El Morija

Kas didžiausias jūsų priešas?

Būkite tvirti savo tikėjime. Tikėjime gėriu, meile, viltimi. Tik išlaikydami tvirtą tikėjimą jūs įveiksite visas negandas, kurios užgriuvo jus jūsų kasdienybėje. Tik tvirtai tikint pačiomis geriausiomis vertybėmis, jų jėga visiškai pasitikint, jūs galėsite įveikti savo skausmą, savo problemą. Nugalėkite mylėdami.

Nugalėkite savo negandas mylėdami. Mylėdami Dievą, mylėdami laimę, džiaugsmą. Tai sinonimas aukštų vibracijų jausmų. O tai, kas aukštų vibracijų – tai sudegina žemų vibracijų problemas. Paprasčiausiai sakant, vienintelis vaistas nuo visų negandų – tai pozityvus požiūris į savo gyvenimą. Nuolatinis išjautimas vidinio džiugesio. Tai nėra lengva, bet tai vienintelis vaistas. Naudotis juo ar ne – jums spręsti. Jūs galite rasti labai sudėtingų savo problemos sprendimų būdų, tam galite išnaudoti ne tik daug savos energijos, bet ir pinigų, laiko. O jeigu sugebėtumėte pakeisti savo mintį – jūs daug ką laimėtumėte. O svarbiausia, tai tikrai įveiktumėte savo problemą. Bet kokią. Sakote, minties pakeitimas – saviapgaulė. Argi? Jūs nuolat mąstote, tai ar galite teisingai atrinkti, kuri mintis yra saviapgaulė, o kuri ne? O gal ta mintis, kuria pasitikite – tai tik jums įbrukta nuomonė? Jei tai ne saviapgaulė, gal tai tiesiog apgaulė? Nustokite svarstyti ar minties pakeitimas kita mintimi yra saviapgaulė ar ne. Jūs turite prisiminti vieną jums nuolat kartojamą teiginį ir juo vadovautis – mintis turi galią realizuotis. Bet kuri mintis, jūsų suformuota ir išjausta, turi galią realizuotis. Ir nesvarbu ar ta mintis jums atrodo saviapgaulė ar ne. Ji yra mintis ir ji realizuojasi. O jeigu norite būti sveiki, saugūs, ramūs, mylintys ir laimingi – tai kurkite pozityvias mintis į bet kurią ištikusią situaciją. Jei to nesugebate, tai bent nevertinkite skausmingos situacijos, o nukreipkite mintis į tai, kas jums suteikia daugiau šviesos ir ramybės. Keiskite mintį kita mintimi. Jūs turite išmokti suvaldyti savo emocines būsenas. Jūs nesate robotai, kuriuos gali valdyti aplinkinis pasaulis. Jūs kuriantis žmogus, vadinasi turite išmokti valdyti savo emocines būsenas.

Depresija, nerimas, baimės  ir pykčio priepuoliai – tai neteisingų sprendimų padariniai. Bet šie padariniai pradėjo jus užvaldyti. Prisiminkite: nugalėkite mylėdami. Nugalėkite savo baimes ir problemas nukreipę savo žvilgsnį ir energiją į tai, kas tikra, gera, gražu – į meilę. Meilę gerąja prasme. Yra daug sudėtingų situacijų jūsų gyvenime, kur persipina karminiai ryšiai su dabartiniais neteisingais sprendimais ir pasekmės būna skaudžios. Tai reikia išgyventi, su tuo tenka susitaikyti ir atleisti sau už nemokšiškumą, nesugebėjimą mąstyti, suprasti. Bet labai dažnai jūs sukuriate tokias „didžiules“ problemas, per kurias jūs nematote kito žmogaus. Matote tik save ir savo problemą. Tai jūsų egocentriškumo problema. Atsikratykite užkeltų reikalavimų savo ir kitų žmonių gyvenimui. Paprastume ir nuoširdume atrasite laimę, suvoksite meilę. Bet ne kovojant su vėjo malūnais. Kovoti reikia tik su savuoju ego. Daugiau priešų jūs neturite. O norint nugalėti šią kovą, reikia pasitelkti meilę – meilę savo gyvenimui, kurį jums suteikė Dievas. Kai pripažinsite, kad jūs esate pilnai Dievo valioje, jūsų egocentriškumas išnyks. Išnyks didžioji dalis jūsų problemų ir liks meilė. Meilė sau, artimui ir Dievui. Nekovokite su vėjo malūnais. Nugalėk save savo tyra, nuoširdžia meile.

Jūs turite išmokti pozityviai mąstyti ir vertinti savo gyvenimą. Jūs esate laimingi žmonės, galintys gyventi Dievo šviesoje, Dievo meilėje. Jūs turite tokią nuostabią galimybę ir jėgą ir, dažniausiai, tuo nesinaudojate dėl daugybės asmeninių prietarų, nuostatų, susireikšminimo.

Aš esu El Morija. Linkiu jums pažinti Meilę, patirti Džiaugsmą ir atrasti Vidinę Ramybę.

Nugalėkite mylėdami.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *