El Morija

Kokią pagrindinę klaidą daro žmogus?

El Morija.

Kasdienybės aplinkoje sušvinta energijos, kurios praskaidrina žmogaus gyvenimą. Praskaidrina, nes įneša šviesą į jūsų apniukusį gyvenimą. Jūs mokotės suprasti, kas yra „tikėti Dievu“. Nes priimti tai, kaip faktą – nepakanka. Tai reikia išjausti, išgyventi ir nuolat būti būsenoje dieviškosios energijos. Tada jūs rasite tikrąją ramybę, vidinę harmoniją ir vidinį supratimą, koks gyvenimas iš tikrųjų suteikia laimę. Tik suvokę, kas yra „tikėti Dievu“, jūs patirsite tikrąją laimę. Jūs išgyvensite begalinį dėkingumą, kad galite gyventi, jūs išjausite nuostabų, švelnų meilės jausmą, kuri jus gaubs ir jūs jausitės laimingi kiekvieną gyvenimo akimirką. Visa tai reiškia – tikėti Dievu. Būti Dievuje. Šis pasaulis, iš tiesų, yra labai realus. Jūs šito turite siekti, vardan šito dirbame ir mes. Mes siekiame išmokyti jus kitaip pažvelgti į savo gyvenimą.

Jūsų Žemės erdvę gaubia kolektyvinė sąmonė. Su tuo sutinkate kiekvienas. Tai, taip pat lengvai priimkite informaciją, kad jūsų Žemę gaubia ir jūsų energetinių laukų suformuotas informacinis laukas. Tai laukas, kur slypi visa žmogiškoji išmintis. Visa žmonijos patirtis, visi gabumai, visi sugebėjimai. Kolektyvinė sąmonė yra žemesnių vibracijų, todėl užgožia reikalingąjį žemiškosios sąmonės energetinį lauką. Šia laukas persipina su Visatos informaciniu lauku. Įėjus į šį lauką galite gauti informaciją tiek apie žmonijos gebėjimus, tiek suvokimą apie Visatos informacinį lauką. Juo subtilesnis energetinis lygmuo, tuo gebėjimai yra keistesni, dar nepasireiškę žmonijos gyvenime. Bet kai kurie žmonės, turintys aukštų vibracijų subtilesnius laukus, gali priimti gebėjimus į savo lauką ir jį išreikšti per žmogaus gyvenseną. Taip žmogui atsiveria gebėjimai, kurių jis nesimokė ir nesupranta ne tik kaip su jais elgtis, bet ir kam jie reikalingi. Jums „nusileidžia“ gebėjimai iš subtiliojo pasaulio. Iš pasaulio, kur tie gebėjimai yra savaime suprantami ir nuolat pritaikomi. Bet žmogui jie nauji. Nei vienas naujas gebėjimas neateina be tikslo. Jeigu žmogus mato vizijas, nesvarbu, kad jų prasmės iki galo nesuvokia, vadinasi šis gebėjimas savo laiku bus labai reikalingas ir tikslingas. Tam žmogui lieka jį tik ugdyti. Jeigu žmogus išjaučia norą tiesiogiai bendrauti su Pakylėtaisiais Valdovais – tai ir bendraukite. Tai nėra nuodėmė. Ir jūs netrukdote Pakylėtųjų Valdovų su savo kalbomis, nes kiekvienos subtilios energijos tikslas – padėti žmogui visais įmanomais būdais. Jie žino žmogaus gyvenimo tikslą ir visados pasiruošę su žmogumi bendrauti. Taip, kaip visados pasiruošę jus saugoti jūsų angelai ir visada galintis bendrauti Dievas. Jeigu jums formuojasi aiškiaregystė, tai ją ir stiprinkite. Mokykitės tai pritaikyti kasdienybėje, mokykitės su tuo susigyventi. Ir neklauskite, kaip tai išeina. Nesupranti ir nereikia. Svarbu, kad pavyksta. Ir neabejokite gauta informacija. Atvirkščiai, ja reikia pasidalinti su kitais, reikia analizuoti ją. Galite klysti – bet jus mokotės, be klaidų neišsiversite.

Pasauliai jungiasi. Jūs pradedate įeiti į subtiliojo pasaulio energetinį lauką, todėl ir priimate į save naujas galimybes. Tai ateities gyvenimas ir jis bus kitoks nei dabar. Jūs labai gerai jausite kito žmogaus nuotaiką. Negalėsite apgaudinėti, užsidėję kaukes ant veido. Jūs daug bendrausite, neištardami nei žodžio, vienas kitą suprasite tiesiog akimirksniu. Jūs išgyvensite akimirką bendrojoje sąmonėje, todėl ir informacija pasieks abu iš karto ta pati. Bendra dviejų žmonių sąmonė labai dažnai pasireikš. Jausite nuotaikas, jausite mintis. Atsiras vis daugiau gebėjimų, kartu atsiras ir naujų jausmų potyrių. Apsakyti juos sudėtinga, nes žodžių trūks jūsų kalboje. Kaip Jablonskis kurdavo naujus lietuviškus žodžius, taip ir jūs turėsite sukurti daug naujų žodžių, kurie išreikštų prasmę to, ką išgyvenate, išjaučiate.

Kalbu apie, tai, kad suvoktumėte – jūsų gyvenamoji aplinka keisis. Ir prie to ramiai derinkitės. Tai lengva ir paprasta, kai nesi prisirišęs prie senų gyvenimo standartų. Turite laisvai žiūrėti į naujas galimybes, turite tai priimti lengvai ir lengvai atsisakyti senų įpročių, senų tiesų. Labai dažnai gyvenate priimdami tik vieną tiesą. Bet kas yra tiesa, lieka neaišku, nes viskas yra iliuzija. Iliuzija, nes viskas keičiasi. Nieko nėra amžino ir nekintančio jūsų materialiame pasaulyje. Jeigu jūs manote, kad yra nekintančių dalykų – tai jums bus sunku prisiderinti prie aplinkos. Nekintanti gali ir turi būti meilė Dievui. Visa kita yra kintantys dalykai. Supratimas apie šeimą – kintantis dalykas. Supratimas apie kasdienę veiklą – kintantis dalykas, supratimas apie meilę žmogui – kintantis dalykas. Viskas kinta. Suvokimas apie žmogaus gyvenimą – kintantis dalykas. Jūs negalite prisirišti prie vienos tiesos ir su ja gyventi metų metus. Tikrai ne. Žmogus bręsta. O bręsti gali tik vykstant procesui, vykstant kitimui. Jeigu atsisakote kitimo, tai jūs sustabarėjate, energija neprateka jūsų kūnu ir jūs save suspaudžiate į savo blokus. Taip pakenkiate sveikatai ir gyvensenai. Taip pakenkiate žmonijos vystymuisi. Nes žmogus sustabarėja ne vienas. Jis vienaip ar kitaip veikia aplinkinius, užspaudžia ir jų energetinius laukus. Vadinasi – kenkia visuomenei. Senų, nekintančių pažiūrų laikymasis yra nuodėmė. Norite gyventi nuodėmėje? Suvokimas apie nuodėmę – labai kintantis dalykas. Yra teisingas gyvenimo kelias arba neteisingas. Nuodėmės nėra. Yra klaida. O kiekvieną klaidą reikia ištaisyti. Tik, kad jūs labai mažai žinote, kur darote tikrąsias klaidas, o kur tik jūsų visuomenės sugalvotos nuodėmės.

Klaida netikėti Dievu – nes taip save pražudote. Klaida nepriimti kintančio pasaulio. Klaida – negerbti savęs ir nesaugoti savęs nuo paties neteisingų sprendimų. Klaidų darote daug, todėl ir apsunkinate savo gyvenimą. Todėl siūlau, pažvelkite į savo gyvenimą pro mūsų mokymo prizmę. Jums taps daug kas aiškiau, paprasčiau ir lengviau.

Nustokite kurti problemas, kur jų nėra. Nustokite švaistyti laiką blogiems jausmams ir mintims. Išmokite džiaugtis gyvenimu ir išmokite tikėti Dievu.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *