El Morija

Šiandieną Mes sakome AČIŪ Jums

      Violetai – Maitrėjai kai kada sunku kalbėti apie tai, kas vyksta ir kokie procesai laukia, nes ji jaučia tų procesų sudėtingumą ir reikšmingumą. Todėl, mano ir Elohimės Viktorijos žodžius, pasakytus per darbo grupės užsiėmimą truputį nutylime. Reikalinga, kad ši informacija ramiai sugultų jūsų širdyse. Negalima peršokti nei vieno laiptelio nesuvokus teisingai visos informacijos, nes ta informacija galėjo tik sukelt susireikšminimą arba dar blogiau – neigimą. Todėl viskas bus jums pasakoma, mieli skaitytojai, bet taip, kad viską suprastumėte ir tai įvyks savu laiku.

Procesai vyksta stulbinantys. Pagaliau mes, Pakylėtieji Valdovai, galime dirbti pilnu pajėgumu su jumis visais. Suvokite, jei skaitote šiuos laiškus, vadinasi, jūs suteikiate galimybę su jumis dirbti betarpiškai. Ir mes tuo džiaugiamės. Toks didžiulis darbas jau padarytas, tiek širdučių uždegtų ėjimui link Kūrėjo šviesos. Jūs kaip visados matote tik darbo viršūnėles to, kas pasireiškia materijoje, bet kiek įvyko pokyčių nematerialiame lygmenyje – tai ir nesuvokiate. Bet tie pokyčiai atlaisvino daugybę karminių ryšių tarp žmogaus ir Pakylėtojo Valdovo. Daugybė Pakylėtųjų Valdovų gavo galimybę išlaisvinti savo energiją ir dovanoti jūsų pasauliui. Šiandieną per seansą buvo pasakyta, kad Saulės Liepsna dovanoja savo pasiekimų momentumą visai žmonijai, kad tik tas virsmas praeitų su mažiausiais nuostoliais, kad žmonėms nereikėtų išgyventi skaudžios karmos. Tai dovana žmonijai, bet jūs to verti, nes jūs suteikėte dar daugiau dovanų mums, Pakylėtiesiems Valdovams. Šambalos jėga padidėjo. Ji pajėgi priimti į savo erdvę dar daugiau pasaulių gyventojų, vadinasi gali dirbti dar platesnėje erdvėje ir dar efektyviau. Jus tam suteikėte savo energijos.

Šiandieną Mes sakome AČIŪ Jums, mielieji skaitytojai už tai, kad tiek metų esate kartu, kad siekiate pažinti mus, bendrauti su mumis. Ačiū už tai, kad suteikiate mums energijos savo maldų, meditacijų metu. Juo daugiau turime energijos mes, tuo labiau galime padėti jums ir taip užsisuka gerojo virsmo procesas. Būkite kantrūs, trumpam nutraukiam laiškus, bet tik tam, kad tinkamai būtų galima paduoti informaciją apie visai naujus dalykus. Iki pasimatymo.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *