Buda

Dievo ląstelė

Viešpats Dievas nori, kad žmogus pagaliau suvoktų savo vertę ir galėtų tinkamai save išreikšti. Dievo energijos ląstelės įeina į žmogaus energetinio lauko struktūrą. Šios ląstelės skleidžia virpesius. Jos kontaktuoja su aplinka. Dievas save išskleidžia per šias savo ląsteles.

Vyksta amžinasis ratas. Dievas skleidžia savo sąmoningumą ir savo gyvybingumą per ląsteles. Tuo tarpu taip save sustiprindamas ir save papildydamas. Kiekviena Dievo ląstelė save išreiškia pagal tam tikrą programą. Yra nustatytas ląstelių skleidžiamos energijos intensyvumas. Juo struktūra sąmoningesnė – juo virpėjimas intensyvesnis, subtilesnis ir galingesnis. Išraiška prasideda nuo materialumo. Grubaus, kieto materialumo. Bet ji išsireiškia vis subtiliau, taip formuodama Dievo išraišką per materialumą. Yra milijonai struktūrų per kuriuos Dievas save išreiškia. Viskas yra Dievas. Tai Aukščiausia Sąmonė ir ji egzistuoja tik galėdama save išreikšti per materialumą. Turi vykti išraiškos procesas, nes taip juda gyvybinė energija. Kiekviena materiali struktūra turi savo išraiškos variantą, savo siekius.

Žemė ir žmogus turi savo programą. Tai pakankamai materiali išraiška, bet ji pradeda laisvėti. Kiekviena struktūra turi savo vystymosi programą. Tik vykstant vystymosi procesui – egzistuoja Visata. Nebūtų virsmo – būtų tuštuma. Energijos nejudėtų. Vadinasi nulis. Egzistencijos nėra. Juo sėkmingiau virsmas vyksta, tuo gyvybingesnė Visata. Cirkuliuoja energijos visoje Visatoje. Jeigu kuri nors struktūra pradeda nykti dėl energijos negaminimo – tai silpsta visa Visata. Iki tam tikro momento yra galimybė išsaugoti struktūrą, ją pamaitinant bendrąja energija, sukaupta kitų pasaulių atstovų. Bet, jeigu pažangos nesimato, tada tas pasaulis sunyksta ir padaro didžiulę žalą bendrajai erdvei. Atsiranda tuštuma. Tuštuma, tai vieta, kurioje necirkuliuoja energija. Tokių vietovių Visatoje yra nemažai. Jos išlieka sunaikintos materijos vietoje, tai yra, konkrečioje elipsėje, neišsisklaido aplinkoje. Bet atgaivinti šioje vietoje gyvybę yra labai sunku. Reikia daug sąnaudų. Kol kas bendrojoje erdvėje nėra tiek daug tuštumų, kad keltų grėsmę visai Visatai. Į tas tuštumas dar nereaguojama. Stengiamasi paduoti energiją tiems pasauliams, kurie galėtų sparčiau vystytis ir pamaitinti bendrąją erdvę gyvybine energija. Vienas iš dabartinių tikslų – paspartinti žmonijos vystymosi eigą. Žmogus, tikintis Dievu, turi potencialo suformuoti ir išskleisti gyvybinę energiją aukštos kokybės.

Aš, Buda, formuojantis besikeičiančio pasaulio struktūrą, žengiu į jūsų elipsę tam, kad performuočiau energetinę žmogaus struktūrą galingesniam vystymosi šuoliui. Jūs turite potencialo išskleisti Dievo energiją daug galingiau ir ryškiau. Jūs turite galimybę formuoti ne tik savo pasaulį, bet ir suteikti jėgos bendrajai erdvei. Gyvybinė energija yra gydančioji energija. Ji apvalo visą Visatą, papildo energija nusilpusius objektus, sustiprina Visatą. Penkiamačio suvokimo struktūra yra galinga. Ji išeina iš savo elipsės ribų. Jos minties energija juda daug rimtesniame lygmenyje.

Prisimeni, tau sakė – pamiršk, kad esi žmogus. Pamiršk viską, kas susieta su žmogaus praeitimi, siekiais, vertybėmis. Žmogus yra trimatė struktūra. Norint perkelti savo sąmoningumą į daug aukštesnį vibracijų lygmenį – teks labai rimtai padirbėti su savo ribotu sąmoningumu. Ir su kūno ląstelių energijos pralaidumu. Jūsų kūnas kol kas nėra pralaidus aukštų virpesių energijai, tokiai, kuri egzistuoja penktos dimensijos struktūroje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *