Džval Kulas

Jūsų valia rinktis religijas ir mokymo kelius

Džval Kulas.

Kiekvienas žmogus ieško savo kelio į pažinimą. Ir tas kelias turi būti paremtas Kūrėjo šviesa. Pasaulis yra įvairus, tikėjimo formų yra daug, mokymo formų dar daugiau, kaip žmogui susigaudyti kas teisinga, o kas veda į apgaulę? Kas gali pasakyti kuri tikėjimo ar mokymo forma yra pati teisingiausia? Tai gali atsakyti tik jūsų širdis ir jūsų vidinis žinojimas, kad būtent ta tikėjimo ar mokymo forma leidžia labiausiai priartėti prie Dievo. Kiekvienas žmogus skirtinguose mokymuose turi gauti tą patį džiaugsmą – Dievo meilės ir išminties išjautimą. Ramybę ir palaimą. Jeigu tu tai gauni, tai tavo pasirinkta tikėjimo ar mokymo forma yra teisinga, tu sugebi gyventi Dieviškoje palaimoje ir tas kelias yra teisingas. Svarbu, kad bet kuri forma tave atvestų prie vidinio pajautimo kas yra Dievo meilė.

Aš, Džval Kulas, labai džiaugiuosi, kad per šią mokymo kryptį, per šiuos priimamus laiškus, žmonės atsiveria Dievui, atsiveria pažinimui. Gal tai dar nėra iki galo tobula, bet ėjimas link to duoda gražius rezultatus. Kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkime eiti toliau tuo keliu ar pasirinkti kitą kelią. Nepamirškite, jūs gyvenote pačiose įvairiausiose sąlygose, jūsų įsikūnijimai paliko daug informacijos jūsų energetiniuose – informaciniuose laukuose. Jūsų pažiūros gali keistis, gali suaktyvėti tam tikri prisirišimai ir jūs galite ieškotis kitų kelių tobulėjimui. Viskas, kas tikra veda į vieną. Į Kūrėjo pažinimą, į savęs pažinimą. Ir jums yra būtini tie keliai, kuriuos jūs pasirenkate, kad atidirbtumėte karmą, kad išgyventumėte situacijas, kurių nemokėjote išgyventi savo laiku. Jūs klysite ir vėl ieškosite tiesos. Bet vis tik džiaugiuosi, kad vienas kelias, kuriuo galite drąsiai žengti, duotas per šį mokymą. Ne taip svarbu, koks tas žmogus, kuris priima šiuos mokymus (nes dabar į tą būrį įsilieja vis daugiau žmonių), kiek svarbu kaip tą tiesą išgyvenate patys savo širdyje. Svarbu, kaip šis mokymas padeda atrasti Dievą jums patiems savo širdyse. O čia jau mes matome, kokie nuostabūs rezultatai pasiekiami, kai jūs įsigilinate į tą mokymą ir keičiate savo charakterį, savo gyvenimo būdą, savo vertybes. Kai jūs atsiveriate Dievo šviesai, meilei, išminčiai. Tai yra svarbiausia. Todėl sakau visiems, kurie abejojate ar teisingas šis mokymas ar ne: mokymas duotas tam, kad jūs įsileistumėte Dievo šviesą į save. Jeigu jums tai nepavyksta, tai šis mokymas gal jums ir netinka, gal jums kiti keliai labiau padės, o gal jūsų žemiškoji sąmonė dar labai ribota ir to mokymo nesuvokiate. Ar galite teisingai atsakyti į šį klausimą? Ne, negalite, todėl ir negalite vertinti ar tas mokymas teisingas ar ne. Lieka pasikliauti Dievu ir stebėti, kokią pažangą padarėte eidami tuo mokymu. Niekas negali jums įrodyti, kad Dievas egzistuoja, kaip niekas jums neįrodys, kad šis mokymas teisingas. Tiesiog ieškokite Dievo savo širdyje ir pasikliaukite vidiniu savo balsu.

Aš esu Džval Kulas, jūs galėjote mane išgirsti, galėjote ir neišgirsti. O jeigu išgirdote ir tikite manimi, tai tikite ir tais, kurie kalba per šiuos laiškus jums.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *