeigu tu, skaitytojau, nesupranti apie ką aš kalbu, tai pagalvok ar teisingai naudojiesi gaunama energija ir informacija. Ar tu ja pasidalini su kitais ar naudoji tik savo malonumui. Informacija blokuosis iš karto, jei tik neteisingai ją įtvirtinsi savo gyvenime. Jums atrodys, kad vienu momentu viską puikiai suprantate, o kitu momentu, nieko nesuprantate. Tai įvyks iš karto, kai tik pajusime, kad energiją ir informaciją naudojatės egoistiniams tikslams. Dievo energija duodama dėl vystymosi. Dėl  žmogaus proto vystymosi, dėl vystymosi jūsų pasaulio su teisingomis tendencijomis.

Visata nori jus įsileisti į savo visuomenę, bet jūs turite tam pasiruošti. Jeigu jums kalbėsime apie gyvenimą visatoje, vadinasi mes jus leidžiame į ją įeiti su savo protu, su savo jausmais, savo mintimis. Jūs negalite pakenkti visatai. Mano informacija padės jums įeiti į visatą, bet jūs privalote labai atsakingai stebėti savo gyvenimo būdą, savo suvokimą.

Man labai norisi, kad jūs pas mus ateitumėte su savo protu, su savo minčių jėga, su savo energija. Galinga jėga yra žmogiškasis protas, bet jūs kol kas apie tai negalvojate ir nesuprantate jos reikšmingumo ir jėgos. Visata laukia žmogiškojo proto atėjimo į savo erdvę, nes jo kūrybinė energija gali suformuoti naujus ryšius su kitais pasauliais. Kada jūs pajausite mąstymo jėgą savame pasaulyje, jūs suprasite, kaip ši jėga galės dirbti visatos erdvėje. Jūs turite išmokti gyventi vidinį gyvenimą Žemėje. Šis gyvenimas yra visai kitokios kokybės. Visas gyvenimas vystysis kitaip. Jūs suprasite kitą žmogų iš pirmos akimirkos. Jūs suprasite ką jis gali ir ko negali, ko jis nori ir ką jis sugeba. Tu iš karto žinosi, ar gali su juo bendrauti, ar bus naudos  iš jūsų bendravimo aplinkiniams ar nebus. Eikvoti energijos be tikslo nebus galima. Arba tu su kitu žmogumi kuri gėrį, arba visai su juo nebendrauji. Jūs kitaip suvoksite aplinkinį pasaulį. Jis nebus toks tvirtas ir matymas bus kitoks. Matysite ne formą, o esmę.  Tavo žvilgsnis įeis į vidų. Ne organus matysite, o žmogiškąją esmę. Ir tavo suvokimas apie žmogaus gyvenimą taps visai kitokiu. Santykis su mirtimi ir gimimu bus kitoks. Kitaip žmogus įeis į Žemę ir kitaip iš jos išeis. Bus laikas, kada daugiau nebebus vaikų ir senų žmonių. Bus sąmoningi žmonės, kurie galės bendrauti su visais pasauliais. Asmenybę sudarys galingas protas ir energetinė forma. Daugiau nebebus egoistinės struktūros.

Aš kalbu apie žmogaus gyvenimą visatoje. Toks gyvenimas bus, kai mes jus įleisime į savo erdvę. Bet kol kas reikia pereiti daug išbandymų. Reikia kitaip priimti savo gyvenimą, reikia saugoti dieviškąją energiją, o tai reiškia, kad negalima jos pasilikti tik sau ir negalima jos atiduoti tiems, kurie jos nevertina.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *