Blavatskaja

Praeitis svarbi tik tada, jeigu ten yra tiesa

Pakalbėkime apie ryšį, apie tai, kaip vyksta mūsų pokalbis. Mes galime įeiti į tavo energetinį lauką, kuriame yra visa tavo informacija. Kiekvienas žmogus ir pats mąsto, ir į savo lauką priima kito žmogaus mintis. Tai mąstymo laukas. Tame lauke užkoduota visa informacija tavo mąstymo: apie ką tu galvojai, ką esi girdėjusi, mačiusi, skaičiusi. Visa informacija, netgi ta, kurios tu neįsisąmoninai, kai ją girdėjai. Tame lauke yra informacija ir iš kitų laikų, kada tu gyvenai Žemėje. Informacija susideda pagal kodus. Mes galime suprasti, kokią informaciją tu priimi, o kokios nepriimi. Mes žinome tavo galimybes priimti informaciją. Vieną informaciją tu priimi lengvai, o kitą sunkiai.  Sunkiai priimi tą informaciją, kurios kodo nėra tavo lauke, tada nėra sąskambio su tavo protu. Mes juk ir kalbėjome, kad turi dirbti su tuo, kad kaip galima daugiau būtų suderinamumo tavo mąstymo su aukštesniosiomis jėgomis. Vadinasi, privalai priimti informaciją ir taip  praplėsti savo protą. Bet mes nenorime, kad skaitytum kitas knygas, nes tai trukdytų rasti sąskambį su aukščiausiąja jėga. Naują informaciją patalpinti į žmogaus energetinį lauką labai sunku, bet, žinoma, įmanoma.

Kai mes pasiunčiame informaciją į tavo energetinį lauką, tai ji ir tvirtinasi tik tame lauke, bet kai tu ją užrašai, tada ji pradeda veikti tavo protą. Ji neprapuola tik energetiniame lauke, ji įsilieja į tavo protą. Prisiminti informaciją iš praeitų gyvenimų tu negali, nes jos nėra tavo prote (ji yra tik informaciniame lauke). Yra metodų kaip šią informaciją prisiminti, bet mes apie tai nekalbėsime, nes tai yra nesvarbu. Praeitis svarbi tik tada, jeigu ten yra tiesa. Per žmogaus praeityje yra labai mažai tiesos. O mes norime duoti naują informaciją apie Tiesą. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, apie ką mes kalbėsime, o ne į tai, kas buvo praeityje.

Tavo mąstymas duos naudą tik tada, kai tu galvosi apie visatą. Kita informacija neturi reikšmės. Tikriausiai nesupratai apie ką kalbu: tavo protas gali priimti naują informaciją ir formuoti informacinį kodą, kuris įsilies į kolektyvinę sąmonę.

Kiekvienas žmogus turi galimybę veikti materialiniame plane. Jis mąsto, jis veikia. Kiekviena mintis, kiekvienas žodis pasilieka jo energetiniame lauke. Ir kai mes kreipiamės į žmones, mes matome visus jo veiksmus. Ir mes žinome, kaip tas žmogus gali elgtis toliau. Mes negalime dirbti su tais žmonėmis, kuriais nepasitikime. Ką pajėgia žmogus, mes ir taip suprantame, bet kaip jis išreikš savo supratimą ir kaip jis elgsis ateityje, mes galime tik prognozuoti. Kada mes žinome, ką pajėgia žmogus ir kaip jis gali elgtis ateityje, tik tada pradedame su juo dirbti arba nedirbti. Daugelis žmonių siekia atsijungti nuo praeities, bet ne visiems išeina. Mes negalime kalbėtis su tais, kurie neatsijungia nuo praeities, nes jie nepajėgia priimti naujos informacijos. Norite gyventi pagal senovę – tai ir gyvenkite. Bet ne visa senoji tiesa bus reikalinga, formuojant pasaulį: tiek žmonijos, tiek visatos.

Aš norėčiau pakalbėti apie kai ką kita. Man teko daug kentėti, nes žmonės netikėjo tuo, apie ką aš kalbėjau. Bet prisimink, tau negalima galvoti kaip žmogui priimtina. Tau visai nereikėtų jaudintis ar priims „tavo“ informaciją kiti ar nepriims. Bus tokių žmonių, kurie sakys, kad tu gauni klaidingą informaciją. Neklausyk jų. Jeigu aš, Blavatskaja, kalbu su tavimi, vadinasi tai tiesa. Ir jeigu tu tai priimsi kaip tiesą, tada mes galėsime padaryti daug gero tiek tiems kurie tiki mumis, tiek tiems, kurie netiki mūsų žodžiu.

Su tavimi kalbėjo arkangelai, kalbėjo ir toliau kalbės jėgos aukščiausiojo proto. Kokią formą jie pasirinks, kad galėtų su tavimi bendrauti, tai jų reikalas. Tavo – viską užrašyti ir duoti paskaityti tiems, kurie ieško informacijos. Aš kalbuosi su tavimi. bet žinok, kad daugelis kitų energijų dirba su tavimi, kad apsaugotų nuo pavojų tiek ateinančių iš materialiojo, tiek iš nematerialiojo pasaulio.

Arkangelai labai daug dirba su tavo grupe. Aš noriu pasakyti, kai su tavimi kalbuosi, nereiškia kad kitos jėgos su tavimi nedirba. Kad tu galėtum pamatyti ir suprasti, kiek jėgų dirba su tavimi…

Tu – tai taškas, per kurį iki žmonių sąmonės galima nuleisti visatos tiesą. Yra didžiulė sistema, kuri dirba dėl informacijos perdavimo iki tavo ir kitų žmonių sąmoningumo.

Aš dirbau kitaip, bet vis tiek buvo sunku. Tavo kelias ne tik priimti energiją ar informaciją iš visos visatos, bet įtalpinti į žmonių energetinį lauką naują energiją. Energiją, kuri atvers ryšius su kitais pasauliais.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *