El Morija

Stiprinkite Tikėjimą ir Pasitikėjimą

Norėdami pasiruošti naujam procesui, turite visiškai atsisakyti įsitikinimo, kad galima kurti negatyvumą. Žmogus dažnai pats nesupranta kada jis elgiasi gerai pagal Visatos dėsnius, o kada blogai. Bet dar dažniau žmogus iš įpročio elgiasi neteisingai. Pavyzdžiui: nerimauja, pyksta, jaučiasi nelaimingas, įsitempęs ir t.t. Niekas nuo jūsų nenuims tų jausmų pamojus stebuklinga lazdele. Viską turite patys susitvarkyti. Patys turite formuoti pozityvias mintis, patys turite įsisąmoninti, kad nelaimė tai ne bausmė, o rezultatas neteisingo poelgio dabartyje, ar gilioje praeityje. Rezultatą reikia priimti, susitaikyti ir stengtis viską padaryti, kad pasekmės būtų kuo mažesnės. Tai reiškia, kad reikia įvertinti savo dabartines mintis ir jausmus, savo gyvenimo stilių, nes visa tai leido blogam rezultatui materializuotis. Juk Viešpats Maitrėja rašė, kad elgiantis teisingai galite net nesuvokti, kad karmą atidirbinėjate. O jeigu ji skausmingai pasireiškė, vadinasi šios dienos elgesys yra netinkamas. Viskas turi savo prasmę ir kaltinti Dievo ar kitų žmonių tikrai nereikia.

Gebėkite stebėti savo mintis ir jausmus, bei poelgius. Tik neįsitemkite, neformuokite kaltės jausmo, kad nepavyksta. Nes įtampa ir kaltė vėl negatyvūs jausmai. Mąstykite ramiai, racionaliai ir ką darote negerai – keiskite. Suprantu, valdyti ramiai savo kunkuliuojančius jausmus yra be galo sudėtinga, bet juk tam ir gyvenate, kad išmoktumėte tam tikrų pamokų ir bręstumėte. Nebūkite silpni, pasitelkite savo valią pažangos formavimui. Kodėl apie tai taip kalbu? Nes negatyvių jausmų srautuose nesukursi kosminio mąstymo ir negebėsi įvaldyti energijų. Vadinasi, naujas mokymas praranda prasmę. O taip norisi jus paskatinti pereiti per savo asmeniškumą, kad galėtumėte patirti naujus potyrius ir išmoktumėte kurti realybę nuo tinkamų minčių formavimo.

Pats pagrindinis mokymas bus gebėjimas teisingai ir tikslingai koncentruoti dėmesį. Norėdami formuoti tam tikrą įvykį, reikia jį pilnumoje įsivaizduoti kaip jau įvykusi. Bet šiuo atveju labai svarbu, kad tą vaizdinį lydėtų jausmas, kad tai yra visiškai realu. Ir vėl viskas remiasi tikėjimu ir pasitikėjimu. Jeigu kūryboje atsiras abejonė, tai nesusiformuos energijos galinčios realizuoti idėją. Be to idėja visados turi skatinti progresą. Nesvarbu ar tai nauji užsiėmimai, ar santykiai, ar ligos gydymas. Visur reikia vadovautis pozityvumą skatinančia idėja. Ir kai vaizdinį lydės aiškus jausmas, kad tai įmanoma, tada viskas ir bus įmanoma. Tiesa, prievarta tokio jausmo nesuformuosi. Jis turi atsirasti. Jis turi prisiderinti prie kuriamosios energijos. Jeigu toks jausmas nesusiformuoja, vadinasi, jūsų arba idėja klaidinga, arba motyvacija netinkama. Žinoma, gali būti, kad ir laikas dar tinkamas nesusiformavo, nes karma turi būti ganėtinai atlaisvinta. Arba nėra Tikėjimo ir Pasitikėjimo, kad tai gali vykti. Todėl pradėkite ugdyti tikėjimą ir pasitikėjimą mažuose gyvenimiškuose įvykiuose. Taip susiformuos teigiama patirtis, kuri leis lengviau suformuoti tikėjimą ir pasitikėjimą per didesnius procesus.

Dalintis:

1 komentaras apie “Stiprinkite Tikėjimą ir Pasitikėjimą”

  1. Ačiū Dvasios Mokytojams ir Violetai už laiškus,kurių laukiu kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *