Blavatskaja

Žmogaus formuojama jėga

Kiekviena naujiena, kurią norėčiau perduoti jums yra blokuojama iš erdvės. Bet vis tik aš mėginsiu su jumis pakalbėti. Kada Dievas sukūrė žmogų, tai į jo fizinį kūną atėjo dvasia. Dvasia – tai savarankiška energija, kuri gavo savo sąmonę. Pradžioje susiformavo energetinė struktūra iš labai aukštų vibracijų. Ši struktūra negalėjo gyventi Žemėje. Bet ji galėjo suprasti ir susilieti su didžiąja  Išmintimi. Ši struktūra gavo nurodymą – formuoti atskirą nuo bendrosios erdvės, gyvenimą Žemėje.

Visatoje egzistuoja Išmintis aukščiausiosios sąmonės ir ji apima visų, visatoje egzistuojančių gyvybių, protą. Nėra nei vieno pasaulio, kuris nepaklustų idėjai visa apimančios Išminties. Aukščiausiosios sąmonės energija turi galimybę formuoti gyvas būtybes, kurios galėtų savarankiškai formuoti savo pasaulį ir perdirbti dieviškąją energiją, kurią su galinga jėga gražintų į visatą. Žmogus, kaip ir kitos būtybės, turi savo atskirą vietą erdvėje, kur gali plėtoti ir ugdyti dieviškąją energiją. Žmogus priima dieviškąją energiją, perleidžia ją per savo širdį ir protą, ir šią energiją su didžiule jėga, grąžina atgal į visatą. Kada žmogus sukuria energiją aukščiausios kokybės, aukščiausių vibracijų, tada bendroji erdvė iš Žemės gauna galingą jėgą. Ir ta jėga padeda vystytis kitiems pasauliams. Bet, kai žmogus įgijo individualumą, jo jėga tapo silpnesnė, bet vis tik ji galėjo formuoti minties energiją, kuri pakildavo aukštai į bendrąją erdvę. Ši energija plėtojosi erdvėje ir padėjo vystytis kitiems pasauliams.

Ir dabar tai įmanoma padaryti. Problema tik, kad žmogaus  energetinė jėga yra silpna. Bet taip neturėtų būti. Visa galinčios jėgos stengiasi padėti visiems, kurie turi galimybę suteikti jėgos savo minčiai.

Kaip tai padaryti – tai jau naujas mokymas. Niekada nesakykite, kad negalite suprasti pagrindinės žmogaus gyvenimo idėjos. Viską galite suprasti. Bet apie tai reikia mąstyti. Reikia atkreipti dėmesį apie ką mes kalbame ir ką jums reikia daryti. Pirmiausia išmokite savo energetinį lauką atlaisvinti, kad ten galėtumėte patalpinti naują energiją, naują šiandieniniam žmogui. Kažkada žmogus valdė galingas energijas. Jos buvo aukštų vibracijų, todėl dabar reikia gyventi taip, kad jūsų supratimas priimtų informaciją iš aukščiausio lygmens. Iš to lygmens kalbu ir aš, tik perduoti visą informaciją kol kas yra sudėtinga, reikia daryti technines korekcijas kontaktuotojo lauke.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *